Sari la conținut

Breaza Bikers Fest 2007, Editia A 2-a


Postări Recomandate

Bai da' ce-i cu Pinzgauer-u' asta:

/index.php?...t&id=228888 ????

Il shtiu, e un amic al unui amic, l-am tractat acum un an si ceva pe DN 1, avea o pana f posibila la mashina aia- asa-zisa pana prostului, dar la cat consuma e o chestie f probabila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai da' ce-i cu Pinzgauer-u' asta:

/index.php?...t&id=228888 ????

Il shtiu, e un amic al unui amic, l-am tractat acum un an si ceva pe DN 1, avea o pana f posibila la mashina aia- asa-zisa pana prostului, dar la cat consuma e o chestie f probabila...

 

 

anul acesta a fost adus din Elvetia! Mai este unul asemanator in Bucuresti!

 

Ma bucur ca v-a placut si....VA ASTEPT SI IN 2008 LA EDITIA A III-A! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-a placut si....VA ASTEPT SI IN 2008 LA EDITIA A III-A! :)

 

 

 

A iesit foarte bine. Fiindca au venit relativ putini oameni, a fost usor de tinut sub control. Cu cat acest eveniment se vrea mai mare, cu atat si supravegherea lui va fi mai dificila.

Editat de ZX-636
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare trupa asta. Bravo lor, am inteles ca sunt niste copii. Astept in anii urmatori compoziti proprii.

 

 

Talharule....i-ai fi parcat bursucu....

Felicitari ba Fane...a iesit cel mai bine din toate intrunirile de anul asta...prosti doar f rar..pe alocuri(noroc ca era teren mult). Ne vedem la Scarboviste :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

personal mi s-a parut una din cele mai reusite intalniri intre motociclisti.bravo stephon.traiasca DAC MOTORS si SILVER PISTONS

 

 

luati aminte de la mircica! a fost la destule intruniri!

 

 

Traiasca "Seven Pistols" si "Bac Cocors" :) :scratch: :what:

 

no offence!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu aceasta inrunire,prahovenii au mai demonstrat inca o data ca stiu sa se distreze :what: :-L si sa organizeze intalniri in care motociclistii din alte parti s-au simtit ca acasa.....intre prieteni.....

 

Stefane,trebuie sa ajungi si pe la Azuga,ca sa continuam lantul petrecerilor de calitate.... :scratch: :)

 

sa ne vedem cu bine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost TARE intrunirea.pacat ca reporterul a vut probleme cu spritul :) am crezut ca mor de ras cand am citit in ziar.

am o intrebare pt DACI(in special ptr MIELU):CUM SE MAI SIMTE BOGDAN COSTESCU?

 

Mircione nu uita ca esti un tip inalt :scratch: cu alte cuvinte super intalnire felicitari Stephon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost TARE intrunirea.pacat ca reporterul a vut probleme cu spritul :) am crezut ca mor de ras cand am citit in ziar.

am o intrebare pt DACI(in special ptr MIELU):CUM SE MAI SIMTE BOGDAN COSTESCU?

 

 

Am vb cu Bogdan acum la tel ,a zis ca imediat ce intra iti va da un raspuns la intrebarea asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost TARE intrunirea.pacat ca reporterul a vut probleme cu spritul :) am crezut ca mor de ras cand am citit in ziar.

am o intrebare pt DACI(in special ptr MIELU):CUM SE MAI SIMTE BOGDAN COSTESCU?

 

 

Se simte mai bine din cate am inteles:) A avut bulan cu caru' si la accident, si la spital ca a dat de tine. Multumim Mircione! Cand se intoarce la munca te anunt. Clar iese de-o bauta:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm okaay !! :what: Scriu cu o mana (stanga) si ma cam doare spatele dar sunt supervesel ca putea sa fie muult mai nasol. Si cu aceasta ocazie, un mare :-L pentru Mirceone si Varu' de la Silver, pentru Daci si pentru baietii de la Gameloft. A contat enorm ajutorul vostru !

 

Saptamana asta sper sa rezolv si cu procese verbale asigurari etc si cu prima ocazie dau :scratch: sa va povestesc cum se vede asfaltul de sub conserva :P

 

Hai sa ne vedem cu bine, asfalt uscat si bulan major ! :)

 

p.s. eu sunt costescu. over

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost TARE intrunirea.pacat ca reporterul a vut probleme cu spritul :) am crezut ca mor de ras cand am citit in ziar.

am o intrebare pt DACI(in special ptr MIELU):CUM SE MAI SIMTE BOGDAN COSTESCU?

 

 

F tare intrunirea, i-ar m-am pilit!!

Am fost azi pe la brasov si am trecut pe la Mielu. Mi-a povestit in mare cum a fo accidentul si cum arata casca lui Bogdan. Bogdane, poate ne bagi o poza, am inteles ca te-a plimbat masina destul de mult cu una din roti si ti-a polizat casca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Stefane! Venim si la anu'! :) :scratch: :what:

 

E din ce in ce mai bine. De unde anul trecut brezoienii (sau cum le zice la locuitorii de acolo :P) erau putin mirati de aparitia atator motociclisti, anul asta ne asteptau, inca de la 11:30 erau pregatiti in centru cu digitalele si telefoanele ca doar la 12 era parada de motoare dom'le!

 

Super sunca, super tuica, de sarmale si pastrama nu mai vorbesc ca imi lasa gura apa. :wave:

Nici macar super ploaia de vineri seara nu a reusit sa ne trimita acasa. Pe aceasta cale multumim calduros lui Mirceone care ne-a oferit adapost peste noapte. :-L

 

Acum si poze:

 

Campingul vineri noaptea

post-7713-1189059038_thumb.jpg post-7713-1189059273_thumb.jpg post-7713-1189059648_thumb.jpg

 

Ploaia

post-7713-1189059456_thumb.jpg post-7713-1189059529_thumb.jpg

 

Prietenii

post-7713-1189059358_thumb.jpg post-7713-1189059833_thumb.jpg post-7713-1189059910_thumb.jpg post-7713-1189060066_thumb.jpg

 

Special :D

post-7713-1189060935_thumb.jpg post-7713-1189060979_thumb.jpg

 

Tabara sambata dimineata

post-7713-1189060142_thumb.jpg post-7713-1189060338_thumb.jpg post-7713-1189060233_thumb.jpg post-7713-1189060289_thumb.jpg

 

Parada

post-7713-1189060408_thumb.jpg post-7713-1189060472_thumb.jpg post-7713-1189060690_thumb.jpg

 

post-7713-1189060724_thumb.jpg post-7713-1189060785_thumb.jpg post-7713-1189060851_thumb.jpg

 

Participantii

post-7713-1189061114_thumb.jpg post-7713-1189061478_thumb.jpg post-7713-1189061583_thumb.jpg

 

 

Piesa de rezistenta, super tare! PH-90-ASS :P :baldy: :what:

post-7713-1189061677_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...