Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe langa alte animale, postate anterior, curtea alor mei s-a imbogatit cu două exponate apărute din burta lu măsa.

Nera sau Negruta:

post-263-1183400015_thumb.jpgpost-263-1183400054_thumb.jpg

Panda, preferatul alor mei (nici asta nu stim ce e :baldy: )

post-263-1183399966_thumb.jpgpost-263-1183400113_thumb.jpg

 

ÂŞi Costică, rățoiul-il iubeste mama mai mult decat mine si va dau cuvantul de onoare ca e mai agresiv decat un caine. Daca intra cineva necunoscut in curte, a pus-o naspa. :bounce:

post-263-1183400371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si io ceva de maritat... :lol:

3 fetite de basset hound

 

nu mai suport...io...atata energie... :baldy:

Cu cat dai frumusetile astea? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

am si io ceva de maritat... :cheers:

3 fetite de basset hound

 

nu mai suport...io...atata energie... :)

 

Basset sunt cei mai frumosi caini.

Momentanam un motan birmanez cam vechi(fabricat in 1993) dar sincer alt pet in afara de basset no o sa-mi iau.Ai idee unul in stare buna (vaccinat) cu cat se da?

Am ramas foarte surprins sa vad ca sub casti desenate cu cranii draci s.a.m.d. se ascund suflete mari si f atasate de animalute.Tot respectul!!!

Ps motanul meu are 10 kg.Big fat happy cat.De la un an de cand l-am castrat e foarte ostenit 24/24h.

post-20367-1184983171_thumb.jpg

post-20367-1184983267_thumb.jpg

post-20367-1184983560_thumb.jpg

Editat de da'beorz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu o poza cu cateva din animalutele mele :)

:cheers: banuiesc ca nu ai probleme cu ele ca se catara pe perdea sau iti rod papucii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu o poza cu cateva din animalutele mele :)

oaaauuu! Am vrut si eu candva sa ma apuc de crescut animalutze dintr-astea. e foarte frumos. cat e kilu' de miere? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oaaauuu! Am vrut si eu candva sa ma apuc de crescut animalutze dintr-astea. e foarte frumos. cat e kilu' de miere? :cheers:

 

oaaauuu, de cand caut pe cineva din Brno. nu-mi aduci o carabina cal 30.06?... si daca o bagi in tara fara accize te umplu de miere, gratis :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

oaaauuu, de cand caut pe cineva din Brno. nu-mi aduci o carabina cal 30.06?... si daca o bagi in tara fara accize te umplu de miere, gratis :)

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici si pe printesa mea care s-a cam facut cat China de cand ii da maicamea peste de 2 ori pe zi ..e nebuna si asta ..poate ma trezesc de craciun cu vreun apropo ca atata ii trebuie ....In fine pe puiuta mea o keama Dop si are 4 ani deja si.......sa-mi traiasca :)

post-15776-1185402657_thumb.jpg

Editat de inanna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :cheers: El e Leu..nu va lasati inselati de aparitii..are doar 3 luni..o sa fie o "bestie"

 

imag011eu2.jpg

 

hdfhcvbxclz1.jpg

 

 

Era cat o palma cand l-am luat..s-a tinut dupa mine pana acasa si ce sa fac? .....l-am LUAT !

 

 

:cheers:

 

 

 

 

PS. DOLFIN RULZ!!!! :cheers:

Editat de Motanuincaltat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) sper sa nu dati cu pietre ca eu sa postez la "scutere si alte ganganii"

so: tzu ( si nu de la Sun Tzu) e mama (pe care o am de cand era de-o palma) cei 4 pisoi nascuti si nossy primul nascut si pastrat (care acum e mare si bolnav permanent de iubire) :cheers:

post-19960-1185459799_thumb.jpg

post-19960-1185459829_thumb.jpg

post-19960-1185459864_thumb.jpg

post-19960-1185459902_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cum e ultimul motanel...iti vine sa-l mananci....

Eu am avut pisicuta - Mishu, catelusa - Tzuchita, pesti, hamsterica - Koiotica pentru ca nu avea femela si ..., iepurasi, si plus o gramada de maidanezi adunati de te miri unde...

Acum am un iubit care nu ma lasa sa-mi iau animalut...zice ca atunci cand o sa stam la curte.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne cum e ultimul motanel...iti vine sa-l mananci....

Eu am avut pisicuta - Mishu, catelusa - Tzuchita, pesti, hamsterica - Koiotica pentru ca nu avea femela si ..., iepurasi, si plus o gramada de maidanezi adunati de te miri unde...

Acum am un iubit care nu ma lasa sa-mi iau animalut...zice ca atunci cand o sa stam la curte.... :)

eu stau la garsoniera si am cele doua pisici... porcusorul de guineea (Frodo) si inca o pisica i-am donat-o lu' maica-mea sa-i tina de urat dupa ce-a murit taica-miu. M-as muta la curte (in Caraibe eventual) ca sa-mi iau catei :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as muta la curte (in Caraibe eventual) ca sa-mi iau catei :nono:

Vad ca nu-s singurul "nebun" dupa animale...Un cocker,Terry (Tica...) si-o persana bej (Nina). Si-am mai avut un westie,Pepe,furat :) :blink: :wave: dupa care :bigstar: si-acuma,plus o persana alba,superba (a murit...). Era un pic de inghesuiala,la mine in camera,cand veneau toti...In pregatire alt westie,fetitza.Simt nevoia unui pasager pe motor,si care sa nu faca mofturi.Asa era Pepe...Problema e strict financiara,un pui costa 300-400 euro :haha: ...

 

--- Mesaj completat în 30 Jul 2007 16:37 -------------

eu am o iguana.

 

 

:blink:

 

Bai ce seamana cu stapinul... :o ! Nitzel mai verde,da' daca bea ceva mai mult Mircea,chiar ca-s fratzi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu am 5 pisici momentan :burnout: . Blue(Albastra de Rusia), Tessa(tomberoneza :hurt: ) si bonus 3 pui de la Blue(cui ii trebe is de vanzare, 2 fetite si un baietel).

Si poze:

post-17935-1186610812_thumb.jpg

post-17935-1186610927_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Alma, cocker spaniel, o fetita cuminte, scumpica si iubitoare atata timp cat esti la noi in casa, daca o vezi pe afara nu ai cum sa reusesti sa pui pana pe ea...

 

Are 7 ani, o adevarata lady..imi place cum manaca din mana, te atinge foarte incet cu boticul, te gadila in palma cu mustacioarele...

 

Iat-o si pe fetita mea...post-22586-1188122560_thumb.jpgpost-22586-1188123469_thumb.jpgpost-22586-1188123693_thumb.jpgpost-22586-1188123732_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...