Sari la conținut

Băiatul Lui Guță A Fost Rănit într-un Accident La PetroÂşani


H3llriderr
 Share

Postări Recomandate

nu imi pare rau dar nici nu imi pasa ... sunt total indiferent ... of of .. mai mai

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu am putut sa ma abtin sa nu fac topic cu stirea asta

 

 

Fiul manelistului Nicolae Guță Âşi un alt adolescent au fost răniți, ieri, după ce motocicleta pe care se aflau a fost acroÂşată de un autoturism Dacia Logan, pe o stradă din municipiul PetroÂşani.

 

Accidentul s-a produs din vina Âşoferului Loganului, un tânăr în vârstă de 28 de ani, care a executat un viraj la stânga fără să se asigure.

 

Nicolae Guță JR., în vârstă de 15 ani, a suferit contuzii la un umăr, iar prietenul său, în vârstă de 13 ani, s-a lovit la claviculă.

 

Ambii adolescenți au fost transportați la spital pentru îngrijiri medicale. ÂŞoferul autoturismului este cercetat pentru vătămare corporală din culpă, iar băiatul lui Guță, care a condus motocicleta Suzuki, pentru că nu avea permis.

 

 

sursa http://www.adevarul.ro/index.php?section=a...1&id=356584

 

 

Din cate stiam eu daca ala merge fara permis este vinovat indiferent de circumstantele accidentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, my 2 pennies:

 

oarecum ciudata ca cei mai multi aici il scriu pe guta si fi-su pe toaca si vor sa le cante la groapa, dar foarte putini discuta despre latura penala a condusului fara permis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi vine sa cred cat de inchisi la minte puteti fi. 'Rromii' sunt de vina acum.
Tigani, nu rromi! Rromi i-a facut Iliescu care e el insusi tigan fmm, motiv pentru care am fost nevoiti sa schimbam la peste tot indicativul tarii din ROM in ROU.

 

ce mai conteaza ca are 10-15 ani, tot cioara ramane. Dye All ! :crack: siasa sunt prea multi
Cineva umbla cu cioara vopsita :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si care ar fi acele proconceptii? Se numesc fapte.

 

preconceptie este faptul ca este un personaj negativ pentru persoanele care "arunca cu pietre". si care sunt faptele despre care spui tu ?

 

v-ati pus cumva problema ca daca un fan de manele il vede pe fisu lui Guta ca a avut accident cu motocicleta din cauza unuia care nu i-a dat prioritate .. i-ar da parte motociclistului ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chit ca e manelist sau nu, imi sustin vorbele de mai sus. Acuma, in cazul de fata, copchilul plus tot neamul sufera clar de un dezavantaj in fata "comunitatii forumistice", si anume ca-s tigani si manelisti pe deasupra. Motiv in plus sa se dea cu mai multe rosii in ei... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma da ce toleranti sunteti voi si cu suflet mare ,eu zic sa-i luati voi acasa la voi ,sa aveti grija de ei si sa-i educati :crack:

 

Faptul ca un pui de tigan conduce fara permis, e o rezultanta a atitudinii lor ,daca ei vad ca li se permite orice ,fac si ei orice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chit ca e manelist sau nu, imi sustin vorbele de mai sus. Acuma, in cazul de fata, copchilul plus tot neamul sufera clar de un dezavantaj in fata "comunitatii forumistice", si anume ca-s tigani si manelisti pe deasupra. Motiv in plus sa se dea cu mai multe rosii in ei... :crack:

 

Ralu, am inteles pct tau de vedere, si suntem deacord :crack:

 

@BrokenWind

 

E absolut condamnabil ca a condus fara permis. Dar e aiurea sa ii doresti moartea doar pt ca e tigan si fiu de manelist, si din multe raspunsuri pe aici reiese fix asta!

Editat de John Paul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BrokenWind

 

E absolut condamnabil ca a condus fara permis. Dar e aiurea sa ii doresti moartea pt ca e tigan si fiu de manelist, si din multe raspunsuri pe aici reiese fix asta!

 

 

Eu nu-i doresc moartea, imi pare rau ca nu a murit :crack: astfel poate realizau si ei :

1.nu se conduce fra permis mai ales copilul avand 15 ani

2.nu se urca pe motocicleta fara echipament

3.nu e de nasul oricui SS

4. ......

 

Ce e condamnabil este faptul ca le permitem sa ne joace in picioare ,asta e condamnabil ,mai e condamnabil ca exista oameni care cred ca daca te comporti civilizat cu un tigan el se va purta si el la fel cu tine ,in fine prefer sa cred ca toti sunt niste nenorociti si sa am o surpriza placuta odata la 1000 de cazuri decat sa cred ca sunt oameni si sa ma scarbesc de fiecare 999 de ori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chit ca e manelist sau nu, imi sustin vorbele de mai sus. Acuma, in cazul de fata, copchilul plus tot neamul sufera clar de un dezavantaj in fata "comunitatii forumistice", si anume ca-s tigani si manelisti pe deasupra. Motiv in plus sa se dea cu mai multe rosii in ei... :crack:

chiar asa?

sa trec peste chestia cu dezavantajul in fata "comunitatii" (de parca aici ar fi vreo secta unde toti avem aceleasi opinii ... dar e atat de atat de evident ca generalizezi incat nu are rost sa te mai contrazic si sub acest aspect) si sa zicem ca, in ciuda educatiei pe care crezi ca i-o vei da, copilul tau, din curiozitate, plictiseala, dorinta de a face ceva deosebit, va urca la volan sau pe motocicleta. uite, asa ca acest baiat din germania:

http://www.evz.ro/articole/detalii-articol...-de-kilometri-/

sa nu crezi ca nu se poate intampla, condusul fara permis este apreciat de copii nu ca o infractiune ci ca o chestie de teribilism (vezi si multi copii de pe forum care se lauda ca au condus motor fara permis). copii de altfel cuminti si cu educatie. cauzele acestor fapte tin mai mult de domeniul psihologiei copilului si mai putin de factorii sociali si chiar deloc de rasa!

crezi ca ar fi normal ca despre un astfel de gest al copilului tau sa se vorbeasca in termeni de ... dar hai mai bine sa ii extrag din vorbele tale de mai sus:

- ca parinte, daca am copil oligofren, il feresc de motociclete. daca al meu copil e normal, discerne si el la 14 ani destule cat sa nu se suie pe o motocicleta. Da' asta e o utopie, pt ca atat parintele si copilul sunt oligofreni in cazul de fata

 

viata mea valoreaza mai mult decat viata lor. Si la fel de obiectiv va spun ca prefer sa-i stiu cativa metri sub pamant, atat pe Oligofren Jr. cat si pe Oligofren Sr.

 

ramaneti sa dati vina pe parinti suta la suta, sunteti niste naivi. si maimuta aia de 14 ani stia foarte bine ce face. sa fim seriosi...

 

si da, astfel de maimute stau cel mai bine intr-un ospiciu, intr-un centru de reeducare, legati de un calorifer sau cativa metri sub pamant.

eu nu am spus nimic despre faptul ca gandesti in termeni rasisti (te priveste), ci doar ca pretinzi ca ai avea aceeasi atitudine si daca copilul nu era fiul lui guta. de aceea nici nu am dat reply unor posturi in care doar s-a dorit moartea manelistului pentru ca e tigan (e modul de gandire al fiecaruia si chiar au dreptul sa gandeasca in orice fel vor), ci doar tie, care ai incercat sa "argumentezi" ca aceasta atitudine ar fi ok si ca, de fapt (si tocmai pt. a masca rasismul din argumentatie) acesta atitudine ai avea-o fata de orice copil care ar conduce fara permis.

si ti-am dar reply nu pt. a intra in polemica cu tine, ci pt. ca rasismul nu e periculos neaparat prin gandirea si prejudecatile care ii dau nastere, ci abia atunci cand i se cauta argumente.

si sunt o multime de topicuri despre accidente si/sau condus fara permis, unde nimeni, dar absolut nimeni, nu a spus ca ii pare rau ca respectivul n-a murit (sau daca a murit, toti au dar cu rip).

now call me a heartless bitch :crack:

desigur, asta doar te-ar flata. dar daca cineva (nu eu, crede-ma, chiar nu ti-as spune asta niciodata) ti-ar zice "stupid bitch" nu-i asa ca te-ar deranja? asa cum l-ar deranja pe orice parinte sa i se spuna ca fiul lui e oligofren si maimuta pt. ca s-a urcat pe motor la 14 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar asa?

sa trec peste chestia cu dezavantajul in fata "comunitatii" (de parca aici ar fi vreo secta unde toti avem aceleasi opinii ... dar e atat de atat de evident ca generalizezi incat nu are rost sa te mai contrazic si sub acest aspect) si sa zicem ca, in ciuda educatiei pe care crezi ca i-o vei da, copilul tau, din curiozitate, plictiseala, dorinta de a face ceva deosebit, va urca la volan sau pe motocicleta. uite, asa ca acest baiat din germania:

http://www.evz.ro/articole/detalii-articol...-de-kilometri-/

sa nu crezi ca nu se poate intampla, condusul fara permis este apreciat de copii nu ca o infractiune ci ca o chestie de teribilism (vezi si multi copii de pe forum care se lauda ca au condus motor fara permis). copii de altfel cuminti si cu educatie. cauzele acestor fapte tin mai mult de domeniul psihologiei copilului si mai putin de factorii sociali si chiar deloc de rasa!

crezi ca ar fi normal ca despre un astfel de gest al copilului tau sa se vorbeasca in termeni de ... dar hai mai bine sa ii extrag din vorbele tale de mai sus:

 

eu nu am spus nimic despre faptul ca gandesti in termeni rasisti (te priveste), ci doar ca pretinzi ca ai avea aceeasi atitudine si daca copilul nu era fiul lui guta. de aceea nici nu am dat reply unor posturi in care doar s-a dorit moartea manelistului pentru ca e tigan (e modul de gandire al fiecaruia si chiar au dreptul sa gandeasca in orice fel vor), ci doar tie, care ai incercat sa "argumentezi" ca aceasta atitudine ar fi ok si ca, de fapt (si tocmai pt. a masca rasismul din argumentatie) acesta atitudine ai avea-o fata de orice copil care ar conduce fara permis.

si ti-am dar reply nu pt. a intra in polemica cu tine, ci pt. ca rasismul nu e periculos neaparat prin gandirea si prejudecatile care ii dau nastere, ci abia atunci cand i se cauta argumente.

si sunt o multime de topicuri despre accidente si/sau condus fara permis, unde nimeni, dar absolut nimeni, nu a spus ca ii pare rau ca respectivul n-a murit (sau daca a murit, toti au dar cu rip).

 

desigur, asta doar te-ar flata. dar daca cineva (nu eu, crede-ma, chiar nu ti-as spune asta niciodata) ti-ar zice "stupid bitch" nu-i asa ca te-ar deranja? asa cum l-ar deranja pe orice parinte sa i se spuna ca fiul lui e oligofren si maimuta pt. ca s-a urcat pe motor la 14 ani.

 

deci nu o gandesc la modul rasist, consider cele spuse de mine aplicabile si unui caucazian de 15 ani + family, si unui afro-american/chinez/tigan/indian etc. Nu am stat sa urmaresc fiecare accident in care au fost implicati pusti fara permis, le stiu totusi dar asta deja mi-a pus capac. Si nu are nici o legatura cu faptul ca e tigan. Consider ca sunt ceva mai open minded de atat, din motive personale pe care nu ti le dezvolt aici. :crack:

 

si nu m-ar deranja nici daca imi spui orice fel de "bitch", daca pentru modul asta de gandire asta sunt, atunci sa mi se spuna, eu tin la cele spuse si nu le regret. ma gandesc cu groaza la ziua in care ies in trafic si dau de vreun pusti de 15 ani fara permis; insa sincer dupa o tuta blonda si un betiv, deja prefer sa refuz din start posibilitatea vreunui accident de-al meu provocat de un pusti fara permis - zau ca te saturi la un moment dat. consider ca parintele este capabil sa isi educe copilul in asa fel incat sa nu faca asemenea tampenii. oi fi eu idealista, dar mama si cu tata asa m-au invatat si am incredere in judecata lor. si de vreme ce pustii fara permis sunt mai putini decat pustii cu permis, permite-mi sa consider ca parintii alora cu permis sunt mai responsabili decat ceilalti.

 

din nou, parerea mea, cu tot respectul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sănătate Âşi refacere grăbită riderului Âşi m_ie conservarului :crack:

 

parcă aÂşa se zice pe forumul ăsta, nu?

not really ... in cazul asta m_ie conservarului ca nu l-a omorat .... sau ma rog ... m_ue masinii ca a fost prea moale si nu l-a imprastiat ... nu am sa o dau in diverse afirmand despre mine ca sunt un om fara prejudecati rasiste ... eu recunosc : sunt tiganofob .... si nu imi e rusine ... am crescut printre ei ... am vazut ce pot si mai ales ce nu pot ... nu pot sa fie cinstiti .. rareori intalnesti oameni cinstiti printre ei ... dar asta e o exceptie care nu sare de 5 .. 10% din ei ... dureros este faptul ca din cauza faptului ca nu prea au avut parte de o educatie dealungul timpului, nivelul lor de inteligenta a scazut considerabil ... IQ-ul lor este sub limita decentei ... nu vorbesc din burta ... documentati-va ... dati cu google.ro si o sa vedeti statistici ... cine vine si imi zice mie ca nu e frumos sa judeci omul dupa rasa inseamna ca nu a trait niciodata in mijlocul lor ... eu unu am trecut prin asta ... daca ura mea este justificata ???? habar nu am ... din punctul meu de vedere DA ... mi se rupe ca moare unul dintre ei ... ce sa spun ... sufar enorm ... pana mea ... care este

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu imi pare rau dar nici nu imi pasa ... sunt total indiferent ... of of .. mai mai

numai bine

 

 

not really ... in cazul asta m_ie conservarului ca nu l-a omorat .... sau ma rog ... m_ue masinii ca a fost prea moale si nu l-a imprastiat ... nu am sa o dau in diverse afirmand despre mine ca sunt un om fara prejudecati rasiste ... eu recunosc : sunt tiganofob .... si nu imi e rusine ... am crescut printre ei ... am vazut ce pot si mai ales ce nu pot ... nu pot sa fie cinstiti .. rareori intalnesti oameni cinstiti printre ei ... dar asta e o exceptie care nu sare de 5 .. 10% din ei ... dureros este faptul ca din cauza faptului ca nu prea au avut parte de o educatie dealungul timpului, nivelul lor de inteligenta a scazut considerabil ... IQ-ul lor este sub limita decentei ... nu vorbesc din burta ... documentati-va ... dati cu google.ro si o sa vedeti statistici ... cine vine si imi zice mie ca nu e frumos sa judeci omul dupa rasa inseamna ca nu a trait niciodata in mijlocul lor ... eu unu am trecut prin asta ... daca ura mea este justificata ???? habar nu am ... din punctul meu de vedere DA ... mi se rupe ca moare unul dintre ei ... ce sa spun ... sufar enorm ... pana mea ... care este

numai bine

 

Cat zici ca ai trait printre "ei?Suficient cat sa le egalezi IQul?Neaaaaaah, nu cred, un tigan n'ar fi atat de prost incat sa dea m_ue masinii si nici n'ar face atatea pauze in gandire, probabil ar scrie gresit, dar fara pauze.

Mi se pare aiurea ca doar in 2 pagini sa treci de la indiferenta totala la rasism.Astept inca 2 pagini sa aflu ca de fapt esti tigan si iti iubesti semenii?

 

 

@Ralucone: esti cea mai tare de pe forum, tine'o tot asa, posturile tale sunt foarte interesante chiar si fara noima!Ai bagat stirea la blog? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domne pe forum sunteti cel putin Greuceanu&MuhammadI'mhardBruceLee!Sa moara,ce le-as face,facem si in realitate faceti in pantaloni.Exista int-o alta sectiune a forumului un topic in care s-a incercat strangerea de "oaste" in scopul "linsarii"unor asemenea specimene dar s-au strans numai 4.Asadar lasati urarile de bine din spatele tastelor in timp ce pe strada treceti pe partea opusa sau faceti calea intoarsa la vederea "ciorilor".

Plin de rasisti de ocazie aici.Razboinicilor.

Ala va raspunde in fata legii pentru fapta de care este vinovat.Daca nu asta e.Se intampla asemenea lucruri si la romanii sadea nu numai la colorati.Sunt curios cati dintre voi aveti gene colorate in sange si cati aveti amici tigani.

PS.Nu sunt nici manelist,nici tigan,nici amic cu ei.Puteti vedea avatarul pt a va convinge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oo, da, super tare, sa injuram, sa injuram! Uraaa!!

Moarte manelistilor, copiilor care conduc fara permis si, mai ales, copiilor de manelisti care conduc fara permis!

:crack:

Haidi mai, sa fim seriosi! Eu la 17 ani am luat alti 4 prieteni de varste apropiate, am subtilizat masina neinmatriculata din parcare, i-am pus numere false si ne-am plimbat un weekend. Ulterior am aflat ca pedeapsa pentru condusul cu numere false e mai mare decat fara numere deloc. Era cat pe ce se ne prinda politia. Am scapat cu bine pentru ca am avut bulan.

Copilul tembel e copil tembel, indiferent de bogat, sarac, manelist, nemanelist. Asa imi place ca va inversunati cu totii astfel incat de la un copchil tampit care a dat-o de gard in stil adolescentin s-a ajuns la "sa moara toti tiganii", "pacat ca n-a murit" si alte alea. Da' sa fi fost vreun frate, var, nepot, fiu de-al vostru, cam cum ar fi fost? Inainte sa fie copil de manelist, e un copil. Daca e manelist, asta e pentru ca a crescut intr-o familie de manelisti. Si daca ati impusca toti tiganii si manelistii, am ramane extrem de putini p-aci Si atunci poate veti duce voi gunoiul, veti face saorme, veti spala masini si veti matura pe strada. Asa, in stil intelectualo-nemanelist, cu eleganta, pe o muzica de Bach, ceva... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so what? i don't give a shit!!

 

I'll bet you don't. :crack:

 

Oricum, am presupus ca ati putea vreodata sa faceti asa ceva. Dar e la fel de infantil cum as face eu acum "Moaaa, daca as avea un portavion si avioane pe el si o armata numai a mea, as cuceri toata Europa", in stil 5 years old. Nu o sa omoare nimeni pe nimeni, nu o sa se stranga nici o mare oaste legionara si simplul fapt ca vorbiti asa pe forum e un fel de defulare pentru ca stiti ca nu o sa faceti niciodata. Asa ca nu vad scopul in a vorbi despre asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat zici ca ai trait printre "ei?Suficient cat sa le egalezi IQul?Neaaaaaah, nu cred, un tigan n'ar fi atat de prost incat sa dea m_ue masinii si nici n'ar face atatea pauze in gandire, probabil ar scrie gresit, dar fara pauze.

Mi se pare aiurea ca doar in 2 pagini sa treci de la indiferenta totala la rasism.Astept inca 2 pagini sa aflu ca de fapt esti tigan si iti iubesti semenii?

@Ralucone: esti cea mai tare de pe forum, tine'o tot asa, posturile tale sunt foarte interesante chiar si fara noima!Ai bagat stirea la blog? :crack:

-daca ai fi citit atent, mai irascibilule, ai fi inteles, daca intelectul iti permite, ce dreaq am zis in cele doua postari pe care le-am facut. nicidecum cele doua postari nu se bat cap in cap. gandeste ca nu esti planta. gandeste!!!

-de unde dreaq bai r_ahat pansat stii tu ca fac eu "pauze in gandire"??? oi fi si tu vreo "mama omida". Punctele dintre propozitiile si ideile mele exprimate pe acest mirific forum nu reprezinta "pauze" ... nop ... e doar un mod de a scrie ... si cum din cate imi amintesc nu suntem la "doar o vorba sa-ti mai spun" (respect mortului), te rog frumos sa ma scuzi ca te-am oripilat cu modul meu de a scrie

-crezi ca esti interesant daca vii si trantesti pe fiecare topic cate o rautate sau jignire ??? sau crezi ca nickul tau iti da dreptul sa ma jignesti??? e super usor sa jignesti, mai greu e insa sa nu o faci

-am motivele mele bai panarama de ii urasc pe toti ... motive pe care nu am chef sa le impartasesc ... daca nu iti convine ceva du-te dreaq ... cat despre datul la BIP masinii nu pot sa zic decat asta : daca nu iti convine iti pot da tie

numai bine si marsh in banca ta !!!!!!1

PS: daca ai de gand sa ma mai jignesti gratuit, atunci fa-o pe PM ... ai demonstra ca nu urmaresti sa te dai mare cu inteligenta (indoielnica de altfel) si sarcasmul tau fara margini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu o gandesc la modul rasist, consider cele spuse de mine aplicabile si unui caucazian de 15 ani + family, si unui afro-american/chinez/tigan/indian etc. Nu am stat sa urmaresc fiecare accident in care au fost implicati pusti fara permis, le stiu totusi dar asta deja mi-a pus capac. Si nu are nici o legatura cu faptul ca e tigan. Consider ca sunt ceva mai open minded de atat, din motive personale pe care nu ti le dezvolt aici. :crack:

 

si nu m-ar deranja nici daca imi spui orice fel de "bitch", daca pentru modul asta de gandire asta sunt, atunci sa mi se spuna, eu tin la cele spuse si nu le regret. ma gandesc cu groaza la ziua in care ies in trafic si dau de vreun pusti de 15 ani fara permis; insa sincer dupa o tuta blonda si un betiv, deja prefer sa refuz din start posibilitatea vreunui accident de-al meu provocat de un pusti fara permis - zau ca te saturi la un moment dat. consider ca parintele este capabil sa isi educe copilul in asa fel incat sa nu faca asemenea tampenii. oi fi eu idealista, dar mama si cu tata asa m-au invatat si am incredere in judecata lor. si de vreme ce pustii fara permis sunt mai putini decat pustii cu permis, permite-mi sa consider ca parintii alora cu permis sunt mai responsabili decat ceilalti.

 

din nou, parerea mea, cu tot respectul :crack:

tu ti-ai luat permisul? :lol: no offence! :crack: nu am uitat berea promisa de tine :agree:

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(Ce-mi place pe forumul asta ca oameni fara permis sunt super_membri si-si dau cu parerea in sus si-n jos de parca ar cunoaste tot ce misca in domeniu.. Si ei nu au condus niciodata o motocicleta nici macar impinsa prin curte... :crack: )

 

Nu e frumos sa doriti moartea copilului, doar pentru ca e tigan si e lui Guta. Penal e ta-su ca i-a luat motor si a uitat sa-i ia si permis... :crack:

Poate e rocker si-si uraste familia, cine stie?

 

Cred ca soferul de 28 de ani al loganului asculta o manea la maxim si fiind absorbit de notele muzicale superbe a uitat sa se asigure cand a virat la stanga si a acrosat motocicleta... manelista.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

personal ma pis pe gutza si pe moaca lui de cangur castrat, dar ce aveti cu progenitura, asa vrea muschi lui sa se dea si hoitu lui cu mobra ca asa e cul si trendi, eu ii doresc cat mai multe curse printre logane, audi si bemveuri pline cu cocktail-uri molotov si pilotate de toti aia care apar pe afisul miss piranda 2008

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...