Toată activitatea
- Ora trecută
-
Lup69 îl urmărește pe 10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Lup69 în Cavaleruul Competitii Internationale
Sa vedem si cursa mare, daca e in acelasi mod, gen cei mici, Assen-ul isi merita pe deplin renumele... -
KTM 390 Adventure
topic a răspuns lui Kagemusha în ERUul Totul despre motocicletele de enduro touring & adventure
Da, de mai multe ori, dar nu lucruri pentru KTM ci alte chestii. Sunt foarte ok, preturi bune și produsele au fost de excelentă calitate. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
Alonso merita cursa asta după ce a pierdut-o in ultimul viraj la Brno. Interesanta și f bună performanta pe 2 circuite total total diferite Hah,și zice ca Assen e cel mai slab circuit pt el.MM style și el. Zice și el ca ultimele 2 tururi au fost ca la moto3 -
EarthFish îl urmărește pe KTM 390 Adventure
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui MirceaB în Cavaleruul Competitii Internationale
Ce final frumos la Moto2. Super lupta pe final. -
Când motorul e pornit, bateria se încarcă? E mai bine să mergi la un atelier.
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui danypop în Cavaleruul Competitii Internationale
Pff, ce cursa si mai ales ce final de infarct la moto2 -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Method în Cavaleruul Competitii Internationale
Pfoaaa ce cursa la moto2 Și Alonso și Manu Gonzales și Agius superbi. Cine nu a văzut-o recomand - toate cursa depasiri peste depasiri iar în ultimele 2 tururi rupere -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Kagemusha în Cavaleruul Competitii Internationale
Da. - Azi
-
KTM 390 Adventure
topic a răspuns lui EarthFish în ERUul Totul despre motocicletele de enduro touring & adventure
Salut, Si-a comandat cineva de pe site-ul acesta? https://www.motea.com/ro/set-de-bare-de-protectie-pentru-ktm-390-adventure-20-21-cu-protectie-superioara-si-inferioara-portocalie-a067893-0 Sau imi poate recomanda cineva un crash bar? Mai e si acesta ,cum are Pepsi https://heavyduties.ro/product/ktm-390-adventure-crash-bars/ -
Da, eu in Baden Baden 01633832567 Vrea cineva un Bmw R1200 Gs 2015 Tip top intretinut sub pretul pietei?
-
Szaki11 s-a înregistrat pe forum
-
La ce te referi?Scuze dar mai mult de un schimb de ulei și plăcuțe de frâne nu știu
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Cavaleru în Cavaleruul Competitii Internationale
nici macar aia nu e in stare sa faca, a incercat la yamaha si a dat fail.. bun Quiles! e cumva cel dascalit de Satana? -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui xt600 în Cavaleruul Competitii Internationale
O face cand ii vine decizia de pensionare. -
Douaze s-a înregistrat pe forum
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Cursa mare, puncte mari, orgolii și mai mari. La cat de bine merg mai toți de la Aprilia clar e mult loc de scandal Teoretic bez e cel mai rapid și clar și după el- trebuie sa câștige. Problema e ca și RF dacă îl întrebi - el este cel mai rapid -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui Proxi în Cavaleruul Competitii Internationale
Presimt ca in cursa se va umfla fasolea in mai multi. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Io sincer dacă eram în locul lui Vin incercam sa țin în limitare motoru sa îl sparg, ce plm, răzbunare. -
le dau și pe ceva profit, doar nu e act de caritate.
-
VACANTA ALL INCLUSIV…..
topic a răspuns lui Proxi în ianachimul POZE & FILME - Calatorii in STRAINATATE
Nu a intervenit plictiseala ? -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui xt600 în Cavaleruul Competitii Internationale
Vinales isi da din nou in petic. Oare de ce nu ma mira? Pe de alta parte, nici KTM nu este ceea ce trebuie. O echipa care nu a reusit in 10 ani sa obtina vreun titlu, dar isi trateaza pilotii ca pe ciorapi murdari. Iar daca vreun pilot face declaratii mai putin placute, la adresa lor, o iau foarte personal. -
O să fie cam 50k o motocicletă Yamaha de Moto3, din câte zicea ieri sau vineri comentatorul de la Prima Sport.
-
Lup69 îl urmărește pe Honda CBR 600RR(PC37) 2004
-
Incarcarea merge?
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Apropo de KTM și defecțiuni tehnice F dese trebuie penalizați masiv. Era în plm sa moara am73 și acum tot au parte de alte(?) defectiuni. Nu e deloc normal. -
Pai dau moto alea pe degeaba? Nu pe bani?
-
De unde sa vina bani? Pentru ei, implicarea cu un prototip! (nota bene!), la Moto3, inseamna o cheltuiala mare.
-
Daniel32 și-a schimbat imaginea de profil
-
e bine pt yama, mai vin niste bani - poate nu ies din GP daca 850-ul e pardaf *desi 28 e departe.
