Sari la conținut

Intrunire Brasov anulata ? da sau ba


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Deoarece majoritatea voturilor UCMR au fost impotriva schimbarii datei de organizare a intrunirii de la Brasov pe 3-5 iunie 2005, organizatorii au hotarat sa nu mai realizeze aceasta intrunire in anul 2005.

Ne pare rau!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Brasovul a fost "prima" mea intrunire ,e super la Brasov ce draq va apucat mai aveti sa ne anuntati ca se anuleaza toate (cred ca or sa dea astia ai mei "parinti" bairam daca aud) si asa se bucurasera ei ca mi-am dat motorul ,da stai sa vezi ce fata or sa faca cand o sa vada URALUL in garaj :cheers: mai baga tata masina daca ai unde :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Era una dintre cele mai tari intruniri de peste an...imi pare foarte rau sa aud de asta :banana: Imi planificasem inca de anul trecut sa ajung :cheers:

 

 

MULTUMIM, UCMR, pentru votul "favorabil" :banana:

 

 

 

P.S. Bull Bikers, noi venim la intrunire chiar daca nu e "girata" de UCMR, chiar si daca vroiati sa o faceti in februarie :lol: si era zapada de un metru. :what:

 

 

 

 

 

 

Bacau....here we come! :lol: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece majoritatea voturilor UCMR au fost impotriva.....

Poate ar fi cazul ca organizatorii sa-si tina promisiunea indiferent de hotararea uniunii...si asa va fi o intrunire neoficiala :banana: si toata lumea va fi multzumita. :banana:

@DKZ: de 1 mai organizam noi si nu invitam UCMEREU' :cheers:

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Deoarece majoritatea voturilor UCMR au fost impotriva schimbarii datei de organizare a intrunirii de la Brasov pe 3-5 iunie 2005, organizatorii au hotarat sa nu mai realizeze aceasta intrunire in anul 2005.

Ne pare rau!!!

Nu sunt la curent cu discutiile care se poarta in cadrul intrunirilor UCMR pentru ca nu am binevoit sa ma inscriu intr-un club de motociclism - si nici nu am de gand sa fac asta deocamdata. Cunosc ce se discuta acolo doar din reviste si de pe site-uri de profil.

Nu am nimic cu baietii de la Brasov care nu mai organizeaza intrunirea ci cu motivul pentru care aceasta intrunire nu va mai avea loc.

Nu am fost mai niciodata adeptul institutionalizarii multor lucruri. La fel am gandit si cand am auzit despre UCMR. M-am gandit ca poate bat campii, ca poate sunt conservator, deh, stiti cum era replica aia in Trainspotting " The world is chaingiing...the drugs are changing, the music`s changing...everything`s changing" si pana la urma am zis ca aceasta institutie ar putea insemna ceva bun pentru noi - cineva care sa se implice in discutii pentru promovarea initiativelor legislative, campanii in mass-media...etc.

Deocamdata, UCMR-ul nu face altceva decat sa imi creeze, mie, strict si personal, dureri de cap. Vezi discutiile mai mult decat aprinse in legatura cu intrunirea de la Cluj si mai nou anularea unei intruniri despre care citisem numai lucruri bune si la care chiar vroiam sa particip.

Unde vreau sa ajung...s-a ajuns, ca si in motociclism, o autoritate, un for, sa impuna si sa hotarasca si pentru altii care nu se regasesc in ideile ei.

Pe noi, cei care vroiam sa ajungem acolo ne-a intrebat cineva ceva ? (Stiu ca se va spune ca membrii Ucmr sunt reprezentanti ai motociclistilor din cluburile lor, dar tot mi se pare pe langa rau ).Astept un raspuns din partea celor cu atributii in Ucmr pentru a ma lamuri si eu.

Si as dori o explicatie de bun simt. Nu mai vreau sa aud raspunsuri arogante de la vreun retardat din cine stie ce club pe care l-au delegat ceilalti sa dea o explicatie, asa, la oha, sau pe care l-a luat gura pe dinainte.

Cum imi apare mie UCMR - esti cu noi sau esti pe langa. Si zau daca ne pasa. Cam cum era si cu PSD-u.

CARE ESTE MOTIVUL PENTRU CARE " MAJORITATEA VOTURILOR ucmr AU FOST IMPOTRIVA SCHIMBARII DATEI DE ORGANIZARE " A INTRUNIRII DE LA BRASOV ?

 

Sper sa se organizeze Unofficial, desi ma indoiesc.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de ce ma rog nu se invita politicos uniunea qurului meu romanesc sa-si bage voturile in el, si nu se tine intrunirea ? v-au amenintat ca va excomunica ? va afurisesc ? ucmri-v-as in ... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata, intre 3 si 5 sunt in Brasov, numa' asa de-al dracu (chit ca exista sau nu intalnire, nu-mi poate interzice nimeni sa ma cazez in Brasov si sa ma plimb cu motoreta prin zona). Comunismu' se pare ca n-a murit odata cu Ceausescu .... JOS CENZURAAAA :banana:

 

de 1 Mai imi amintesc ce bataie de joc a fost la mare, camping, intalnire ok (mai putin manelistii care au venit Duminica), cazare si bere, cool ....si la 2-300 metri mai incolo intalnire UCMR ... adica va rog ... 3 custom-uri sclipitoare, un trike si cam atit ... nu tu "bine ati venit" nu tu "hai sa va cazam pe undeva" ... CANCI

 

Catalinescule, anu' asta presimt ca ne cazam pe la vre-un hotel si facem "intalnirea de 1 Mai" in gasti formate ad-hoc. :banana: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Deoarece majoritatea voturilor UCMR au fost impotriva schimbarii datei de organizare a intrunirii de la Brasov

De ce a trebuit schimbata data? Nu s-a stabilit la Predeal?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce a trebuit schimbata data? Nu s-a stabilit la Predeal?

:cheers:

"Intrunirea de la Brasov, organizata de clubul BULL-BIKERS, va avea loc in perioada 3-5 iunie 2005, ci nu in perioada 23-25 iunie 2005 cum era stabilit initial. S-a apelat la aceasta modificare deoarece locatia unde urma sa fie organizata aceasta intrunire era rezervata in perioada 23-25 iunie, fiind disponibila doar in 3-5 iunie 2005.

Va asteptam intr-un numar cat mai mare.

 

Pentru a vizualiza intregul program al intrunirilor 2005 intrati pe www.bullbikers.ro/html/ iar in sectiunea Poze Intruniri veti putea vedea Orarul Intrunirilor Moto 2005."

 

de aici:

 

http://bullbikers.ro/phpBB2/viewtopic.php?p=116#116

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...