Sari la conținut

BMW Voineasa 2009


22iulian
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 396
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa inteleg ca toata lumea pleaca de azi?

din pacate eu o sa vin abia maine, asa ca daca mai sunt "intarziati" poate ne auzim si mai facem un grup.

dum bun si ne vedem curand :blink:

Ma eu cred ca mi-am racit gura de pomana.

SAMBATA DIMINEATA LA 7 PLEC DIN DRUMUL TABEREI SPRE VOINEASA

 

Incearca la ENDURISTU!

Parca asa zicea!

Uite ,cine ma baga in seama...stie.Merci Taxi

 

Poate daca ne anunti sigur ca vii si ajungi pina in ora 10, vii cu noi la deal.......

Hai treaca de la voi ora 11. Mai oprim la un pipi,o tigara un masaj la fesieri....Lasati-l pe Codrut sa doarma mai mult si vin eu sa-l scol cu niste gheatza :angry:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma eu cred ca mi-am racit gura de pomana.

SAMBATA DIMINEATA LA 7 PLEC DIN DRUMUL TABEREI SPRE VOINEASA

 

 

Uite ,cine ma baga in seama...stie.Merci Taxi

 

 

Hai treaca de la voi ora 11. Mai oprim la un pipi,o tigara un masaj la fesieri....Lasati-l pe Codrut sa doarma mai mult si vin eu sa-l scol cu niste gheatza :angry:

 

yo vin dinspre targoviste...tot maine dimineata..daca e neintalnim undeva pe autostrada sau in pitesti...sau acolo..eu la 8 sunt pe drum..daca mai sunt careva din ploiesti pitesti bucuresti..nr meu 0723453749..poate plecam mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma enervati, daca toate marcile ar avea sustinatori asa infocati ca voi ar fi ceva... Drum uscat si multa distractie :angry:

Daca nu am BMW dar as vrea sa-mi iau unul , se pune?

Poate ne intalnim sambata pe transalpina, eu sunt din sibiu cu un dr-u si sambata o sa dau o tura prin imprejurimi. Bafta la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAMBATA DIMINEATA LA 7 PLEC DIN DRUMUL TABEREI SPRE VOINEASA[/color][/b][/size]

 

 

Uite ,cine ma baga in seama...stie.Merci Taxi

 

 

Hai treaca de la voi ora 11. Mai oprim la un pipi,o tigara un masaj la fesieri....Lasati-l pe Codrut sa doarma mai mult si vin eu sa-l scol cu niste gheatza :angry:

 

gata, nu te supara pe mine ca nu am fost atent.

deci plecam maine dimineata si sper ca sa-i prindem pe somnorosi in paturi cand ajungem :blink:

ne auzim daca e la un telefon sa vedem unde ne intalnim.

o zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo vin dinspre targoviste...tot maine dimineata..daca e neintalnim undeva pe autostrada sau in pitesti...sau acolo..eu la 8 sunt pe drum..daca mai sunt careva din ploiesti pitesti bucuresti..nr meu 0723453749..poate plecam mai multi

Te sun cand ajung in Pitesti.Daca ajungi inainte si nu raspund ,da mesaj.Nr. meu e cel de la semnatura.

 

deci plecam maine dimineata si sper ca sa-i prindem pe somnorosi in paturi cand ajungem :angry:

ne auzim daca e la un telefon sa vedem unde ne intalnim.

o zi buna.

Ne putem intalni pe autostrada dupa Carrefour.E pe dreapta o benzinarie abandonata.

Nu am telefonul tau dar tu ma poti suna la cel de la semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te sun cand ajung in Pitesti.Daca ajungi inainte si nu raspund ,da mesaj.Nr. meu e cel de la semnatura.

 

 

Ne putem intalni pe autostrada dupa Carrefour.E pe dreapta o benzinarie abandonata.

Nu am telefonul tau dar tu ma poti suna la cel de la semnatura.

 

salut.

ne vedem atunci la benzinaria aceea la ora 7.00. ok?

nr meu este 0746 010 878 Lucian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu am BMW dar as vrea sa-mi iau unul , se pune?

Poate ne intalnim sambata pe transalpina, eu sunt din sibiu cu un dr-u si sambata o sa dau o tura prin imprejurimi. Bafta la toata lumea.

 

Sa dea domnu sa ne intilnim pe Transalpina, ca asta inseamna ca ajungem acolo!

 

Dar mai degraba la Obirsia Lotrului, ca parca vad ca doar drumul pina la Petrosani ne ramine..... :angry:

 

Gata, am plecat sa-mi fac bagajele si o tai spre locul de intilnire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...

Ce sa mai zic, sa va distrati bine.Si pentru mine.

Copchiii mei acu s-au gasit sa se imbolnaveasca, dimineata cind sa ma apuc si eu de bagaje, al mare era fierbinte ca dracu. :angry:

Nu putem s-o las singura pe nevastamea, saraca.

Asa ca poate trag si eu o tura loco, altceva nu mai am de facut. :blink:

S-aveti vreme buna.

Totusi, ca nr tot acolo e, am inteles ca a convins Toro pe altcineva sa mearga in locul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar place sa ajung si eu insa am permisul suspendat :angry:, dar daca plecaca careva din bucuresti cu masina sunt dispus sa contribui la drum etc. ... amatori ?!?!? asta bine inteles daca mai sunt locuri :blink:

 

Daca ai BMW (parca asta inteelg din semnatura ta), esti binevenit, sperind ca o sa fie acolo destui sa iti tina de urit miine, in timp ce noi ne plimbam. Vezi ca pleaca azi mai pe seara nils, iti dau pe PM nr. de tel. Cu cazarea insa.....ori te pregatesti psihic pentru cort, ori ai noroc.

Editat de guy_ana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai BMW ... cazarea .... ai noroc.

Ia legatura cu Enduristu si veniti toti la sectoru' "2",unde am solicitat io pentru eventuali intirziati un plus de citeva locuri.

De fapt,cred ca o sa-l sun miine dimineata pe Dan ca sa ne intilnim pe la Cozia,in parcarea din fata minastirii,cred ca pe la ora 10.00.

Drum uscat si fara radare! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt,cred ca o sa-l sun miine dimineata pe Dan ca sa ne intilnim pe la Cozia,in parcarea din fata minastirii,cred ca pe la ora 10.00.

Asa sa faci. O sa-mi pun telefonul in locul hartii de pe tankbag ca sa-l vad cand suna.Sa nu inchizi ca trag pe dreapta si-ti raspund.Sa nu uiti gratarul si micii.Abea astept. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa sa faci. O sa-mi pun telefonul in locul hartii de pe tankbag ca sa-l vad cand suna.Sa nu inchizi ca trag pe dreapta si-ti raspund.Sa nu uiti gratarul si micii.Abea astept. :angry:

Grataru-i montat si nu-l mai dau jos,beleaua este ca de mici nu mai am bani,fiindca bancile mi-au luat ieri si ultimul leu de pe card si merg cu bani imprumutati si putini...asadar buget de criza crincena! ;)

Ne-om descurca noi,cu ce am io in traista,cu ce-om prinde prin zona,sper sa nu murim de foame doua zile! :blink:

Beleaua cea mare este ca saptamina viitoare pentru Slanic nu stiu de unde dracu' sa ma mai imprumut,ca merg si pe coate,dar la intoarcere ma asteapta nunta unui nepot,neprogramata pentru bugetul meu deja spulberat de criza! :D

Dar...sa fim noi sanatosi! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cat trebuie sa platiti pentru cort ?

M-ar bate si pe mine un gand...chiar daca bugetul e de-a dreptul sfasiat de criza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

primiti si un intrus aprilia pegaso pana la voineasa ? Nu am de gand sa stau peste noapte,,,fac o pauza acolo si ma intorc,,,

daca da, unde va intalniti ?

 

salut.

daca citesti putin mai sus vezi ca intalnirea este maine dimineata la 7.15 FIX la prima benzinarie dezafectata, de pe partea dreapta, imediat dupa Careffour, de pe autostrada Buc-Pitesti.(asta daca esti din Bucuresti :angry:).

ne mai intalnim cu un alt grup pe la 8.15-8.20 la iesirea de pe autostrada, imediat dupa pasajul de acolo.

bafta si ne auzim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

daca citesti putin mai sus vezi ca intalnirea este maine dimineata la 7.15 FIX la prima benzinarie dezafectata, de pe partea dreapta, imediat dupa Careffour, de pe autostrada Buc-Pitesti.(asta daca esti din Bucuresti :angry:).

ne mai intalnim cu un alt grup pe la 8.15-8.20 la iesirea de pe autostrada, imediat dupa pasajul de acolo.

bafta si ne auzim.

 

ok, multumesc, vin si eu acolo la 07 15

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o banuiala ca aia au uitat de forum 2 zile cat sunt acolo :angry:

 

eh, incercam si io ;)

oricum azi am bagat in draci, maine la fel, nici nu stiu daca sa ma bucur ca am de munca sau sa ma oftic ca n-am ajuns la voineasa,

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...