Sari la conținut

Ture pe Amckart - Bucuresti


Kata San
 Share

Postări Recomandate

Bajetzi, ar fi cazul sa schimb numele topicului in "Ture pe Amckart si Selena". Voi ce ziceti? Sau poate sa bag in titlu ceva cu conotatii sexuale, :blbl: ca vad ca deja se discuta pe astfel de teme?!?!? :banana:

Toate bune, la multe ture!!!

P.S. Pazea, ca e gata Lama intr-o saptamana! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bajetzi, ar fi cazul sa schimb numele topicului in "Ture pe Amckart si Selena". Voi ce ziceti? Sau poate sa bag in titlu ceva cu conotatii sexuale, :blbl: ca vad ca deja se discuta pe astfel de teme?!?!? :banana:

Toate bune, la multe ture!!!

P.S. Pazea, ca e gata Lama intr-o saptamana! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bajetzi, ar fi cazul sa schimb numele topicului in "Ture pe Amckart si Selena". Voi ce ziceti? Sau poate sa bag in titlu ceva cu conotatii sexuale, :blbl: ca vad ca deja se discuta pe astfel de teme?!?!? :banana:

Toate bune, la multe ture!!!

P.S. Pazea, ca e gata Lama intr-o saptamana! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bajetzi, ar fi cazul sa schimb numele topicului in "Ture pe Amckart si Selena". Voi ce ziceti? Sau poate sa bag in titlu ceva cu conotatii sexuale, :blbl: ca vad ca deja se discuta pe astfel de teme?!?!? :banana:

Toate bune, la multe ture!!!

P.S. Pazea, ca e gata Lama intr-o saptamana! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zicea cineva cu cateva pagini in urma ca nu aprind nocturna decat pentru minim 5 carturi.

In timpul saptamanii kartul ala mic costa, parca 35 RON. 5 carturi inseamna 175 RON.

Daca ne adunam 10 motoare ar rezulta 200 RON, deci, din punct de vedere financiar nu ar avea ce sa comenteze.

Am vazut ca se tot fac rezervari seara, am putea incerca si noi, in plus scapam de caldura... deci... se ofera cineva? :cheers:

 

nu recomand sa te dai in nocturna cu motorul. NU VEZI nimic..

 

cat despre abstiennta de o saptamana pt amcart.. jagi tata.. nu stiu altii cum sunt dar mie imi plac femeile cel putin la fel de mult ca motoarele, si pana acum sicner am gasit mereu solutia si le-am imbinat perfect. inainte ma dadeam si 4-5 ture pe zi si cand ajungeam acasa pot spune sigur ca fata nu suspina de lipsuri :banana: .. acum na .. nu mia generaliza si tu.. hi hi.,. ca is convins ca nu sunt singurul in situatia asta.. eha hea.

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la servici (tocmai in Corbeanca) echipat full, cizme, pantaloni... in ideea ca la 17:00 scap si rup asfaltul pana la Amckart.

La 17:30 eram la Amckart si mi-a zis tipa de acolo ca nu vor putea intra motoare in seara asta.

Am intrebat-o cand sa mai vin si mi-a zis ca maine iar e nu stiu ce... si poimaine.... si tot asa pana duminica inclusiv. Sa mai intreb de saptamana viitoare...

Am intrebat-o si de chestia cu nocturna si a zis ca indiferent de bani nu aprind becurile pentru motoare.

Eu deja m-am saturat. De cand m-a prins flama cu circuitul ma duc si frec duda cate 2-3 ore acolo ca sa ma dau o tura.

Cum serviciul nu prea imi permite sa imi planific din timp iesirile din weekend, cum a fost si in cazul de la Bacau, cand trebuia sa ma duc si nu am mai putut ca s-a gasit ceva de facut m-am hotarat ca in cazul in care vinerea aflu ca am weekendul liber sa o si tai pana la Bacau.

Ce spuneti voi cei care ati fost acolo (cu motorul in duba presupun), cum e drumul pentru motor? Se poate face intr-o seara pe motocicleta? Cati km sunt ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la servici (tocmai in Corbeanca) echipat full, cizme, pantaloni... in ideea ca la 17:00 scap si rup asfaltul pana la Amckart.

La 17:30 eram la Amckart si mi-a zis tipa de acolo ca nu vor putea intra motoare in seara asta.

Am intrebat-o cand sa mai vin si mi-a zis ca maine iar e nu stiu ce... si poimaine.... si tot asa pana duminica inclusiv. Sa mai intreb de saptamana viitoare...

Am intrebat-o si de chestia cu nocturna si a zis ca indiferent de bani nu aprind becurile pentru motoare.

Eu deja m-am saturat. De cand m-a prins flama cu circuitul ma duc si frec duda cate 2-3 ore acolo ca sa ma dau o tura.

Cum serviciul nu prea imi permite sa imi planific din timp iesirile din weekend, cum a fost si in cazul de la Bacau, cand trebuia sa ma duc si nu am mai putut ca s-a gasit ceva de facut m-am hotarat ca in cazul in care vinerea aflu ca am weekendul liber sa o si tai pana la Bacau.

Ce spuneti voi cei care ati fost acolo (cu motorul in duba presupun), cum e drumul pentru motor? Se poate face intr-o seara pe motocicleta? Cati km sunt ?

 

 

Cel mai indicat ar fi sa dati si voi un telefon sa verificati daca este ceva programat in ziua respectiva:

 

http://www.amckart.ro/pagini_ro/contact.php

 

Da Bacau este o solutie, dar nu este recomandat sa mergi pe motor pana acolo. Nu ca ar fi obositor, dar gandeste-te daca iei o tranta si se strica motocicleta cu ce te-ntorci? si cu ce aduci motoreta acasa?

Editat de RaduSPR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca ar fi obositor, dar gandeste-te daca iei o tranta si se strica motocicleta cu ce te-ntorci? si cu ce aduci motoreta acasa?

 

:D Cu tine ! :rolleyes:

 

 

Daca tot sunt ocupate urmatoarele 2 weekenduri pe Amk, se mai baga cineva pentru Bacau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfoaaa!

acum am vazut unde a ajuns discutia!

acum fara cea mai mica urma de gluma. dati voi 2 d-alea :rolleyes: si dupa aia intrati pe un circuit :D :P

Fara sex inainte, esti putin mai activ :ph34r: :D :P :P :P

 

@jagi :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

o intrebare mica: ma lasa cu o dnepr cu atas pe circuit? evident echipat full. vreau sa fac cateva filmari si sa stiu sa nu achizitionez degeaba motoreta.

 

chiar nu fac misto, vreau sa ma dau cu dnepr cu atas pe circuit. am motivele mele. thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare mica: ma lasa cu o dnepr cu atas pe circuit? evident echipat full. vreau sa fac cateva filmari si sa stiu sa nu achizitionez degeaba motoreta.

 

chiar nu fac misto, vreau sa ma dau cu dnepr cu atas pe circuit. am motivele mele. thx

 

Poti sa suni sa ii intrebi. E pe site-ul lor amckart.ro un numar de telefon. Totusi, daca e vorba de filmari s-ar putea sa te coste extra fiindca se considera ca iti inchiriaza circuitul numai tie.

Editat de mihaio07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat miercuri pe la pranz sa-i intreb daca pot sa vin pe la 5 la circuit... mi-au zis ca e ocupat cu karturi pana seara si nu aprind nocturna pt motorete si nici joi nu pot sa vin pt ca e inchiriat circuitul toata ziua... Am zis OK, atunci poate vineri... mi-au zis sa revin vineri cu un telefon.

Ii sun vineri si imi spun ca circuitul e inchiriat pt karturi la 30 !!!!! de persoane intre ora 3 si 5 si pt 50 !!!!!! :rock: de persoane dupa ora 5... Sambata ocupat pana la ora 14... deja am inceput sa cred ca romanul e un mic Schumacher care sta toata ziua pe circuit... sau nu mai vor ei motorete acolo...

I-am intrebat daca Luni se poate si mi-au zis sa revin luni cu un telefon... Deci cu alte cuvinte imi bag pl in karturile lor... Nu se poate sa intre si motorete cate 10 minute cand mai fac schumacherii pauza??

 

Voi cum faceti sa va dati acolo? Sunati inainte sau va duceti si asteptati acolo pana se plictisesc aia? :rock: Sau inchiriati si voi circuitul pentru mai multe ore?

Editat de SBK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...