Sari la conținut

Harley Davidson


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 860
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aduc niste completari, poate mai intereseaza pe cineva raspunsurile urmatoare:

 

Test drive-ul va avea o durata de cca. 35 min. Traseu reprezentanta HD - DN1 - Aeroport.

Inscrierea multipla este posibila pentru max. 2 modele, dar asta depinde de solicitarile pe ficare model, respectiv intervalul orar.

Saptamana viitoare fiecare o sa fie contactat telefonic pentru a confirma disponibilitatea testului cu modelul ales in functie de solicitarile model/interval orar.

In caz de dauna, in principiu 90% o sa fie bun de plata clientul.

Test drive-ul se va tine indiferent de vreme daca clientul este de acord.

 

Cam asta se intreba lumea pana acum, nu? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduc niste completari, poate mai intereseaza pe cineva raspunsurile urmatoare:

 

Test drive-ul va avea o durata de cca. 35 min. Traseu reprezentanta HD - DN1 - Aeroport.

Inscrierea multipla este posibila pentru max. 2 modele, dar asta depinde de solicitarile pe ficare model, respectiv intervalul orar.

Saptamana viitoare fiecare o sa fie contactat telefonic pentru a confirma disponibilitatea testului cu modelul ales in functie de solicitarile model/interval orar.

In caz de dauna, in principiu 90% o sa fie bun de plata clientul.

Test drive-ul se va tine indiferent de vreme daca clientul este de acord.

 

Cam asta se intreba lumea pana acum, nu? :lol:

 

* corect!

 

multumim frumos :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduc niste completari, poate mai intereseaza pe cineva raspunsurile urmatoare:

 

Test drive-ul va avea o durata de cca. 35 min. Traseu reprezentanta HD - DN1 - Aeroport.

Inscrierea multipla este posibila pentru max. 2 modele, dar asta depinde de solicitarile pe ficare model, respectiv intervalul orar.

Saptamana viitoare fiecare o sa fie contactat telefonic pentru a confirma disponibilitatea testului cu modelul ales in functie de solicitarile model/interval orar.

In caz de dauna, in principiu 90% o sa fie bun de plata clientul.

Test drive-ul se va tine indiferent de vreme daca clientul este de acord.

 

Cam asta se intreba lumea pana acum, nu? :lol:

 

 

multumesc,nu mai sun,astept sa ma sune sa imi confirme programarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca este vorba de aeroportul Otopeni, nu de Baneasa :lol:

BTW: or fi inmatriculate motoarele astea? Si, mai ales, au RCA?

 

RCA??!

Da-l naiba, trebuie sa aiba!

CASCO ar fi bine sa aiba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on: acuma, pe bune, daca iti faci probleme ptr. cativa km de mers pe cea mai noua bucata de sosea din jurul Bucurestiului (DN1 - pana la Otopeni e renovata complet), e trist. pana la urma ne-am invatat cu "jungla", cine nu are abilitati, atunci nu poate merge nici pe un HD, nici pe o Jawa si nici pe un Zundapp sau Carpati. sa stea acasa, nene!

Exact de aia ziceam sa aiba macar RCA. Ca pe bucata aia noua de drum mai circula si Loganuri tunate si dudui care folosesc retrovizoarea doar pentru machiaj. Cu astia nici Christian Pfeifer nu scapa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact de aia ziceam sa aiba macar RCA. Ca pe bucata aia noua de drum mai circula si Loganuri tunate si dudui care folosesc retrovizoarea doar pentru machiaj. Cu astia nici Christian Pfeifer nu scapa.

 

* da, bre, RCA au sigur. nu misca nimic pe soselele patriei fara RCS, ce, nu stii? :lol:

 

hai sa nu mai fim ca ciobanasul ala din Miorita! mai bine ca bulgarul gospodar :) ...mai stiti proverbul? decat bolnav, sarac, urat si prost, mai bine sanatos, bogat, frumos si destept.

este? :)

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ziceam ceva mai sus, am ajuns baza de date pentru HD. Azi, inainte sa le calaresc mobra, am primit un newsletter de la ei, desi nu solicitasem asa ceva. Deocamdata, nu ma deranjeaza.

Editat de sorinavram
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ziceam ceva mai sus, am ajuns baza de date pentru HD. Azi, inainte sa le calaresc mobra, am primit un newsletter de la ei, desi nu solicitasem asa ceva. Deocamdata, nu ma deranjeaza.

Asa am gandit si eu, dar n-am stiut pe ce sa dau vina: baza de date drive test, sau ca deja eram abonat la newsletter? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asteptam la showroom-ul Harley-Davidson Bucuresti sa testezi modelul Harley-Davidson 2010 FLSTSB CROSS BONES in data de 11 aprilie, duminica, in intervalul orar 12:00 - 13:00.

 

vrouuum vroum vroum vroum vroum vroum....

 

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca eu il am inaintea ta. Sper sa ti-l las intact. :)

Just kiddin'.

Ne vedem acolo.

 

Concurenta mare va fi pt cateva modele ravnite si cunoscute de mase :) Night-Rod,Cross Bones, Rocker,Sportster...

 

Din cate am inteles, chiar daca ai primit confirmarea online pt un model nu inseamna automat ca te vei da cu el,trebuie sa primesti si confirmarea telefonica. Sper ca n-am inteles eu bine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concurenta mare va fi pt cateva modele ravnite si cunoscute de mase :) Night-Rod,Cross Bones, Rocker,Sportster...

 

Din cate am inteles, chiar daca ai primit confirmarea online pt un model nu inseamna automat ca te vei da cu el,trebuie sa primesti si confirmarea telefonica. Sper ca n-am inteles eu bine :lol:

Aia e. Daca nu se va putea... eu ce sa mai zic? Sper insa sa fie totul ok.

Fingers crossed. (not bones... kiddin').

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bey, eu merg si sambata, chiar daca m-am programat duminica. macar le fotografiez :)

profit si ma mai dau si in pauzele dintre ture ...sau daca nu vin unii programati :lol: ...fac jaloane in parcare.

 

sa nu ploua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a impins si pe mine curiozitatea de la spate si m-am inscris pt VROD si King Classic, sambata pe la pranz.

A primit cineva telefon de confirmare sau ne prezentam cuminti si incolonati la ora solicitata?

 

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca pentru trimis newsletter-ul erau deja centralizate datele. Pentru raspuns la formularul trimis insa nu.

 

Cum sa te dai test ride pe o mobra care n-are CASCO sau pentru care nu-si asuma dealer-ul pagubele posibile? (cu o eventuala fransiza desigur). Toata lumea o sa se dea pe ele avand un bat si trei morcovi in cĂźr. Ce sa inteleaga cei mai multi din testul ala cand singura grija este sa n-o tavalesti sau sa nu te tavaleasca altul?

 

Ca idee, marti iau un BMW S1000RR la test pe sosele de munte in Austria pentru ca acolo vreau sa-l incerc, as putea sa-l iau si prin oras sau pe autobahn dar de ce ?. Pentru 30 de minute de test ride nu plec de acasa, mai ales pe un "traseu" DN1 dus intors. Altceva nu pot mobrele astea sau asta este maximul de creativitate pe care il prezinta compania?

Editat de aquilla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca pentru trimis newsletter-ul erau deja centralizate datele. Pentru raspuns la formularul trimis insa nu.

 

Cum sa te dai test ride pe o mobra care n-are CASCO sau pentru care nu-si asuma dealer-ul pagubele posibile? (cu o eventuala fransiza desigur). Toata lumea o sa se dea pe ele avand un bat si trei morcovi in cĂźr. Ce sa inteleaga cei mai multi din testul ala cand singura grija este sa n-o tavalesti sau sa nu te tavaleasca altul?

Acelasi lucru m-am intrebat si eu mai sus cu cateva posturi,dar unii au zis ca ei se urca si asa. :)

 

Eu astept sa posteze aici cei care se vor duce acolo si vor face o tura cu HD-ul pt.ca tare am o presimtire ca este numai o strategie de marketing.

 

PS:la SMAEB-uri multi dealeri nu te lasa sa te urci macar pe moto la stand(au fost cazuri cand tantalaul a dat motoru jos si dealerul a fost bun de plata)pt.ca 99,9 %din cei prezenti sunt bagatori de seama. :D

 

VAD CA POSTURILE MELE DE MAI SUS AU FOST STERSE !! :laugh:

Editat de ALEX-CRUISER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu astept sa posteze aici cei care se vor duce acolo si vor face o tura cu HD-ul pt.ca tare am o presimtire ca este numai o strategie de marketing.

 

aici ai prins HD cu mata in sac...si noi care credeam ca sunt de buna credinta cind colo ei umbla cu strategii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici ai prins HD cu mata in sac...si noi care credeam ca sunt de buna credinta cind colo ei umbla cu strategii

Nu inteleg ce nu ai inteles din cuvintele "strategie de marketing"???

:laugh: "arta de a folosi toate mijloacele disponibile în vederea asigurării succesului într-o luptă, într-o activitate. (< fr. strat?gie)".....dexonline.ro

Editat de ALEX-CRUISER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg ce nu ai inteles din cuvintele "strategie de marketing"???

:laugh: "arta de a folosi toate mijloacele disponibile în vederea asigurării succesului într-o luptă, într-o activitate. (< fr. strat?gie)".....dexonline.ro

 

pai toata lumea foloseste asa ceva. de ce "presimti" ca ce face HD este doar strategie? parca asa te-ai exprimat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...