Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

chistolu' e adevarat sau e de ala cu jet de apa?

 

e adevărat :lol: Un Walther PPK :moron:

 

Ce frumos a iesit cerul!!!

 

 

Da , a fost superb ieri ...ăsta a fost motivul mai mult pentru care am ieÂşit la poze ...pentru apusul ăla :D

 

 

Încă câteva poze să nu fiu offtopic :D

post-47520-1284482047_thumb.jpg

post-47520-1284482051_thumb.jpg

post-47520-1284482055_thumb.jpg

post-47520-1284482058_thumb.jpg

Editat de MillionDollarBaby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Uuuuuuuuuuuuu s-a mutat pitzipoanca.org pe motosticlism.ro :moron:

:D

 

Mie imi place mai mult asta.

Asa ar trebui sa arate toate tipele motocicliste

Sau asa

 

Ai niste fetishuri dubioase, dude! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am Âşi eu o nelămurire ...dacă sunt îmbrăcată normal Âşi machiată decent ...îngrijită etc :D Sunt pițipoancă ? Ah ...mă scuzați ....trebuia să-mi dau seama că vouă vă plac femeiile cu păr pe piept :moron: "să-mi fie cu iertare" ....

 

 

Generație prost crescută ...mie milă sinceră să fiu de voi ...aceÂşti mari comentatori din spatele PC-uriilor ...de stați toată ziua-n casă Âşi în loc să vă bucurați de fiecare clipă din viață nu Âştiți decât să comentați aiurea ...eu în locul vostru m-aÂş uita în oglindă ...nimeni nu este perfect fiecare este cum l-a lăsat Dumnezeu Âşi voi sunteți niÂşte nimicuri care nu sunteți în măsură să comentați ...

 

Da frate , sunt pițipoancă că îmi fac niÂşte poze normale cu un DSLR ...da voi ? AÂştia de vă faceți poze cu 2 cai putere de la samsung yong luat din obor de la tarabă...nu vă e puțin ruÂşine să postați p-acilea ? Sincer ?

 

Mai ieÂşiți pe afară ...întâlniți Âşi voi o fată ceva...ieÂşiți cu prietenii că o să ajungeți cu pânză de păianjen în pantaloni ( riscați o mare mâncărime ) între picioruÂşe ....Âşi după în loc să dați banii pe benzină sau să mai puneți ceva frumos pe mobră ...ajungeți la doctor ....chiar aÂşa ? Puțină gândire nu strică ...

 

 

Acum îmi pare rău că am postat Âşi că m-am pus la mintea unor nimicuri ( din păcate nu îmi voi Âşterge postul ) m-am relaxat cât am scris Âşi cât m-am putut amuza de niÂşte oameni care în loc să îÂşi vadă de familie ...prietenii ...copii ....stau să comenteze din lipsă de ocupație :D)))

 

 

Hai , astfalt uscat my friends !

Editat de MillionDollarBaby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara pe ei.

Ti-am zis ca unora ne plac femeile de genul :

http://www.iaaf.org/mm/photo/competitions/...94_full-lnd.jpg

Adica modelul aruncatoare de disc.Doar ele pot fi adevarate motocicliste bune pentru un motociclist roman ca mine.

:moron: :D

 

 

Nu m-am supărat pe nimeni ...iertarea nu o poate avea oricine în suflet :D)...eu doar mă amuz ...

 

Nu mă interesează ce motocicliste sunt bune pentru anumite persoane , eu nu sunt pe forum în căutare de relații amoroase :lol:) am una de aproape 3 ani deci nu am nevoie ...sunt aici în căutare de prieteni noi ...colaborări în materie de fotografie ...etc :D

 

Dar cu aÂşa persoane care au invidia aia în sânge ( altfel nu o pot numi ) nu poți ajunge la o conversație normală ..aÂşa că nu stau să-mi bat capul cu ( să mă repet ) niÂşte nimicuri ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimata domnisoara printzesadeunmiliondeparai sa vorbesti de motociclism cand vei aduna pe motocicleta macar jumatate din km parcursi de comentatorii astia din spatele PC-urilor de care iti e atat de mila. Pozele pe care le tot lauzi sunt jenante din toate punctele de vedere.

Cat despre machiajul decent...:moron:

 

Daca eu sunt cocalar, macar sunt unul decent spre deosebire de pitzipoanca de ferentari cu impresii de dorobanti. :D

 

Iar tu salvatorul pitzipoancelor in mizerie, supermotociclizdu mciaulih te sfatuiesc sa o lasi mai usor. N-ai citit ca fata are o relatie fericita de 3 ani, deci nu primesti nimic. :D

 

Salutari cu asfaltul si far uscat, motociclijdilor si motociclizdelor.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

- Am profil de hi5 / faisbuci pentru a pune poze cu mine ...în ipostaze normale Âşi poze de la evenimente auto - moto ( cu asta mă ocup ) ...

- Sunt creatză de la natură ...îmi mai îndrept părul că totuÂşi ...mă plictisesc mereu de bucle ...oricum rareori îl fac cu placa că îl ard ( Âşi nu vreau asta )

- Nu am unghii false , țâțe false nici atât ...singura chestie care o am ....este un tatuaj micuț pe umăr ...o steluță

- Am Âşi eu câteva poze ...că FOARTE RAR reuÂşesc să apar în vreo poză din moment ce sunt fotograf ...

- Nu am haine mulate Âşi mă îmbrac mai mult sport ...Âşi mai elegant la ocazii

- Nu merg la solar ...prefer soarele natural dacă am timp de mers la plajă ...anul ăsta nu prea am fost ...am stat mai mult la pat fiind operată la picior ..

- Nu am bishon pe nume Bijoux ...am un Rottweiler de 9 aniÂşori jumate pe nume Bruno ..

- Nu-mi plac decapotabilele sunt mai oldschool ...prefer un ursake ( E30 ) sau un E46 ----------- LOW IS A LIFESTYLE ----------- :moron:

- Am aparat foto să mă repet ...un DSLR ....pentru că sunt fotograf ...n-am nevoie de digitale să-mi trag poze-n baie

- Am 2 prietene fete ...care sunt pe aceiaÂşi temă cu mine ....maÂşini , moto .....restul sunt numai băieți

- Telefon ...am o rablă care rezistă la căzături ....doar pentru sms-uri Âşi vorbit ...n-am nevoie de touchscreen

 

 

 

Altceva ?

 

 

 

 

EÂşti patetic ...din toate punctele de vedere ...eÂşti un viermiÂşor care caută atenție ...dacă mă cunoÂşteai personal atunci îți puteai permite să mă jigneÂşti Âşi să mă faci cum vrei tu ...până atunci ciocu mic Âşi joc de glezne !

 

Nu am nevoie de km parcurÂşi ca să-mi fac prieteni ...eu nu am intrat aici ca să mă dau mare motociclistă ...am o amărâtă de Aprilia Rs 125 care am iubit-o din prima clipă în care am văzut-o , am avut multe probleme cu ea dar nu am lăsat-o niciodată nereparată Âşi când voi avea BANII MEI o să-mi achiziționez cu siguranță ceva mai mare Âşi mai pe măsura celor de aici . Deocamdată bag bani în scule de fotografiat ....Âştii cât costă un teleobiectiv 17-300 VR ? aproape 20 de milioane , Âştii cât costă un fisheye ? în jur de 30 Âşi ceva ....Âşi + multe alte chestii care pe mine mă ajută să îmi fac pasiunea frumoasă Âşi pe viitor poate o mică afacere ....banii ăÂştia pe care îi bag eu în aparatură nu sunt furați Âşi nu sunt făcuți pe mătăsari sau plevnei sau luați de la iubițel ...ci de la părinții mei ...aÂşa că momentan nu îmi permit să mă duc la ei să le zic ...mami , tati ...vreau motor de 6-7 mii de E ...aÂşa că momentan mă mulțumesc cu pârțâietoarea mea , mersi amice ! Astfalt uscat Âşi ție ...vezi să nu-l umezeÂşti !!!

 

 

 

 

 

Pe mine nu mă deranjează

Mesaj completat

da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer???? Nu. Daca tie nu-ti e rusine sa-ti deversezi pe aici secretiile neuronale avind impresia ca esti interesanta, noua de ce ne-ar fi rusine?

Ce daca unii avem scoootere luate de la taraba din Obor? Tre' sa cerem voie unei pitzipoance pt. a putea posta?

Sa stii ca Jin Lun-ul meu (luat de la taraba) merge mai tare decit Aprilia ta. :D

 

 

Mă refeream la telefonul mobil deÂşteptule ... Âşi apropo ...vezi că te bate Limba Română :-s ...domnule Moderator :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi n-aveti ce face pe acasa decat sa va puneti cu mintea odihnita a unei pitipoance care "n-are bani de iubi ce de la mami & tati" si "are DSLR... pentru ca e fotograf" ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am Âşi eu o nelămurire ...dacă sunt îmbrăcată normal Âşi machiată decent ...îngrijită etc :lol: Sunt pițipoancă ? Ah ...mă scuzați ....trebuia să-mi dau seama că vouă vă plac femeiile cu păr pe piept :D "să-mi fie cu iertare" ....

 

 

Generație prost crescută ...mie milă sinceră să fiu de voi ...aceÂşti mari comentatori din spatele PC-uriilor ...de stați toată ziua-n casă Âşi în loc să vă bucurați de fiecare clipă din viață nu Âştiți decât să comentați aiurea ...eu în locul vostru m-aÂş uita în oglindă ...nimeni nu este perfect fiecare este cum l-a lăsat Dumnezeu Âşi voi sunteți niÂşte nimicuri care nu sunteți în măsură să comentați ...

 

Da frate , sunt pițipoancă că îmi fac niÂşte poze normale cu un DSLR ...da voi ? AÂştia de vă faceți poze cu 2 cai putere de la samsung yong luat din obor de la tarabă...nu vă e puțin ruÂşine să postați p-acilea ? Sincer ?

 

Mai ieÂşiți pe afară ...întâlniți Âşi voi o fată ceva...ieÂşiți cu prietenii că o să ajungeți cu pânză de păianjen în pantaloni ( riscați o mare mâncărime ) între picioruÂşe ....Âşi după în loc să dați banii pe benzină sau să mai puneți ceva frumos pe mobră ...ajungeți la doctor ....chiar aÂşa ? Puțină gândire nu strică ...

 

 

Acum îmi pare rău că am postat Âşi că m-am pus la mintea unor nimicuri ( din păcate nu îmi voi Âşterge postul ) m-am relaxat cât am scris Âşi cât m-am putut amuza de niÂşte oameni care în loc să îÂşi vadă de familie ...prietenii ...copii ....stau să comenteze din lipsă de ocupație :D)))

 

 

Hai , astfalt uscat my friends !

Ca sa citez un clasic in viata: Smiorc! :moron:

 

@Woosh Pentru ca e cockalar.

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimata motociclizdadeunmiliondeparai, va propun sa va faceti o analiza a posturilor dvs de pe acest forum respectabil, iar apoi sa ma anuntati daca tot eu sunt cel care e in cautare de atentie.

Te luai de SSSS ca are probleme cu limba romana, dar tu ai o problema cu cele trei puncte pe care le folosesti pentru a inlocui punctul .

 

Felicitari ca stii termeni tehnici, pacat ca bagi bani in scule dar nu stii sa le folosesti. Nu te mai numi fotograf pt ca mai ai mult pana acolo. :moron:

 

P.S. Nu vreau sa te cunosc, am jucat warcraft si am vazut cum arata un orc.

 

@Woosh, baiatul ala iubeste cockul pt ca este noul gaylord, probabil.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdată bag bani în scule de fotografiat ....Âştii cât costă un teleobiectiv 17-300 VR ? aproape 20 de milioane , Âştii cât costă un fisheye ? în jur de 30 Âşi ceva

Poate 70-300! Oricum, cu 70-300 vrei sa faci poze profi? Pai asta e o sticla destul de lenta (noroc cu VR'ul ca mai compenseaza cu vreo 2 stopuri), pentru wildlife/evenimente unde trebuie sa pozezi mai discret. Nici macar de zi de zi nu e prea buna, ca are wide'ul putin cam prea indepartat..

 

Pentru restul:

1. este un topic unde pun poze fete motocicliste. Daca pun poze doar cu motorul comentati ca vreti cu ele (cu fetele). Daca pun cu ele comentati despre cum arata fizic, despre cum pica lumina si de ce se vede pixelu' albastru. Nu'i frumos si nu va onoreaza.

2. in cel mai rau caz comentati poza (ideea) si nu persoana, parca asta era regula de baza pe forumuri.

3. gata cu offtopicul ca o sa mai vedeti poze pe aici la p**ivara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmi pare rău că am postat la această secțiune , am crezut că toată lumea poate pune poze pentru a ne cunoaÂşte mai bine Âşi pentru a socializa ( după cum bine am spus mai sus ) .

 

Am uitat că trăiesc în România Âşi că nu mă pot aÂştepta decât la comentarii de bun gust ...Âşi mai ales din partea unor Moderatori :D

 

 

 

 

Pace :moron:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=c-WVpQ0ZG8Q

 

 

Poate 70-300! Oricum, cu 70-300 vrei sa faci poze profi? Pai asta e o sticla destul de lenta (noroc cu VR'ul ca mai compenseaza cu vreo 2 stopuri), pentru wildlife/evenimente unde trebuie sa pozezi mai discret. Nici macar de zi de zi nu e prea buna, ca are wide'ul putin cam prea indepartat..

 

Da , 70 ...mă bătea tastatura la ora aia ....mă refeream în general nu pentru poze profi ...de 70-300 am nevoie pentru eventuri la drift etc ...Âşi pentru multe altele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...