Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Va multumesc baieti. :P Dar sa nu cobim..inca depinde de dosarul de leasing...nu vreau sa vb. prostii sau sa zic ceva intr-un ceas rau :makeout:

Intr-adevar, alba e superba...plus ca eu am o obsesie cu albul...o s-o numesc...salvarea :makeout:...sau ambulantza...: :wink: ..mai ales dupa ce o sa-i pun si semnul crucii roshii pe windshield :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va multumesc baieti. :P Dar sa nu cobim..inca depinde de dosarul de leasing...nu vreau sa vb. prostii sau sa zic ceva intr-un ceas rau :makeout:

Intr-adevar, alba e superba...plus ca eu am o obsesie cu albul...o s-o numesc...salvarea :makeout:...sau ambulantza...: :wink: ..mai ales dupa ce o sa-i pun si semnul crucii roshii pe windshield :makeout:

Succes! Daca ai probleme, iti pot recomanda pe cineva de la Eurial leasing. Eu am fost refuzat peste tot, iar ei mi-au dat bani in 24 ore cu avans zero!

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Succes! Daca ai probleme, iti pot recomanda pe cineva de la Eurial leasing. Eu am fost refuzat peste tot, iar ei mi-au dat bani in 24 ore cu avans zero!

oK. Merci de ajutor. Tinem legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa ies...pe zapada! :P :wink: Nici nu pot pleca de pe loc oricat de incet as da drumul la ambreiaj.Sunt nebun,nu?De suparare am scos toba finala si am terorizat vecinii!Somebody stop me!

post-6602-1200301201_thumb.jpg

post-6602-1200301238_thumb.jpg

post-6602-1200301284_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bafta maxima pantero :makeout:

Sar'na :makeout:

 

--- Mesaj completat în 14 Jan 2008 15:32 -------------

Am incercat sa ies...pe zapada! :makeout: :wink: Nici nu pot pleca de pe loc oricat de incet as da drumul la ambreiaj.Sunt nebun,nu?De suparare am scos toba finala si am terorizat vecinii!Somebody stop me!

Nici tu nu ai toate tiglele pe casa. :P :makeout: Foarte taree

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor si doamnelor(vad ca Pantera vine tare din urma,bravo ei),la Arad sunt 15 ° C si soare asa ca...... :( :laugh: :D :o

Mda.....baga-mi-ash...ca mi-a trebuit bucuresti cand stateam in tm....si-acolo e cald...macar nu-mi mai spune.... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La -15 nu ies nici cu cainele afara :laugh: ...Vad ca si-aici a inceput sa se...dezghete atmosfera....Aseara la Ursu' a aparut primul motoretist ...Cre'ca scot si io XX-ul de la iernat :o :blink:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca Hayabusa si-a recastigat titlul la mustata in fata lui ZX14!

http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page...5796&Page=1 :laugh: :o :blink:

0,02 tine de subiectivismul riderilor...

in plus hayabusa e foarte iubita in america..era normal ca la un avantaj atat de minim sa fie declarata invingatoare

am vazut aceeleasi teste in alte tari iar zx14 castiga

acum luati-va dupa cine doriti in functie de motocicleta preferata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Asteptam o reactie! :blink: Trebuie in schimb sa recunosc, ca sunt de acord cu tine.

Oricum, superbe amandoua. Cel putin fata si culorile "Kawei - Tarantula" m-au cucerit!

post-6592-1200745470_thumb.jpg

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ura ! :blink: Prima Hayabusa 2008 ,a sosit aseara in Bistrita :laugh: Este adevarat ca a venit din Germania pentru cineva din Bucuresti,insa cauciucurile au atins pamantul Romaniei pentru prima data in Bistrita ! :o Sper sa mai vad asa ceva !...si mai era si alba :( :D

post-3768-1200855950_thumb.jpg

post-3768-1200855970_thumb.jpg

post-3768-1200855991_thumb.jpg

post-3768-1200856007_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ura ! :blink: Prima Hayabusa 2008 ,a sosit aseara in Bistrita :laugh: Este adevarat ca a venit din Germania pentru cineva din Bucuresti,insa cauciucurile au atins pamantul Romaniei pentru prima data in Bistrita ! :o Sper sa mai vad asa ceva !...si mai era si alba :( :D

deci acolo era... eu le-am zis clar ORADEA!!! nu bistrita :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...