Sari la conținut

Sondaj despre vineri


Don Leoncio
 Share

Unde ne strangem de acum vinerea?  

56 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Deci s-a redeschis Etrusco.

Aceeasi super-pizza, Ursus 20.000 :banana:

Intrebare-intrebatoare ne intoarcem la Etrusco sau gasim altceva. Cel mai frumos ar fi sa ne punem de acord astfel incat sa fim toti in acelasi loc vinerea. :grinbandit:

Printre alte avantaje la Etrusco-ul redeschis este ca noul patron se declara ca fiind foarte receptiv si dornic de a pune in practica propunerile noastre.

So, dragilor, cum ramane?

p.s.

Daca votati "Altceva" veniti si cu propuneri!

Editat de Don Leoncio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat Etrusco...

Pentru noul patron 'receptiv': schimba mai nene scaunele alea, ca nu ne putem pune gegicle pe spatar... Vorbeste cu fetele si baietii de la bar sa nu mai bage dance si alte kkturi vinerea si sa lase muzica mai incet sa nu mai tipam unii la altii... (vineri am dat io si Baiazid de vro 3 ori muzica mai incet si i-am rugat de vro 4 sa o schimbe, ca iar trecusera pe stil zoofil-X)...

Altfel e super locatia, chiar daca e departe de mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat Etrusco deshi cred ca nu am dreptul la vot intrucat vineri am absentat ... e, lenea asta ... cred ca sunt prea comod :grinbandit: ... nu, pe bune ca am avut treaba ... cica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am votat tot pentru Etrusco dar am nemultumirile pe care si Rontz le are legate de muzica (mai buna shi mai incet)...

 

 

In fond shi la urma urmei ne strangem acolo sa stam de vorba nu sa ascultam muzica la maxim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost duminica in Corint si vreau sa zic ca am stat la terasa. Foarte frumusel afara. Acum caut bar RACORIT (deci terase). Nu vreau sa stau inauntru.

 

Fumez si eu o tzigara la aer liber fara sa afum sau sa fiu afumat de cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot Etrusco :laugh:

Fata de alte locuri in care am mai incercat intalniri, pe langa aspectul de cofetarie si alte aspecte la care trebuie sa mai lucram oleaca, are unele avantaje pe care in alta parte nu le-am gasit :

 

- preturi pentru orice buzunar (20.000 Ursus, 15.000 o cafea samd)

- pizza la botu' calului

- de obicei suntem numai noi vineri seara in local, e destul spatiu, fumul e doar ala de-l facem noi :ok:

-avem unde parca 30 de motoare si mai incap

- putem alege muzica ( aici trebuie sa-i mai dam pe brazda un pic :ok: , se fac ca au pierdut cd-ul meu cu metale :banana: )

- avem unde lasa motoarele peste noapte daca o luam pe ulei :grinbandit:

 

 

Daca aveti si alte propuneri, astept detalii...clarificarile trebuie sa atinga si punctele de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

votata Etrusco, desi nu am fost niciodata, dar vinerea asta vin, desi e cam departe dar suntem toti acolo, nu e departe doar pt mine, vorba aia, poate o luam pe aratura :grinbandit: si chiar e nevoie sa imi stiu motoru' in siguranta pana revin dimineata sa il iau, etc.

 

ramane etrusco, se pare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun terasa de la Sfintii Voievozi (langa Moxa). E in centru - nu se plange nimeni ca e greu de ajuns. Avem toata piatzeta aia pt parcat motoare. Terasa e dragutza si destul de incapatoare.

 

Ziceti si voi pareri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La etrusco e chiar misto, in curand cica deschide si terasa si o sa fie si mai misto (plus ca noul patron a zis ca vrea sa puna niste camere afara si un monitor inauntru sau pe terasa sa ne vedem motoarele)

 

MC, la Arena e o bodega ordinara, si acum ca da caldura o sa inceapa sa apara toti manelistii ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am votat Etrusco, pentru ca:

 

- noua conducere pare ca doreste sa fie pe aceeasi lungime de unda cu noi si nu numai ca accepta propuneri, ba chiar le cer...

- muzica e aia care o vom cere si o vom aduce noi

- vineri seara suntem numai noi acolo

- patronu' vrea sa faca terasa din spate

- acelasi patron istet va pune sistem video de supraveghere pt motoare

- a inceput sa-si piarda din aspectul de cofetarie ... si cu ajutorul propunerilor noastre va arata cum ne dorim...

- preturile sunt ok si asta e un lucru mare

- pizza e a dreq de buna

- si mai e si aproape de mine :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

*ahem**ahem*.. Daca-mi permiteti :laugh: ! Io zic tot Etrusco; (desi stau al dreq de departe - si or plec la 10juma sa prind ITB ori merg cu careva care are drum spre sectoru5- panduri/13septembre ca nici conserva nu mai am ).

Celalalte (pro) motive sunt clare: cele zise si de ceilalti!

Muzica: se vine cu CD-uri/caseste de acasa! (asa se mai si diversifica genurile; adica sub-genurile de rock/metal, ce credeati :ok: ? )

 

 

Si totusi.. Baiazid, are nitzica dreptate p-acolo! Vara imi place si mie ceva in aer liber :grinbandit: . E mult mai frumos.

 

Parerea mea! (hac) :banana:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si io o intrebare... hic... da io cu cine votez... si pe unde vine Etrusco asta ca de curand sunt si eu motociclist si vreau sa ma integrez si eu in grup.... promit ca o sa dau o berica mai ales ca peste 2-3 saptamani o sa-mi iau o honditza transalp :banana: :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, am votat Etrusco-ul!!!

N-am fost niciodata acolo!!!

Shi ma intrebam daca nu ne-am putea intalni sambata!

Fac pe draqu in patru sa ajung sambata in bucale!!!

Mi-ar face placere sa cunosc trupa!!!

Ce ziceti?

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@motobrand sigur ca da!

vorbesc cu baietii si se rezolva o mutam pe sambata,no problem nici nu-i greu sa convingi 40 de insi sa mute sfanta zi de vineri intrata in istorie din octombrie incoace

n-am votat inca, ma mai gandesc...il citez pe Ivan dar totusi vinerea asta puteam sa-mi aduc andrelele sa tricotez la cat de palpitant a fost.

@ Don Leoncio voi ati platit pizza pe care a mancat-o Elena?O platise si Cata inainte da n-a mai asteptat si a plecat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu altii cum sunt,dar eu cand ma gandesc la berea cea frumos curgatoare si la tuica care se oglindea in shot-urile de pe bar cand se inchideau usile si incepea nebunia....poate nu e cel mai frumos cadru,dar acolo chiar m-am simtit super de fiecare data:fara fum de taiat cu cutitul,muzica buna si nu sa-ti sparga urechile,lumina de neon si nu de stroboscop...a,de Etrusco vorbeam,Leoncio draga! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat Etrusco pentru ca am amintiri placute din tineretile mele studentzeshti... stateam in spate si vindeam casete la Lemi (pentru cunoscatorii de pe vremuri) :grinbandit:)))))))) Bashka locatia, aer, la-la-la

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca Etrusco ramane!

 

 

@ Don Leoncio  voi ati platit pizza pe care a mancat-o Elena?O platise si Cata inainte da n-a mai asteptat si a plecat..

Platit. Asa se explica aparitia la masa a inca unei pizza "on za haus" :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-ar fi sa-si faca si Etrusco terasa?

cam greu, stiu... e adevarat ca trotuarul e cam mic, dar hai sa ne gandim la chestia asta... poate vine careva cu o solutie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu inca nu sunt hotarata daca sa mai merg in etrusco sau nu...dar nu inteleg de ce tre' sa stam numa' noi intr-o cofetarie(nici macar nu au prajituri :laugh: ) si sa nu iesim sa mai vedem si noi alti oameni la fata cu alta muzica(mereu a fost o mica ciondaneala pe tema asta ca se baga acelasi cd mereu)si nu stiu cine o sa stea mai mult de ora 00 ca de dansat mai rar si + ca terasa din spate nu e asa de extraordinara,ei bine mai am dar nu mai conteshte ca tot aia e.. :ok: :ok:

Am mai avut cate o propunere dar tot degeaba...oricum a venit vremea frumoasa si hai s-o primim asa cum se cuvine :ok: :laugh: ...

:grinbandit: va puuup! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...