Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"That's my dad. He was coming up in the pro-stock circuit. Last race of the season, he was coming into the final turn when a driver named Kenny Linder tapped his bumper and put him into the wall at a hundred and twenty miles an hour. I watched my father burn to death. I can still remember him screaming. The people who were there said my father died long before the tanks blew. They said it was me that was screaming."

 

Scuze frate... am scris si eu la rubrica de filme, ca doar e actor, fara sa ma uit ca e topic mai jos.

Lasa scuzele, ti-ai luat adio la modul ok, actor de oscar sau nu, tu si multi altii l-au placut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar sunt niste filme extrem de renumite, mai ales pentru generatia mai tanara. Iar atunci cand esti tanar si esti baiat, imposibil sa nu iti placa Fast and Furious.

 

Daca prin tinar intelegi <14 ani, ai dreptate.

Daca insa vorbim de 15-16 ani si peste, in afara de tinar si baiat trebuie sa mai adaugi si prostanac :).

 

PS: unde a ajuns si topciul asta. Miine poimiine vorbim de Rambo :crack:

Editat de vrajitorul din oz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as nominaliza Prometheus pt cea mai mare zmeura de aur. Un esec pe toate planurile.

 

am vazut si mai proaste de atat

Riddick

A Good Day to Die Hard

G.I. Joe: Retaliation - am rezistat cam 20 de minute la asta

ff slabe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazut "Ridiche 2013"... Mhh... Nush de ce se pling fanii... pentru seria aia de filme cu Pitch Black... e in acelasi ton si OKeish. Plus... ca i-am vazut o tzitza de-a lu "Starbuck"... trebuia dreacu sa zica de la inceput asta... pe afis sa scrie: "Starbuck titz included!" :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazutara

 

The Family"

http://www.imdb.com/title/tt2404311/

 

6.4 pe imdb de la constipati si fani ai "star trek 2013".

 

Film cinstit de weekend. Funny. De Niro si Pfeiffer joaca foarte OK... chiar si "puradeii". Tommy Lee, OK... regie OK (Luc Besson)... like wtf? Dupa reviewuri ma asteptam la un rahat monumental... ce sa iti spun vere... e batrini De Niro si Pfeiffer... eh uite ma fuck pe astia care vor pe nushce hermafrodit in loc de De Niro si si o gisca (literally) in loc de Pfeiffer.

 

Era sa ratez un film decent din cauza unor sugaci care scriu reviewuri pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, exeptand seriile SF mentionate (si) de Kosh, Married With Children, MASH si primul sezon din Prison Break, singurul serial pe care regret ca s-a terminat (de ceva vreme) este The IT Crowd.... in rest nimic nu prea mai pare sa merite timpul investit (parerea mea... hac!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazutara

 

The Family"

http://www.imdb.com/title/tt2404311/

 

6.4 pe imdb de la constipati si fani ai "star trek 2013".

 

Film cinstit de weekend. Funny. De Niro si Pfeiffer joaca foarte OK... chiar si "puradeii". Tommy Lee, OK... regie OK (Luc Besson)... like wtf? Dupa reviewuri ma asteptam la un rahat monumental... ce sa iti spun vere... e batrini De Niro si Pfeiffer... eh uite ma fuck pe astia care vor pe nushce hermafrodit in loc de De Niro si si o gisca (literally) in loc de Pfeiffer.

 

Era sa ratez un film decent din cauza unor sugaci care scriu reviewuri pe net.

E un film cu + 1 de la nota imdb, merita privit.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...