Sari la conținut

Irina Elena Popescu


Dan Popescu
 Share

Postări Recomandate

Multi poate nu cunosc fanilia si tatal indurerat

"Dan Popescu: Pe latura profesionala provin din industria de aparare, domeniul aerospatial, dintr-o unitate de productie de profil din Bucuresti, unde am activat pana in 1992. Studii superioare economice si juridice, diverse specializari in Marea Britanie, Austria si alte tari europene. Momentan coordonator de implementare proiecte de inzestrare a diverselor institutii din Europa Centrala si de Est. Unul din proicte a vizat si dotarea cu ATV-uri speciale Arctic Cat - Roush a Politiei Romane de Frontiera. Pe latura sportiva: sporturi aeronautice (zbor cu motor, planorism, deltaplanism, parasutism), sporturi nautice (yachting, barci cu motor de viteza), sporturi tehnice (auto off road, moto-ATV rally raid). Cea mai recenta distinctie, Titlul de Campion National pe 2005 la Rally Raid, categoria Moto-Incepatori, participand cu un ATV Arctic Cat 400 4x4, proprietatea fabricantului Arctic Cat din Austria."

 

Dan Popescu nu a fost un parinte iresponsabil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumnezeu isi ia aproape cei mai buni oameni..

SINCERE CONDOLEANTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cuvintele nu sunt decat forme fara fond in momente ca acesta. Nu mai e nimic de spus, tot ce a fost de spus s'a spus deja.

Sunteti doar voi doi care trebuie sa treceti peste.

Condoleante.

:P :D

 

Daca esti de acord, anunta'ne cand are loc serviciul funerar, sa venim sa o conducem pe Irina pe ultimul drum.

 

Vlad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am indraznit si i-am dat un mesaj lui Dan sa-l intreb... :P Am intrebat daca sunt de acord sa participam, cu moto sau fara, ziua si ora... Nu credeam ca o sa ajung vreodata sa fac asta... :D((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante !!

Dumnezeu sa o ierte !!! :P

Mult prea trist ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici un parinte nu ar trebui vreodata sa isi conduca copilul pe ultimul drum. Sincere condoleante familiei. Sper ca isi va putea continua pasiunea acolo sus. :P :D :lol: :lol:

Editat de micaradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...