Sari la conținut

Accident Grozavesti


RaduKu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 287
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bafta si sanatate cofetarului nostru principal ! La multi ani sanatosi si plini de bucurie !

Slava Domnului ca a scapat !

 

Tineti minte : zona aia de la podul Ciurel si pe o parte si pe cealalta e teribil de periculoasa si cu moto si cu masina . Se intimpla acolo accidente FOARTE DES !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zahei, ai inviat? Cand facem o tura cu motoru'?

Acu' pe bune, fa'te bine shi mai discutam. Pe HEI l-am pus la pastrare pentru cand vei avea curajul sa dai ochii cu el.

Inca o data sanatate shi sa ne spui cand putem veni pe la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine dmineata punem si pozele de la spital, ca, din pacate, acum n-avem cablu sa descarcam...ce sa va zic, zahei zambea tare frumos, am inteles ca poimaine il opereaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur mult ca nu a fost mai rau si sunt sigur ca se va vindeca repede. Cred ca asta a fost pentru el cel mai dureros cutremur din viata lui ca i se misca piciorul lovit.

In noaptea asta mai e si luna plina si eclipsa e una pe la 3 . Cutremur tocmai fuse . Ce mai zi.

Noi suntem alaturi de tine si ai tot sprijinul nostru.

Daca te pot ajuta cu ceva sa zici. Am un prieten care vrea sa ajunga Terminator are mai multe tije in el decat oase asa ca are experienta si cunoaste multi doctori fierari asa ca poti apela cu incredere. :D

Sper sa poti dormi in noaptea asta . Eu unul nu as putea sa adorm pe spate nici batut. Asa ca imi imaginez ca e tare nasol.

Insanatosire grabnica si un motor bine reparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coane Zahei,

 

acuma chiar ca pot sa-tzi urez "multa sanatate " de ziua ta... :baldy:

 

Mai sa fie, chiar ca ghinionu`dracului...mi-aduce aminte de cazatura mea din `90 la iesirea din pasajul Lujerului, cand pe intunecimea comunista am intrat cu roata din fatza intr-o groapa ("mititica dar ridica") :angry: ...rezultatul: un scurt zbor de agrement, aterizare fortzata pe umar, operatie :D :yikes:

 

Deci Zaheiule, multa rabdare Coane, vindecarea ciolanelor dureaza...

TZine-ne la curent si s-auzim de mai bune :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:yikes: Zaheiule, ma bucur sa aud ca ai inviat

Inca putin si ne tineam de mana colegi de salon.Iti doresc si tie norocul de care am avut eu parte cu 12-14 ore inainte sa vezi tu pisica 13.Iarna e lunga, sezonul urmator sunt convins ca ne gasim calare.Sper :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Dane!

I-ti urez insanatosire completa si cat de grabnica se poate pt ca din pacate accidentul tau nu a fost unul minor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...