Sari la conținut

Am tavalit-o si eu


BiG
 Share

Postări Recomandate

ce sa mai... mi-e si sila sa povetesc... tipic: virat dreapta pe drum aglomerat si cu gropi fara sa se asigure, tzasti boom zbang... urmarea: eu pe jos (eram si mic rau si nu m-a vazut) ala cu o dacie break alba... a plecat mai departe, eu fuga dupa el pe jos dar mi-am dat seama ca motorul inca mergea... si m-am intors sa il ridic. Pagube: una bucata semnal spart. plus una bucata crac de pantalon piele zgariat in genunchiu' drept. Avand in vedere ca totul s-a petrecut la 5km/h ... nimeni nu a fost ranit :lol: in timpul filmarilor...

 

hai ca ma duc sa caut super-glue-ul

 

Bafta

Editat de BiG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi nu i-ai retzinut numarul de imatriculare???

 

Ce nenorocitzi! :lol:

 

Bine ca nu ai avut accident mai rau ...

 

PS: Ce nenorocitziiiiiii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Idioti d-astia iar.Ar trebui batuti pe loc. Politia va zice "Care accident???" intrucat BiG nu a atins conserva, doar a cazut evitand-o. :lol: Din punctul lor de vedere singurul accident produs este faptul ca motociclistul a cazut din neatentie si ii va scrie o amenda. :lol: :lol: :lol: Aste e realitatea de (cuvant urat) imediat inconjuratoare :ok:

 

Din pacate nu l-a putut prinde si nu i-a retinut nici numarul de la cutia de tabla, asa ca nu prea avem ce face...decat ca pe urmatorul pe care il prindem sa-l batem pana se caca pe el.Ma duc sa-mi iau si eu baston ca al lui Baiazid :lol:

It's a war, gentlemen. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia va zice "Care accident???" intrucat BiG nu a atins conserva

 

Sa-mi bag (cuvant urat) care nu o sa proptesc vacarena fix cu protectiile in orice bulangiu conservat care imi taie fata. Mortii mamii lor de carnati! :lol:

Si, intr-adevar, bastonul extensibil trebuie inclus in categoria echipamentului obligatoriu! Vedea-le-as poza in ceramica de muisti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca era drum cu gropi si ala mergea suficient de incet sa fugi dupa el de ce nu ai folosit un pietroi/caramida pt el?

avantaje:

- ajunge rapid o masina, cu ceva antrenament pana la 70 m

- face gaura mareeeeeeeeee in luneta :lol:

- nu se poate dovedi ca tu ai fost (daca se baga ceva martori le spui ca le dai la cap dupa aia)

- esti cu tel in mana si chemi prieteni cand se intoarce bulangiul dupa tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca esti ok!!!

 

Bastoane gasiti la Bucur Obor .. standul sportiv.

got it!..

 

 

am avut instinctul sa fug dupa el ... ca nu mergea deloc repede... e posibil sa nu ma fi vazut macar..... dar am zis... dupa vreo 10 m mi-am dat seama ca am lasat motorul la plaja megand...

nu poti sa intrii in el plus ca plasticele astea sunt scumpe si greu de facut... si nu poti sa nu te gandesti la asta (dar oricum actioneaza instinctul in momentul ala si nu stiu daca te mai gandesti la alte alea)

post-14-1114589983_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Idioti d-astia iar.Ar trebui batuti pe loc. Politia va zice "Care accident???" intrucat BiG nu a atins conserva, doar a cazut evitand-o.  :lol: Din punctul lor de vedere singurul accident produs este faptul ca motociclistul a cazut din neatentie si ii va scrie o amenda.

Fir-ar a dracu de treaba, uitasem de asta :lol: Atunci e clar ... bataie pana la loc comanda :lol: Ma alatur si eu celor ce recomanda bastoanele extensibile de la Obor, sunt super si abia asteapta sa fie folosite :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bag seama ca tre sa ma grabesc sa cumpar unu' ca raman aia fara stoc la magazin... si cine stie, creste pretu' ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama lor de idioti! Eu sunt putin cam impulsiv si ca simplu pieton imi vine sa omor 50 de soferi pe minut! Zidu' are dreptate: una bucata bolovan aruncata cu "simtul raspunderii" :lol: si-l astepti sa opreasca sa vada urmarile! Dupa care...scoti "bastonasul" si-l lamuresti cum stau lucrurile! :lol: Mare grija insa la dimensiunile oponentului! Ca la cat sunt eu de voluminos cred ca mi-as lua-o-n freza inainte sa scot bastonul! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radem, glumim... dar asta e viata in care traim (nah c-am dat-o-n rime) Nu e ceva frumos, nu e ceva de lauda, dar uite cum ajungi sa te bati pe strada (iar rime ???? ). Oricum, ma rog sa nu se ajunga la batai stradale chiar asa.... de anvergura :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Shi nu i-ai retzinut numarul de imatriculare???

 

Mai,da' duioase intebari sunt astea..

Tu esti cu fieru calare pe tine tavalit pe jos si-ti mai arde sa retii numarul de inmatriculare??

Ce dracu mai baieti??

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...