Sari la conținut

hai sa vedem citi mergem la brasov


bhairava
 Share

mergi la brasov ?  

150 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stati linistiti, locuri o sa fie destule, pai ia ganditi-va: ucemereu' nu vine ca nu e "oficiala" intalnirea! Deci o sa fie doar o mana de oameni, respectiv cei pasionati cu adevarat si sunt sanse sa iasa intalnirea asta, asa neoficiala cum va fi, cat se poate de bine si de reusita.

 

 

Succes!

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea ar fi ca la sfarsitul anului cand se va face un poll despre cea mai tare intrunire sa castige tot Brasovul (chiar in cazul unui party neorganizat).

Dar poate se linistesc apele si se organizeaza ceva la Brasov pe 3-5 iunie, cu sau fara aprobarea UCMR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: AZUGA striga cat se poate de tare PREZENT :cheers: :what:

ziceati de o oprire la Azuga pentru alimentare?dati un semn de viata inainte si va duc eu la sursa!!!(bere ieftina)

Cheful o sa fie si mai k lumea cu bere si mici!!!!

Bafta la organizare celor de la bullbikers

si ne vedem acolo!!!!! :banana: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, sunt cam paralel......... Ce s-a intamplat cu Brasovul ?!

Referitor la venit..... daca se strang macar 10 insi :banana: STRIG PREZENT !

... si daca e fara aprobarea "UCMR" si mai bine, o sa beau o bere in plus pentru asta !

 

Ce sa zic, dom'le, nu mai poate fi omu' liber sa faca ce vrea, ca nu mai e "agreat de societate"?! I want to be free, si nu-mi trebe' aprobarea nimanui, indiferent cum s-ar numi!

 

Si daca ploua, si daca e frig, si daca n-am bani sa beau macar o bere acolo, la Brasov vin! Doar sa nu ma busheasca vreun tir pe drum :cheers: . Pentru ca Brasovul m-a uns pe suflet acum 2 ani. (anul trecut n-am putut sa merg la nici o intrunire :banana: )

 

PS - Felicitari tuturor celor din Brasov, sunt niste oameni de nota 10 !

Editat de Betrayal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donsoara Ninja Skija sper sa fim 2 cu rasnite...

te va astepta pasageru' de proba daca nu gasesti si pe altcineva (ceea ce nu prea cred)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am vb cu presedintele clubului Bull Bikers am aflat ca si dorinta lor a fost aceea de a sustine aceasta intrunire. Din pacate insa, din cauza unei neintelegeri, s-a ajuns la anularea datei de 3-5 iunie. Chiar daca acum se doreste organizarea intrunirii pe aceasta data se pare ca locatia a fost imediat inchiriata dupa ce s-a contramandat. Sunt foarte multi doritori din strainatate care se lupta pentru locatia respectiva asa ca...

:cheers:

Ganditi-va la solutii :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rontz, eu te-as lua pana la Brasov ca poate supravietuiesti drumului da lui Joe sincer ma indoiesc 

 

io sper sa vin cu propria rajnita...

da, daca nu se poate imi asum ambele riscuri...

cel mai mare cred eu e sa nu supravietuiesc drumului, ca in celalalt caz sper ca dupa :banana: :banana: :banana: sa ma creada ca nu am facut decat sa merg in spatele tau pana la bv...

altfel... :what:

n-as fi primul care as pleca asa de le bv...

il mai avem pe roger, dar din alte motive...

dar io tot mai sper sa vin pe un izh, ca sa ai cu cine sa te intreci pe drum... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi Reci, la vreo 30 Km de Brasov (numa ca e in judetru Covasna :banana: ), dar cazare numai in corturi si la hotel. Si-apoi.. nu stiu cat de incantati o sa fie patronii daca mergem asha multi :banana: Oricum zona este destul de faina.

 

Alta locatie chiar nu imi vine in minte acum :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: :lol: :cheers: :banana: :banana: :banana: naspha naspha raau de tot adica no brasov?????

k dreacu pai eu unu sper sa fie atunci azuuuga daca nu e brasov!!!

naspha naspha naspha

sper sa se gaseasca totusi la brasov loc!!!

bafta si ninja ...................

vezi sa nu mai vii cu vreo sticla cu wisky ca acu vreau si eu sa am amintiri!!!!

bafta si sa ne vedem pe 3-5 la o bere si inca una ........si tot asa!!! :what: :lol:

Alin Azuga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...