Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Usor-usor topicul se transforma in Fosti posesori de hayabusa care la final de sezon se duc sa deguste vinuri de Vrancea si sa sa vada o busa neagra cu peste 100000km :) Sper sa ma aflu printre ei pt ca a fost intotdeauna o placere sa ma aflu pintre hayabusisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.autovit.ro/show/preview/C34439418

saluatre, daca se doresc doritori... totul la juma de pret. ;)

» Post actualizat in 12 Sep 2014 19:54

Salutare am postat pe topic preturi de dezmembrare la piese.

pentru interesati... ;)

 

o zi buna tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.autovit.ro/show/preview/C34439418

saluatre, daca se doresc doritori... totul la juma de pret. ;)

» Post actualizat in 12 Sep 2014 19:54

Salutare am postat pe topic preturi de dezmembrare la piese.

pentru interesati... ;)

 

o zi buna tuturor.

apoi dc vinzi si merţanul cum mai vii la Gino?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am si eu o intrebare.....cine este din com Berceni si are o hayabusa neagra...parca ZOE la nr. ?

Prietene in legatura cu incidentul de dimineata cand i ai luat apararea celui cu wv Jetta......

1) adik restul celor din coloana mergeam normal si se gaseste dansul sa depaseasca coloana de 3-4 km.....asta cum se numeste jmecherie ?

2) am luat stg de volan , dar nu mi am depasit cu un mm banda

3) ce ii explixai tu soferului ca nu tre sa isi faca nervi ca n are cu cine? nu sunt ipocrit amice, as fii daca as condamna motociclistii ca depasesc coloane sau se strecoara printre masini in trafic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata, data 17.09.2014, ora 7:45, pe sensul din com Berceni spre Buc. foarte aglomerat se mergea bara la bara. Eu cu fata in masina sa o duc la gradi. "Jmecher cu Jetta"

si numai el depaseau coloana de 3-4 km......in mom in care a ajuns in dreptul meu"jmecherul cu jeta" fara sa mi depasesc banda am facut usor stg. si am strans la cel din fata mea....opreste omul coboara din masina si ma intreaba " daca ma speriam si trageam stg si intram in sant ?

I am raspuns ca nu eu l am pus sa depaseasca. urmat de justificarea lui.....ai vre o problema ca eu depasesc coloana....raspunsul meu fiind ca DA asa cum vrea sa ajunga el unde are nevoie asa vreau si eu...si este normal sa ne respectam in trafic.

Acum vine colegu cu Hayabusa ( azi am vazut si nr. ZOY) si ii zice " stai linistit ca n ai cu cine ...eu cu motorul ....mereu patesc asa"

Colega cu Hayabusa ZOY daca as fii coloana de motoare ai depasi coloana sau ai merge incolonat ?

GOT IT ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei.Astazi m-am intors pe o ploaie torentiala de la Bucuresti la Focsani. Am urmarit cu atentie procnozele meteo si din pacate ar fi mai ok sa ne intalnim in primul weekend din octombrie mai exact 3-5 octombrie. Asa ca ramane sa ne vonsultam si sa stabilim noi detalii . Sa auzim numai de bine !

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Conform Accuweather, pentru acest WE avem vreme "buna" pentru perioada asta.. doar vineri ar fi ceva ploi sporadice

http://www.accuweather.com/ro/ro/bucharest/287430/weekend-weather/287430

http://www.accuweather.com/ro/ro/focsani/276373/weekend-weather/276373

 

So,cum ramane?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...