Sari la conținut

Filme si seriale


Postări Recomandate

In seara asta ma uit la Blade Runner, sa imi dau un ''refresh'' inainte de a vedea la cinema Blade Runner 2049. Intre timp au iesit trei filmulete din universul Blade Runner :

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In seara asta ma uit la Blade Runner, sa imi dau un ''refresh'' inainte de a vedea la cinema Blade Runner 2049. Intre timp au iesit trei filmulete din universul Blade Runner :

 

vazut Bade Runner.

Cred ca e prima data in multi ani cand nu am fost nemultumit de un film care avea "istorie".

Placut muzica, imagine, poveste, actori cu o mica rezerva la "Han Solo" desi a fost exact asa cum imi imaginam ca va fi. sec.

Foarte misto, lung dar te prinde, pacat ca cinema-ul din Sibiu are niste scaune varza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand LIFE, e un film care te tine cu sufletul la gura...asta pt cei care va agreati seria Alien, spatiu, navete spatiale etc.

Au lasat loc misto pt continuare.

 

http://www.imdb.com/title/tt5442430/?ref_=fn_al_tt_1

 

sper sa mearga link-ul. Enjoy.

Pentru cei care doar agrează, da, se poate considera a fi o trimitere către Alien. Pentru restul, e ca un clickbait de pe libertatea.ro.

» Post actualizat in 09 Oct 2017 12:28

vazut Bade Runner.

Placut muzica, imagine, poveste, actori cu o mica rezerva la "Han Solo" desi a fost exact asa cum imi imaginam ca va fi. sec.

L-am revăzut ieri pe cel din '82, personal mi-e ciuda ca are continuare. Daca e un actor pe care nu il sufăr deloc, ala e Reynolds. Chiar nu stiu ce sa fac deoarece inca ma abțin sa vad si trainspotting 2, nu stiu daca rezist cu doua neveuri "sonore". Editat de verssatu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care doar agrează, da, se poate considera a fi o trimitere către Alien. Pentru restul, e ca un clickbait de pe libertatea.ro.

» Post actualizat in 09 Oct 2017 12:28

L-am revăzut ieri pe cel din '82, personal mi-e ciuda ca are continuare. Daca e un actor pe care nu il sufăr deloc, ala e Reynolds. Chiar nu stiu ce sa fac deoarece inca ma abțin sa vad si trainspotting 2, nu stiu daca rezist cu doua neveuri "sonore".

Jur ca n-o sa ramii un om incomplet daca nu-l vezi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazut aseara 2 filme:

Amityville: The Awakening - destul de bun, horror, un fel de continuare in zilele noastre cu alta familie

The Dark Tower (Stephen King) - fantasy, mai slab decat ma asteptam dar acceptabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca s-a mai pus, imi cer scuze, eu abia in seara asta l-am vazut.

Bun, bun si iarasi foarte bun

The invisible guest:

http://www.imdb.com/title/tt4857264/?ref_=nv_sr_1

Vezi si el cuerpo ( the body) tot de acelasi regizor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva bun de razboi a mai aparut? Am mai cautat pe imdb si goagal, dar n-am mai gasit... poate ceva mai underground?

Cred ca trebuie sa apara Dunkirk ala...la care sunt pareri impartite...nu l-am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Filme si seriale

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...