Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intr-o zi ii vine unui evreu fiul si ii cere 5 milioane ca a lasat-o gravida pe una. Ii da batranul, ce sa faca. Nu trece mult si vine si celalalt si-i cere 7 milioane pentru o patanie similara. Ii tremura batranului mana da-i da si lui. Nu trece mult timp si vine si fica-sa.

- Tata am un necaz, am ramas insarcinata!

- Care necaz? zice evreul frecandu-si mainile. In sfarsit incasam!


» Post actualizat in 16 Feb 2015 13:28

Elvetienii au decis sa compuna si ei manele. Intrebati de ce nu s-au gandit la asta pana acum, au raspuns sec:

-Pana acum n-aveam dusmani!

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul beat la volan este urmarit de politie si in cele din urma este tras pe dreapta. Cand il vad aia cum arata de jalnic, il dau jos din masina dar n-apuca sa-l puna sa mearga pe linie ca in spatele lor se aude o bubuitura, un accident groaznic.
- Stai aici, sa nu pleci nicaieri in halul asta, asteapta-ne!
Sta ce sta, se intreaba ce cauta el pe camp, se plictiseste si pleaca. Dupa vreo doua ore ii bate politia-n poarta, le deschide si este luat imediat la intrebari:
- Pai nu ti-am zis sa nu pleci...
- Mai oameni buni, eu am fost acasa cu familia, am avut chef... n-am fost nicaieri cu masina...
- Ma nene te cred daca deschizi usa la garaj sa vedem masina.
Deschide garajul iar un politai il intreaba:
- Acum zi-ne si noua, masina noastra de serviciu ce cauta la tine in garaj!?

 

 

 

 

Un betiv mangaie capul unui camarad de carat pahare la gura chel si-i spune:

- Auzi? Capul tau seamana la pipait cu fundul nevestei mele.
Chelul isi mangaie capul si spune:
- Tu stii ca ai dreptate?!

 

 

 

Unii spun ca laptele te face mai puternic... bea cinci pahare de lapte si incearca sa misti un perete... Nu poti? Acum bea cinci pahare de palinca... Peretele se va misca singur!

 

 

Ii invidiez pe alcoolici. N-am auzit unu' sa spuna ca nevasta-sa e urata.

 

 

Un politist trage pe dreapta un sofer beat si ii cere actele la control. Soferul, clatinandu-se, ii raspunde

- Donlee, trebuie sa iti pui lucrurile in ordine... Ieri mi-ai cerut permisul de conducere si nu mi l-ai mai dat inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se spune ca alcoolul distruge celulele nervoase!Mno,nu-i bai,inseamna ca vor ramane doar celulele linistite...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tip ajunge mort de beat acasa, nevasta-sa il ia la palme:
- Mai bei, ma, porcule?!
Zi, ma, mai bei?!
El, cu greu reusind sa ridice capul:
- Bine, toarna!

 

Care este asemanarea intre un proxenet si un popa ?

Amandoi iti spun: Mergi cu domnul!

 

Ma suna sotia aseara:

- Sa stii ca am spart oglinda laterala.
- Pffffff, cum ai reusit?
- M-am rasturnat cu masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un copil se juca în nisip. Vine un poliţai şi-l întreabă: - Ce faci? - Un poliţai! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao! Miliţianul se supără şi-l urmăreşte pe copil, dar nu-l prinde. A doua zi, la fel: - Ce faci? - Un miliţian! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao ! Iar se aleargă, iar scapa copilul. A treia zi, acelaşi scenariu: - Ce faci? - Un pompier! - Şi din ce-l faci? - Din apă şi nisip. - Şi cacao nu mai pui? - Nu, că atunci iese un miliţian.

Citeste mai mult: adev.ro/nkudh9
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Un copil se juca în nisip. Vine un poliţai şi-l întreabă: - Ce faci? - Un poliţai! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao! Miliţianul se supără şi-l urmăreşte pe copil, dar nu-l prinde. A doua zi, la fel: - Ce faci? - Un miliţian! - Şi din ce-l faci? - Din apă, nisip şi cacao ! Iar se aleargă, iar scapa copilul. A treia zi, acelaşi scenariu: - Ce faci? - Un pompier! - Şi din ce-l faci? - Din apă şi nisip. - Şi cacao nu mai pui? - Nu, că atunci iese un miliţian.

 

Citeste mai mult: adev.ro/nkudh9

 

:))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge un om la frizerie sa se barbiereasca. Si ii spune barbierului ca niciodata nu a putut fi bine ras pe obraji.
- Nici o problema, spune barbierul scotand o bila mica, de lemn, dintr-un sertar. Luati in gura bila asta si tineti-o intre gingii si obraz.
Omul face asta si capata cel mai fin barbierit din cate a simtit vreodata.
Apoi intreaba:
- Si daca inghiteam bila?
- Nici o problema, o aduceati a doua zi inapoi, la fel ca toti ceilalti clienti!

 

 

 

Suna telefonul si o voce de femeie spune:

- Alo?
- Cu doamna Ward, va rog.
- Eu sunt.
- Doamna Ward, sunt doctorul Jones de la laboratorul de teste. Cand doctorul a trimis proba sotului dvs ieri la laborator, o proba a unui alt domn Ward a ajuns concomitent, iar acum nu stim sigur care este cea a sotului dvs. Sincer rezultatul poate fi rau sau groaznic.
- Ce vreti sa spuneti? A intrebat doamna Ward agitata.
- Pai unul din rezultate indica Alzheimer iar celalalt Sida. Nu putem spune care este al sotului dvs.
- Groaznic! Nu puteti repeta testul?! a intrebat doamna Ward.
- Putem, dar clinica plateste cheltuielile pentru aceste teste scumpe o singura data.
- Pai si ce ar trebui sa fac?
- Personalul de la clinica va recomanda sa va lasati sotul undeva in mijlocul orasului. Daca gaseste drumul inapoi spre casa nu va mai culcati cu el !...

 

 

 

 

 

S-a găsit cel mai înalt brad din România, măsurând 62 de metri. Are măicuţa lui Fuego treabă tot anul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna telefonul si o voce de femeie spune:

- Alo?

- Cu doamna Ward, va rog.

- Eu sunt.

- Doamna Ward, sunt doctorul Jones de la laboratorul de teste. Cand doctorul a trimis proba sotului dvs ieri la laborator, o proba a unui alt domn Ward a ajuns concomitent, iar acum nu stim sigur care este cea a sotului dvs. Sincer rezultatul poate fi rau sau groaznic.

- Ce vreti sa spuneti? A intrebat doamna Ward agitata.

- Pai unul din rezultate indica Alzheimer iar celalalt Sida. Nu putem spune care este al sotului dvs.

- Groaznic! Nu puteti repeta testul?! a intrebat doamna Ward.

- Putem, dar clinica plateste cheltuielile pentru aceste teste scumpe o singura data.

- Pai si ce ar trebui sa fac?

- Personalul de la clinica va recomanda sa va lasati sotul undeva in mijlocul orasului. Daca gaseste drumul inapoi spre casa nu va mai culcati cu el !...

 

tare asta :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La început au fost dinozaurii, iar dinozaurii erau indezirabili, așa că și-au luat formă umană și s-au făcut reptilieni.
La multă vreme după reptilieni se nasc oamenii – nașterea lor are loc în spațiul Carpato-Danubiano-Pontic, unde sunt minele de sare. Fără sare în organism, oamenii mor – și doar în această zonă geografică există sarea.
Reptilienii se culcă cu fiicele oamenilor și îi nasc pe francmasoni, care devin faraoni egipteni. Alți reptilieni pun bazele dinastiilor orientale.
În aceeași perioadă, extratereștrii devin zei în multe zone ale Terrei.
Dacii construiesc primele biserici creștine, știind că vine Iisus.
Reptilienii francmasoni evrei îl omoară pe Iisus.
Evul Mediu, francmasonii sunt reduși la pâlcuri mărunte din cauza credinței de nestrămutat a popoarelor.
Credința popoarelor se strămută și francmasonii se infiltrează în rândurile constructorilor de biserici și le fură gesturile secrete.
După iluminism, francmasonii – care sunt și evrei – conduc lumea liniștiți și trec de la sclavia propriu-zisă la forme mai subtile de sclavie, în care oamenii au acces la educație și pot să-și aleagă slujbe mai bune. (dovada că se știau acestea încă din secolul 18)
Francmasonii își încep planul diabolic de a omorî populația cu medicamente. În mod ciudat, speranța de viață crește puternic.
Sclavia devine și mai subtilă. Condițiile de lucru se îmbunătățesc, orele de muncă sunt mai puține, oamenii sunt prea liberi, așa că se inventează televizorul pentru subjugarea oamenilor.
Pentru că medicamentele nu funcționează, se inventează chemtrails pentru uciderea populației. Efectele sunt cele pe care nu le vedeți.
Pentru că oamenii au relații prea bune și dramele sunt prea puține, iar moralitatea e prea mare, se inventează și se promovează homosexualitatea.
Extratereștrii revin și își oferă ajutorul pentru a scoate omenirea din tot acest haos indus de reptilienii evrei și masoni, care sunt rockeri sataniști și homosexuali.
Lumea începe să afle toate adevărurile de mai sus și să dea mai departe informațiile, pe sub nasul reptilienilor francmasoni evrei care nu știu nimic…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si le-a mai dat net, facebook, sa le poata spala creierul, asa prosti mai rar vezi. Faza: isi pun poze cu toata casa si familia pe net, iar dupa cateva zile nu le vine sa creada ca cineva le-a spart casa. Astia chiar invita hotii acasa la ei, creiere de ghips. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si le-a mai dat net, facebook, sa le poata spala creierul, asa prosti mai rar vezi. Faza: isi pun poze cu toata casa si familia pe net, iar dupa cateva zile nu le vine sa creada ca cineva le-a spart casa. Astia chiar invita hotii acasa la ei, creiere de ghips. :peace:

:agree: !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...