Sari la conținut

Useri neseriosi/Clienti tepari


mertan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu acest Pinter Alexandru am patit-o si eu. Este un tanar de 17 ani, din Oarda, Jud. Alba, str. Victoriei, nr. 58. Corect riciu?

 

ATENTIE mare la aceasta persoana. S-ar putea sa apara si sub alt nume, id mess, etc. Observ ca in continuare se ocupa de "vanzari" piese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi, ia sa vedem daca baietii de prin giudetul Alba si vecinatati nu-s dispusi sa dea o fuga pe la el p-acasa il faca dup-aia pe bajetul asta sa-si caute "piese de schimb" (si pentru el, nu pentru motor).

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic ca a fost baiat finut, putea sa-ti trimita foarte bine o caramida sau niste hartii... omu e bine intentionat numa ca probabil are "psyhiatricky" problems... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cureriat rapid exista optiunea sa vedeti ce e in pachet inainte sa dati banu' ............... asa nu puteti lua teapa........ macar nu ai primit cartofi :moto:)) ......... e bun si hdd-ul :wacko:)))))))))

Editat de ghost
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu acest Pinter Alexandru am patit-o si eu. Este un tanar de 17 ani, din Oarda, Jud. Alba, str. Victoriei, nr. 58. Corect riciu?

 

ATENTIE mare la aceasta persoana. S-ar putea sa apara si sub alt nume, id mess, etc. Observ ca in continuare se ocupa de "vanzari" piese.

despre el este vorba,banuiesc, nu mai am ambalajul coletului dar in proportie de 90% este aceasi persoana, deci se pare ca tipul nu este un novice in tepe!!!!!!

 

la cureriat rapid exista optiunea sa vedeti ce e in pachet inainte sa dati banu' ............... asa nu puteti lua teapa........ macar nu ai primit cartofi :wacko:)) ......... e bun si hdd-ul :))))))))))

Preferam cartofi caci la 150 de roni ma asiguram de iarna :moto: pentru ca nu am ce sa fac cu hdd-ul eu nu am laptop , cel putin nu a trimis si el ceva pentru un desktop, magar, dar asta e!!!! :wacko:

Editat de riciu007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre el este vorba,banuiesc, nu mai am ambalajul coletului dar in proportie de 90% este aceasi persoana, deci se pare ca tipul nu este un novice in tepe!!!!!!

 

 

Preferam cartofi caci la 150 de roni ma asiguram de iarna :moto: pentru ca nu am ce sa fac cu hdd-ul eu nu am laptop , cel putin nu a trimis si el ceva pentru un desktop, magar, dar asta e!!!! :wacko:

 

 

Si ID de mess cred ca este barbu_liviu2002 sau poate are mai multe, in combinatia asta.

 

Nu va doresc sa tineti motoreta in garaj ca nu aveti piesa x, sa o asteptati sa vina prin curierat/posta si sa va traziti cu hartie, cartofi, chiar HDD in colet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre el este vorba,banuiesc, nu mai am ambalajul coletului dar in proportie de 90% este aceasi persoana, deci se pare ca tipul nu este un novice in tepe!!!!!!

 

 

Preferam cartofi caci la 150 de roni ma asiguram de iarna pentru ca nu am ce sa fac cu hdd-ul eu nu am laptop , cel putin nu a trimis si el ceva pentru un desktop, magar, dar asta e!!!!

 

pai pune si tu o adresa, ceva, sau da-mi un PM cu niste detalii, ca nu-s departe, si cunosc ceva baieti prin Alba...cine stie... :) :moto: B) :wacko: :wacko:

poate o sa-i vina mintea la cap...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pune si tu o adresa, ceva, sau da-mi un PM cu niste detalii, ca nu-s departe, si cunosc ceva baieti prin Alba...cine stie... :) :moto: B) :wacko: :wacko:

poate o sa-i vina mintea la cap...

Pinter Alexandru se numeste pustiu, asta e adresa lui: Oarda, Jud. Alba, nr. 58 numarul de telefon :0741 35 77 36 nu e vorba de bagat mintile in cap desi o merita ci doar de evitat astfel de specimene!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preferam cartofi caci la 150 de roni ma asiguram de iarna :wacko: pentru ca nu am ce sa fac cu hdd-ul eu nu am laptop , cel putin nu a trimis si el ceva pentru un desktop, magar, dar asta e!!!!

 

Taci ca nu e rau, pt ca HDD-u de laptop e mai scump decat unul de desktop :) :wacko:

Totusi nu pot concepe faptul sa cumperi ceva pe nevazute/neprobate mai ales fiind vb de ceva asa de sensibil ca o piesa de electrica cum e un releu :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taci ca nu e rau, pt ca HDD-u de laptop e mai scump decat unul de desktop :wacko: :wacko:

Totusi nu pot concepe faptul sa cumperi ceva pe nevazute/neprobate mai ales fiind vb de ceva asa de sensibil ca o piesa de electrica cum e un releu :moto:

pai daca e ars nu face nici cat un kg de cartofi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau pt tine ... hai sa ii facem o vizita D:

Facem o plimbarica doar de dragul plimbari ,dar nu cred ca merita efortul sa ne enervam cu astfel de oameni, acum chiar ma amuza intamplarea. Am postat aici ca sa nu aiba si altii acelasi " noroc" ca si mine cu tipul respectiv sau altii ca ei , asa ca asta ramane la:"RETINETI SI EVITATI" . Numai bine! Asfalt uscat!

Editat de riciu007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca sunt la ~50 RON niste adaptoare care iti permit sa folosesti hdd-ul de laptop ca mediu de stoacare extern, prin usb.

 

Asa vezi daca merge si te alegi si cu ceva mai mare decat un rahat de stick USB. De ce capacitate e HDD-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva mai multa vreme ma gindeam c-ar fi utila o rubrica de feedback, cum e pe eBay. Adica: cumperi de la userul X, primesti coletul (sau nu), te duci pe un topic dedicat si scrii "cumaparat itemul A de la userul X, sint multumit, e confoirm descrierii etc" sau "e un tepar, mi-a trimis piesa defecta" etc. Astfel, inainte sa cumperi, dai un search pe acolo. Poate chiar ar trebui propus adminilor. Eu am cumparat recent niste manusi, vinzatorul mi-a zis ca sint marimea M, dar erau L. Probabil s-au aflat si altii in situatii similare.

 

Pentru forum e un plugin de vBulletin cu care se poate acorda trader rating. Se gaseste pe forumul de la computergames.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca merge Hardu' ala, mare minune de n-o fi de pe vreun "leptop" furat! :moto: . Sa ne zici ce gasesti pe el (daca merge). Ca cica lui AG Weinberger (sper c-am scris corect) i-au furat de curand laptopul BASCA un hard (sa fi fost tot de leptop?) cu munca lui! Cica ofera recompensa! :wacko:

 

(Acu serios, merita o vizta si niste pumni in dinti).

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la berbea asta voiam sa iau si eu un releu de incarcare la 150 de lei, dar mi-am dat seama ca e un pustan tepar dupa modul in care mi-a raspuns la mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la berbea asta voiam sa iau si eu un releu de incarcare la 150 de lei, dar mi-am dat seama ca e un pustan tepar dupa modul in care mi-a raspuns la mail.

poi bine ca nu ai luat ca nu stiu cum facea omul cu HDD-ul , cum ni-l impartea ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anihilatorule, poi "publica" si meilu ala acilea, sa stim si noi cum raspun la meiluri in general copii gaozari. :moto: Un etalon in plus nu strica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, din pacate nu mai am e-mailul de la el... Am recunoscut adresa de "iahu" si pretul, fiindca asta mi-a sarit in ochi. Eu, ca un baiat civilizat, l-am rugat frumos si la persoana a 2-a plural sa imi dea un pret pentru un releu de SV, mailul meu avea si subiect, toate chestiile serioase si de bun simt. La care el, imi trimite dupa 3 (!) zile un mail "no subject", mailul in sine fiind "150 RON". Nu "buna ziua", nu F...-te, nu nimic, de unde eu am presupus ca e la fel de serios in comert ca si in mailurile pe care le trimite. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi bine ca nu ai luat ca nu stiu cum facea omul cu HDD-ul , cum ni-l impartea ? :angry:

Pai e simplu, tu primesti un hard si eu primeam o piatra sau ceva asemanator :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...