Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu cred ca e purtat de val mai repede pe tine te-a luat valul...

Daca nu esti consumator de arta de frumos... nu te intereseaza ceva despre marca BMW probema ta.. sa nu crezi ca toti gandesc la fel ca si tine...

Vrei sa penalizezi tot ce este estetic.. un tablou despre un BMW .. problema ta daca nu-ti place.. nu te uita... dar lasa sa aiba fiecare parearea lui... si sa poata zica ce vrea... doar nu esti tu moderator

NOI POZAM DOAR PE DRUMURILE PATRIEI NU IN FATA LA ROMANA... ?????????????????????? Cine noi??? in numele cui mai vorbesti?

:cheers:

 

 

micul picaso

apreciez si chiar invidiez tagma voastra

a liber profesionistilor, a artistilor plastici

pt ca sunteti LIBERI

 

dar nu ma stresa cu tablouri cu motorul

 

consumator de arta..........

 

uite aici MESTERE ARTA

FACUTA IN FATA MEA CU AEROGRAF

30 DE EURO

 

DAR SA PUN UN TABLOU PE PERTI CU MOTORUL IMI PARE UN PIC....PERVERS

 

ASA CA MAI BINE TRECI PE TRICOURI

 

SI MAI STAM DE VORBA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si apropos, se pregateste un eveniment bmw la bikers in otopeni.

 

o sa primesc un mail de la ei in curand si va anunt ce si cum...

 

cica vor sa lase niste mobre la test drive...va vine sa credeti?

Nu. Dar as calari un R1150GS sau un R12GS.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

vazusi afisul azi cand am fost pe la ei...ce sa zic...asta cu test-drive m-a cam uimit si pe mine...

 

banuiesc, ca daca va fi test drive, si zic DACA, probabil ne plimbam cu mobra prin parcarea de la bikers...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

 

vazusi afisul azi cand am fost pe la ei...ce sa zic...asta cu test-drive m-a cam uimit si pe mine...

 

banuiesc, ca daca va fi test drive, si zic DACA, probabil ne plimbam cu mobra prin parcarea de la bikers...

Un "test drive" de genul asta ar fi la fel de relevant ca prima nota dintr-o melodie, sau ca prima linie trasata dintr-o pictura.. Poate-si dau umpiculescu interesul, si organizeaza ceva mai acatarii, daca tot vor sa faca ceva.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Test drive urile se ofera in general pentru a promova modelele noi sau cele nevandute si ramase pe stoc :cheers: Evident cele din urma fiind urmate si de o anumita reducere sau o oferta pt accesorii...

Ar fi si timpul sa-si fi procurat si ei niste numere provizorii pentru a putea oferi min 30 de min pentru un test, asa precum se cade peste tot, si nu doar un test de stat pe ea :ok:

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe langa ca au futat suruburile, au futat si janta, ca s-au bagat in ea cu fiarele alea ale lor cand sa imi puna anvelopa pe janta, mi-au lasat santuri in ea de zici ca a trecut un tractor peste...sunt doua bube separate, nu e doar una...

 

nu ma bag sa zic nimic de anvelope ca mitas am si eu, zic numai de aia de le pun pe roata.

 

si apropos, se pregateste un eveniment bmw la bikers in otopeni.

 

o sa primesc un mail de la ei in curand si va anunt ce si cum...

 

cica vor sa lase niste mobre la test drive...va vine sa credeti?

 

Pe 13 martie am inteles ca ar fi ceva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FOARTE TARE FRATE

 

PE 14 MARTIE

BMW ZI LA BIKERS

 

LA TEST MOTO NOI SI SH

 

Automobile Bavaria te invită pe 14 martie 2009, între orele

11:00 – 18:00, la Biker’s Club în Otopeni, să vezi Âşi să testezi

motociclete BMW noi Âşi rulate.

 

Împreună vom urmări etapa a II-a a Campionatului Mondial Superbike 2009.

Vedeta acestui sezon este noul BMW S 1000 RR.

 

Te aÂşteptăm cu oferte de preț surpriză Âşi meniu moto bavarez.

 

Te rugăm să confirmi participarea la 0728 220 156 sau la

moto@bmwgroup.ro până miercuri, 11.03.2009.

 

Ne vedem pe 14,

Echipa moto Automobile Bavaria.

 

 

Automobile Bavaria

ÂŞos. Pipera – Tunari, Nr. 1E

http://bmw-motorrad.ro

 

Biker’s Club

Otopeni – DN1, Nr. 250

http://www.bikersclub.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PE 14 MARTIE

BMW ZI LA BIKERS

 

LA TEST MOTO NOI SI SH

Automobile Bavaria te invită pe 14 martie 2009, între orele

11:00 – 18:00, la Biker’s Club în Otopeni, să vezi Âşi să testezi

motociclete BMW noi Âşi rulate.

 

Te aÂşteptăm cu oferte de preț surpriză Âşi meniu moto bavarez.

 

Te rugăm să confirmi participarea la 0728 220 156 sau la

moto@bmwgroup.ro până miercuri, 11.03.2009.

 

Asta e un lucru bun, de apreciat!

 

Tot pe 14 este si deschiderea oficiala a sezonului BMW in Germania si poate in alte tari.

In Austria este maine 7 martie dar se anunta vreme cam nasoala.

 

Ce nu prea inteleg: probabil ca asta ai primit pe mail, ca si client. Si tb sa confirmi telefonic. Inteleg ca nu este adresata oricui, in acest caz?

Aici si eu am primit prin posta invitatia ca si client (si nu tb sa confirm cuiva) dar s-a facut public de ceva timp si se adreseaza si celor care nu sunt deja clienti. In plus, 15% reducere la echipament si accesorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am fost la Bavaria sa iau motorul din service. n-a suflat nimeni nici o vorba despre asta. nu era afisat nimic. sper totusi ca evenimentul sa fie mai bine realizat decat promovarea sa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mica istorie BMW.

 

 

Minunate povesti, foarte interesant :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FOARTE TARE FRATE

 

PE 14 MARTIE

BMW ZI LA BIKERS

LA TEST MOTO NOI SI SH

 

Despre asta ziceam eu pe topicul cu Voineasa pe la pagina 14.

 

ieri am fost la Bavaria sa iau motorul din service. n-a suflat nimeni nici o vorba despre asta. nu era afisat nimic. sper totusi ca evenimentul sa fie mai bine realizat decat promovarea sa...

 

eu pe 20 Februarie cand le-am dus motorul pt una alta chiar i-am intrebat despre eveniment si habar n-aveau.Sunt curios daca acum stiu sau daca i-a invitat si pe ei cineva :lol: :D

 

Asta e un lucru bun, de apreciat!

Ce nu prea inteleg: probabil ca asta ai primit pe mail, ca si client. Si tb sa confirmi telefonic. Inteleg ca nu este adresata oricui, in acest caz?

Daca evenimentul se tine in Biker's e clar ca nu e nicidecum exclusivist.Vor aparea acolo si oameni care nici n-au auzit de eveniment si doar vin sa bea o bere si sa joace un Darts.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Nu stiu daca ma adresez unde trebuie dar cu siguranta o sa gasesc raspunsul aici.

Vreau sa-mi fac side-caseuri numai ca nu stiu cam care sunt dimensiunile cutiilor.

 

Mulțam fain

 

Te rog sa pui poze ale procesului. Ma mananca si pe mine pielea.Tocmai am cumparat cu vecinul impreuna un aparat de sudura.MIG. Ma bate un gand sa incep niste suporti desi inca nu am toate sculele.

PS: vezi ca exista pe Advrider un thread cu unul ce-si facu sidecases din marmite de armata. I-au iesit super tare. La un pretz de rahan (100 USD).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite-l manca-l-ar tata pe el de frumos. Cu rezervor suplimentar de 20 de L si tot tacamul touratech :lol:

 

Stai ca nu inteleg, acum are 36L overall sau s-a scos ala de 16 din fabrica si s-a inlocuit cu unul de 20?

De unde se poate cumpara un suplimentar dasta?

Editat de Trumansky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca nu inteleg, acum are 36L overall sau s-a scos ala de 16 din fabrica si s-a inlocuit cu unul de 20?

De unde se poate cumpara un suplimentar dasta?

 

M-am uitat pe site-ul touratech si n-am vazut asa ceva. Cel din fabrica e sub Âşa, iar cel suplimentar pare sa fie in fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...