Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

cred ca este pe 4 martie, dar mai bine il intreb maine, cred ca o sa se afle de pe siteul metrotehnica, ducatiblog sau prin presa pt ca stiu ca vor venii si moto- politistii printre multi alti,

daca aflu ceva voi posta aici

 

am vb cu Alex si mi-a spus ca undeva pe la sfarsitul lunii martie se va inaugura sediul ducati,

totodata cu cca 2 saptamani inainte va efectua invitatiile, catre cluburi,

 

momentan ce va pot spune sigur este faptul ca mi-a sosit monstrul

:blink:

astept sa fact actele maine, sa-l programeze la RAR si posibil sa-l calaresc daca ma lasa vremea spatamana viitoare,

revin maine cu poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai mai repede cu caldura aia, si cu prima intalnire pe anul asta!

 

Si in legatura cu intalnirea - sunt cateva voci (printre care si a mea) care ar zice sa schimbam locul de intalnire. Nu-i nimic cu academia, e fain, dar nah, poate mai vrei sa stai sa bei un cico, sa mananci o savarina... poate gasim si noi un loc in care putem sa facem si de-astea in timp ce ne uitam la mobre. Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai repede cu caldura aia, si cu prima intalnire pe anul asta!

 

Si in legatura cu intalnirea - sunt cateva voci (printre care si a mea) care ar zice sa schimbam locul de intalnire. Nu-i nimic cu academia, e fain, dar nah, poate mai vrei sa stai sa bei un cico, sa mananci o savarina... poate gasim si noi un loc in care putem sa facem si de-astea in timp ce ne uitam la mobre. Ce ziceti?

 

Poate Desmogril la Felician in Pipera,

ramane sa decidem impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apel catre cunoscatori.

 

Caut sa cumpar janta fata pentru monster 600 din 95. Varianta originala, nu conteaza culoarea, fara cauciuc.

Care stiti pe cineva care dezmembreaza un monster mai vechi...

 

Multam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai repede cu caldura aia, si cu prima intalnire pe anul asta!

 

Si in legatura cu intalnirea - sunt cateva voci (printre care si a mea) care ar zice sa schimbam locul de intalnire. Nu-i nimic cu academia, e fain, dar nah, poate mai vrei sa stai sa bei un cico, sa mananci o savarina... poate gasim si noi un loc in care putem sa facem si de-astea in timp ce ne uitam la mobre. Ce ziceti?

 

Eu zic ca trebuie sa ramana acelasi loc ca punct de intalnire si apoi sa ne obijnuim sa o tulim dupa ceva timp catre o alta locatie unde putem bea suc. Spre exemplu ne intalnim la 7 vara si plecam la 7:30 la suc in grup. Ar fi o greseala sa se schimbe punctul de intalnire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca trebuie sa ramana acelasi loc ca punct de intalnire si apoi sa ne obijnuim sa o tulim dupa ceva timp catre o alta locatie unde putem bea suc. Spre exemplu ne intalnim la 7 vara si plecam la 7:30 la suc in grup. Ar fi o greseala sa se schimbe punctul de intalnire!

Sustin parerea lui Tetea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca trebuie sa ramana acelasi loc ca punct de intalnire si apoi sa ne obijnuim sa o tulim dupa ceva timp catre o alta locatie unde putem bea suc. Spre exemplu ne intalnim la 7 vara si plecam la 7:30 la suc in grup. Ar fi o greseala sa se schimbe punctul de intalnire!

 

Dupa mine si asa-i bine, dar atunci sa facem cumva sa nevedem la o ora cat de cat fixa. Ca daca unu' vine la 18:50 si altu' la 19:55 nu cred ca mai ajungem la racoritoare (sa nu credeti ca asta e un repros adresat cuiva, ca si eu ajungeam taraneste de tarziu... cand ajungeam).

 

bine v-am regăsit.

 

Liviule, tu esti bre? Sau [ala care a cumparat contu' lu' monsteristu']?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-s liviu, mă numesc spiridon vădastra Âşi am cumpărat contul "monsteristu" pentru frumoasa sumă de 350 de euro. sper să nu fi luat țeapă. motocicletă nu am, dar sper să îmi iau în viitor una. abia aÂştept să vină primăvara să vă pot cunoaÂşte Âşi eu. unde vă întâlniți Âşi de ce?

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu Alex si mi-a spus ca undeva pe la sfarsitul lunii martie se va inaugura sediul ducati,

totodata cu cca 2 saptamani inainte va efectua invitatiile, catre cluburi,

 

momentan ce va pot spune sigur este faptul ca mi-a sosit monstrul

;)

astept sa fact actele maine, sa-l programeze la RAR si posibil sa-l calaresc daca ma lasa vremea spatamana viitoare,

revin maine cu poze...

 

felicitari, asfalt uscat, si sa-l stapanesti sanatos !

daca tot veni vorba de noi achizitii, mi-am tras si io un S2R de 800 :blink: (este vorba despre fosta motoreta a lui Adi Vancea)

 

@ monsteristu' (noul proprietar al contului) eu sunt mai incet, explica-mi si mie care e chestia cu posturile?! adica ai 4000 (care oricum nu sunt postate de tine personal)! si ce?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sunat acum vreo 2-3 saptamani la Ducati Bucuresti, cred ca am vorbit cu Alex, daca este pe vanzari. Vroiam sa testez si eu ceva cu doua roti, ca fusesera cateva zile frumoase. Zice - nu avem nimic pentru testat acum dar vin in cateva zile toate modele, te sun eu imediat ca sa programam un test. inca astept langa telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BoogA, adică am cu ce Âşi dacă îmi iau Âşi eu o motocicletă, de o mie cel puțin, îți dai seama că o să am mai mult succes ca tine. gen, apare o gagică ducatistă pe forum, tu crezi că se uită la unul cu 86 de posturi, nu băiețică, se ia după unul ca mine, zice că-s expert Âşi o pot duce uÂşor de nas în pădure.

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BoogA, adică am cu ce Âşi dacă îmi iau Âşi eu o motocicletă, de o mie cel puțin, îți dai seama că o să am mai mult succes ca tine. gen, apare o gagică ducatistă pe forum, tu crezi că se uită la unul cu 86 de posturi, nu băiețică, se ia după unul ca mine, zice că-s expert Âşi o pot duce uÂşor de nas în pădure.

 

;)) bine ma! ai 1-0

da' io ma bazez p faptu' ca stiu ce sa-i spun ca sa vina in padure :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sunat acum vreo 2-3 saptamani la Ducati Bucuresti, cred ca am vorbit cu Alex, daca este pe vanzari. Vroiam sa testez si eu ceva cu doua roti, ca fusesera cateva zile frumoase. Zice - nu avem nimic pentru testat acum dar vin in cateva zile toate modele, te sun eu imediat ca sa programam un test. inca astept langa telefon.

 

din cate stiu eu la test drive o sa fie MTS 1200, dar cand se va oficializa noul sediu (undeva pe la sf lui martie)

Mesaj completat

felicitari, asfalt uscat, si sa-l stapanesti sanatos !

daca tot veni vorba de noi achizitii, mi-am tras si io un S2R de 800 :blink: (este vorba despre fosta motoreta a lui Adi Vancea)

 

multumesc frumos,

si tu sa-l stapanesti sanatos si asfalt uscat tuturor in noul sezon care se lasa asteptat,

 

Mesaj completat

nu-s liviu, mă numesc spiridon vădastra Âşi am cumpărat contul "monsteristu" pentru frumoasa sumă de 350 de euro. sper să nu fi luat țeapă. motocicletă nu am, dar sper să îmi iau în viitor una. abia aÂştept să vină primăvara să vă pot cunoaÂşte Âşi eu. unde vă întâlniți Âşi de ce?

 

 

salut spiridon,

o sa avem ocazia sa ne cunoastem,

bafta si bine ai venit pe canapea,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan ce va pot spune sigur este faptul ca mi-a sosit monstrul

:blink:

astept sa fact actele maine, sa-l programeze la RAR si posibil sa-l calaresc daca ma lasa vremea spatamana viitoare,

revin maine cu poze...

 

in sfarsit a sosit,

am placerea sa va prezint noul monster 796 abs diamond black silk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-s liviu, mă numesc spiridon vădastra ...

 

Bine ai venit Spirt On sau Spriț On. Sa vii miercurea la academie ca o sa-ti dam toti motocicletele sa le incerci la o tura. Nu-ti fa griji daca nu ai inca motocicleta ca poate nu-ti place si-ti iei trike sau atv si-i spargi pe toti de-acolo ca ei nu au si nici nu vor pupa vreodata asa senzatii.

Mesaj completat

Din ce vad motoru' meu e inca la vanzare. Foarte tare!!!

 

http://www.ducati.ro/hasznalt.html

Editat de tetea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...