Sari la conținut

SNAGOV CAMPING VERSUS PARTY MOTO


aliance-steel
 Share

Postări Recomandate

Poate par ca musca in lapte insa ma intreb de ce incercati sa organizati o a doua actiune in acelasi weekend? Ma refer la faptul ca simbata si duminica e etapa de supermoto pe circuitul de la Tunari. Chiar daca nu toata lumea agreaza competitiile ,amindoua "activitatile" ar avea de pierdut. "Prerea mea".  :crack:

234926[/snapback]

 

nu numai ca e a doua activitate, dar e chiar a treia: mai e si intalnirea atv de la dracu, adica gheorgheni sau sf. gheorghe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Din cite stiu este intalnire si la Tirgoviste cu mare fast.Voi veni si eu la Snagov.Locatia este cea din toti anii si este mai simplu la peco Petrom din Ciolpani se face stinga si 3-4 km prin padure.Eu plec simbata dimineata si de vine cineva din Constanta poate ma ia si pe mine.Pot sa merg si cu 90km,dar si cu 200 nu e problema.Ma plictisesc singur si chiar nu am cu cine sa merg.Eventual pot sa iau si un pasager.Ar fi super sa facem o mica parada,un circuit la Tunari,o excursie la Tirgoviste.Pt persoanele interesate as tf la 0744384039 sau 0727364388. :crack: Din Bucuresti de unde se pleaca si pe la ce ora?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah..io nu pricep :crack: .Daca e vreme frumoasa de ce nu profitatzi (ca deja e septembrie...) sa facetzi o plimbare?O sa statzi pe langa totzi duminicarii iesitzi la Snagov cu masina.Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si io la 10 la arc. un ij planeta 5 albastru. mai sunt bucuresteni care o sa stea la cort prin snagov sau se intorc sambata seara pe la casele lor :crack: ?

 

sper ca exista la intoarcere amatori ce ar dori sa ocoleasca mizeria de DN1 (aglomeratzia de duminica seara) si sa o apuce pe vechea sosea spre pitesti (bineintzeles cu directzia bucuresti nu piteshti :moron: )

 

:crack:

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Ai dreptate Irina cind spui ":am de lucru.oricum felicitari- desi ideea am auzit-o de la Kali prima data." Kali a fost cea care a dat tonul si ideea si meritele vor fi doar ale celor ce vor veni ! .

Prognoza meteo este ok asa ca abia astept sa cunosc persoanele din spatele nickurilor 1 Recunosc ca nu m-a macinat niciodata asta dar acum daca o pot face de ce3 nu ?

Joi

Nori risipiti. Maxim 82° F / 28° C Vânt NNE 8 mph / 14 km/h Joi noaptea

Nori risipiti. Minim 53° F / 12° C Vânt NNE 6 mph / 10 km/h

Vineri

Nori risipiti. Maxim 69° F / 21° C Vânt NNE 4 mph / 7 km/h Vineri noaptea

Cer senin. Minim 50° F / 10° C Vânt NNE 8 mph / 14 km/h

Sâmbãtã

Cer senin. Maxim 71° F / 22° C Vânt NNE 6 mph / 10 km/h Sâmbãtã noaptea

Cer senin. Minim 48° F / 9° C Vânt Nord 4 mph / 7 km/h

Duminicã

Cer senin. Maxim 78° F / 26° C Vânt NNV 2 mph / 3 km/h Duminicã noaptea

Cer senin. Minim 59° F / 15° C Vânt SSV 2 mph / 3 km/h

Luni

Cer senin. Maxim 82° F / 28° C Vânt Calm Luni noaptea

Cer senin. Minim 60° F / 16° C Vânt Calm

Marti

Cer senin. Maxim 84° F / 29° C Vânt SV 6 mph / 10 km/h Marti noaptea

Cer senin. Minim 60° F / 16° C Vânt SSV 4 mph / 7 km/h

Miercuri

Cer senin. Maxim 86° F / 30° C Vânt SSV 6 mph / 10 km/h Miercuri noaptea

Nori risipiti. Minim 62° F / 17° C Vânt Sud 4 mph / 7 km/h

 

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar ma intorc obligatoriu duminica dimineata, incep munca la ziar...

235325[/snapback]

...si in drum spre casa putetzi merge pe linia de centura pana la circuitul de la Tunari unde este etapa nationala la categoria supermoto. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ia si pe mine careva in spate? platesc juma de benzina din consum...

 

ninja, ma poti ajuta cumva?

 

dati-mi un bip sau un sms la 0726082225

Editat de rontz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista tren care sa ajunga la mai putzin de 10 km de shtrandul unde ne intalnim. Nu am vazut nici un microbuz care sa ajunga acolo.

AVETZI GRIJA SA NU AJUNGETZI LA SHTRANDUL DE PE PARTEA CEALALTA A LACULUI!!!!!

 

 

Locatia este cea din toti anii si este mai simplu la peco Petrom din Ciolpani se face stinga si 3-4 km prin padure.

 

Dupa care se face dreapta spre Castel Film. Locatia este foarte aproape (4-500 metri) de Castel Film.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca vremea sa tina cu noi

Eu vin sambata dimineata la 10 la arc, merg la camping, bere, gratar, pescuit, fun, stau la cort, iar duminica plec la Tunari

235690[/snapback]

 

:crack: Si noi avem aceleashi ganduri... chiar daca la capitolul scule de pescuit stam cam prost. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...