Sari la conținut

Irina Elena Popescu


Dan Popescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 293
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asta e... viata ne asterne foarte multe neplaceri in fata... unele mai mari decat altele... mereu trebuie sa ne ridicam si sa ne continuam drumul.

 

condoleante si dumnezeu sa o odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am doua fetite care iubesc motocicletele la fel de mult ca si mine. Cea mare are motocicleta ei si merge frecvent cu atv-ul. Mereu ma gandesc cu groaza, ca totusi nu e bine ca au prins aceasta pasiune de mici. Niciodata nu m-am gandit ca pericolele pot veni si din alte parti...Traim intr-o jungla...Mult curaj domnule Dan Popescu si ....Dumnezeu sa o aiba in paza. Condoleante sincere....scriu si plang... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUMNEZEU SA O IERTE.PREA TANARA PENTRU A PLECA DINTRE NOI!!! IUBEA VIATA,IUBEA MOTOCICLETELE,INSA DUMNEZEU A VRUT-O LANGA EL PREA DEVREME.

SINCERE CONDOLEANTE SI MULTA PUTERE SA TRECETI PESTE ACEST NECAZ. :P :D :lol:

post-20248-1213191920_thumb.jpg

post-20248-1213192146_thumb.jpg

post-20248-1213192154_thumb.jpg

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand afli de asemenea lucruri nefiresti, precum un copil care se duce inaintea parintelui... ma intreb daca exista un Dumnezeu acolo sus... sau poate ca din contra, ma rog si sper sa existe, nu mai stiu...

 

Nu stiu decat ca am plans si eu, la simpla incercare de a-mi imagina, ca tata, ce trebuie sa fie in sufletul parintilor... Dumnezeu s-o odihneasca pe mica Irina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt plin de durere si nu-mi pot exprima clar parerea de rau pentru cele intimplate.

O stiam pe Irina de mica o fiinta plapinda pe care tatal ei o vroia tare,pe care o instruia in spiritul sau un pic mai dur-motociclistic,si pe care a reusit sa il insufle de la o frageda virsta.

Cred ca alaturi de tatal ei si-a cistigat statutul de MOTOCICLIST si propun ca miine la inmormintarea micutei sa aritam lumii cum se conduce un membru al comunitatii moto pe ultimul sau drum!!!!!!

 

 

MOTOARELE NOASTRE POT PLINGE !!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat Dan nu poate raspunde la toate telefoanele si mesajele, va scriu aici care sunt reperele de timp si loc pentru orele ramase din ziua de astazi si pentru maine:

 

- priveghiul este permanent, zi si noapte, la capela bisericii Bazilescu (bd. Bucurestii Noi 116). In putinele clipe care i-au mai ramas micutei sa le petreaca langa noi, parintii s-au gandit sa-i indeplineasca toate placerile din timpul vietii: aseara au ascultat cu totii hard rock (muzica ei preferata), pana dimineata. In seara aceasta, vom incerca sa ne uitam la un meci de fotbal. Irinuca era mare microbista si abia astepta sa inceapa campionatul. Destinul a facut sa ne paraseasca (,) cu doar 2 ore inainte.

 

- slujba va fi maine, joi, 12 iunie 2008, la ora 13.00, la biserica Bazilescu, pana undeva in jurul orei 13.40-13.50

 

- coloana va strabate drumul catre Scoala nr 11 Ion Heliade Radulescu (langa Muzeul Taranului Roman - fostul muzeu PCR) pe traseul: str. Jiului, Piata Presei Libere, Arcul de Triumf, Kiseleff, Scoala. Apoi drumul de intoarcere pe bul Ion Mihalache (fostul 1 Mai), viraj dreapta pe Maresal Averescu (fostul Miciurin), stanga pe Marasti pe langa manastirea Casin, tot inainte pana la Sofitel, stanga si inainte la langa facultatea Romano-Americana, apoi pe la clubul MTH str. Soveja 107b - zona Piata Chibrit, apoi dreapta pe calea Grivitei, pe sub podul Constanta, dreapta pe strada Pajurei, apoi prin fata casei - Cartier Pajura, iar la sfarsit de drum cimitirul Bazilescu, situat in spatele Uzinei Laromet, langa baza PRO RAPID, tot in zona Bucurestii Noi. La cimitir vom ajunge undeva in jur de ora 15.

 

Rugamintea parintilor este sa va amintiti ca aceasta coloana nu este una organizata sau autorizata, asa cava roaga sa respectati toate normele de circulatie.

 

-dupa inmormantare, se va merge la masa de comemorare la restaurantul 22 din strada Pajurei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la capela mai multi sa aprindem o lumanare, nu pot sa spun nimic....

Ne-a rugat Dan daca putem maine sa ii conducem fata pe ultimul drum...

Eu o sa ma intalnesc cu cativa din ai mei chiar la inceputul Bd. 1 Mai (Ion Mihalache) la ora 12:30

La 13:00 se pleaca de la cimitir, cine poate sa ajunga direct la cimitir, se afla dupa teatrul Masca din Bucuresti noi, cine vrea sa vina cu noi la 12:30 la incrputul Bd. 1 Mai.

 

Multumesc si Dumnezeu sa o odihneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...