Sari la conținut

Veteranii,adunarea!


Dan Nastase
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lectura obligatorie, pentru cine este interesat de mareata AMR (2 membri) si gloriousul presedinte al acesteia (MagaDan, Omu cu Ursii, Kamaz-Touring, "corpul expeditionar" etc.):

 

http://www.motocicli...nssiberia-2010/

Editat de X-eL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunu Cu cucii m ai uimit! dar citind pe aici ma regasesc selectiv in sloganul lui Corleone iar ca membru AMR multumesc pt sprijin. Sunt multi care isi doresc Intrunirea Motociclistilor Romani

Aceasta adunare o sa aiba loc atunci cand lucrurile se vor mai aseza si pe la noi.Sper ca generatia noastra sa prinda acest moment.Am vazut pe iutub un mars al motociclistilor germani care ,cu mic cu mare ,au adunat 12.000 de motociclete.Ti se increteste pielea pe spinare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunu',

In poza asta sunt si eu:

540170_169558043167145_429881051_n.jpg

 

Stii cate motociclete erau acolo?

1349 si una din ele era a mea.

 

http://www.youtube.com/watch?v=s9RKVjUHhK8

 

Asta vorbind de incretirea pielii pe spinare. Oamenii aia s-au adunat acolo cu 1 singur anunt pe un sait: Pe data XX inauguram inceperea noului sezon: cine vrea sa vina, f bine. Si desi erau 10 grade afara lumea a venit. Oameni care iubesc motocicletele, motociclisti. Nu e nici un (cuvant urat) de comunitate in CZ comparativ cu ce se doreste si se viseaza in RO, au asa multi motocicleta ca nici nu mai conteaza, s-a pierdut notiunea de comunitate moto. Nu exista asa ceva.

 

Legat de pildele tale... N-au nici o legatura cu ce ironizam eu. Nastase nu e Nicholson si nici omuletul de plastilina.

E doar o fosila care nu mai stie cum sa se bage in seama si te-a gasit pe tine si inca doi care sa-i umfle prostiile debitate.

Ce-a incercat? N-a incercat nimic, a venit cu o idee tampita pe care o repeta in continuu si nu-l baga nimeni in seama.

Intrunirea motociclistilor de la Blaj, ne uitam la ceas si plecam toti. A dat-o la plezneala si acum te-ai gasit tu sa-l asemeni cu personaje legendare.

Vomit.

Dan Nastase e legendarul intitiator al intrunirii motociclistilor romani. De parca pana sa abereze el nu s-au mai intalnit motociclisti romani niciodata. :D

 

Putea sa raspunda la intrebare. Eu sau Bud din Olanda cum facem daca vrem sa venim? Tot la 9 tre sa plecam? Noua dimineata sau noua seara? Sau noi nu suntem motociclisti romani?

 

Lectura obligatorie, pentru cine este interesat de mareata AMR (2 membri) si gloriousul presedinte al acesteia (MagaDan, Omu cu Ursii, Kamaz-Touring, "corpul expeditionar" etc.):

 

http://www.motocicli...nssiberia-2010/

 

Cei doi membri ai AMR, Bunu si Magadan. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Chacat. In afara de a spune ca ai vazut un film si piesa de teatru aferenta ai nimerit cu pildele exact ca nuca in perete (sau ca mucii in fasole). Cum zicea ala de-l vedeai tu leguma legata de pat, fosila nu a incercat nimic. A pleznit si el 2 vorbe voit vagi si toti aia fara ocupatie s-au trezit sa-i linga spitele. Ce sa-ti povestesc, a patruns sportul la sate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu dintre vitejii buda belbodica.Unu din voi a stat de vorba fata in fata cu Nastase sau cu Magadan.Va-ti fi chachat pe voi si v-ar fi trmurat picioarele.Vorbiti ca sa va aflati in treaba.De buda nu stiu de cand se suie pe motor da de asta micu stiu ca are carnet de prin 2007 sau 2008.l-am zarit pe la cei cu "inca n-am motor da sper pe la primavara" etc.Inca de pe atunci dadea sfaturi tuturor motociclistilor de ziceai ca e cel putin Tibi Troia.Si el nici n-avea carnet.Si niste uni ca voi dau lectii lu Nastase ba si mie.Eu merg pe motocicleta din 1962 si ziceam ca le stiu pe toate.Uite ca tre sa iau lectii de la alde belbudaica.E o veche zicala care spune asa "si de la prosti poti invata ceva" .Ce buda mea sa vorbesc eu cu unu ca belbodica sau cu unu ca buda si nu numai eu ci orice motociclist de bun simt ,cand astia doi nu stiu decat sa bage degetele in nas si sa scoata murdarie.Se cred ca elevu bula cand s-a vazut maciuca in mijlocul drumului si observand ca e singurul in postura asta a crezut ca ca el nu-i nimeni.Suferiti amandoi de sindromul copilului abuzat de tata.Ma debordeaza compasiunea.La orice intersectare cu voi lasati in urma un val gros si urat mirositor de indivizi acri si nespalati de 100 ani.

Nu stiu dece am impresia va v-am luat prea repede.Imi cer scuze ca nu mi-am dat seama ca aveti mintea odihnita si tre sa fiu mai cu bagare de seama.

Belbodica ,te-am zarit in acel mare grup.In mijloc este o gaura.Lumea s-a dat la oparte oripilata.Tu esi in mijlocul acelei gauri.

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu dintre vitejii buda belbodica.Unu din voi a stat de vorba fata in fata cu Nastase sau cu Magadan.Va-ti fi chachat pe voi si v-ar fi trmurat picioarele.Vorbiti ca sa va aflati in treaba.De buda nu stiu de cand se suie pe motor da de asta micu stiu ca are carnet de prin 2007 sau 2008.l-am zarit pe la cei cu "inca n-am motor da sper pe la primavara" etc.Inca de pe atunci dadea sfaturi tuturor motociclistilor de ziceai ca e cel putin Tibi Troia.Si el nici n-avea carnet.Si niste uni ca voi dau lectii lu Nastase ba si mie.Eu merg pe motocicleta din 1962 si ziceam ca le stiu pe toate.Uite ca tre sa iau lectii de la alde belbudaica.E o veche zicala care spune asa "si de la prosti poti invata ceva" .Ce buda mea sa vorbesc eu cu unu ca belbodica sau cu unu ca buda si nu numai eu ci orice motociclist de bun simt ,cand astia doi nu stiu decat sa bage degetele in nas si sa scoata murdarie.Se cred ca elevu bula cand s-a vazut maciuca in mijlocul drumului si observand ca e singurul in postura asta a crezut ca ca el nu-i nimeni.Suferiti amandoi de sindromul copilului abuzat de tata.Ma debordeaza compasiunea.La orice intersectare cu voi lasati in urma un val gros si urat mirositor de indivizi acri si nespalati de 100 ani.

Nu stiu dece am impresia va v-am luat prea repede.Imi cer scuze ca nu mi-am dat seama ca aveti mintea odihnita si tre sa fiu mai cu bagare de seama.

Belbodica ,te-am zarit in acel mare grup.In mijloc este o gaura.Lumea s-a dat la oparte oripilata.Tu esi in mijlocul acelei gauri.

 

Ia dracu' un manual de limba romana din ciclul gimnazial de preferinta si invata in plm sa scrii. Asa va invata aia la Latrina 3? Sau te-au dat afara si de acolo?

PS: am carnet din 2012. Te fac prastie pe orice drum , cu orice capra. Sunt bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul acesta este foarte valoros! Intelegi Romania de astazi!

Impiedecarea organizarii se face comandat, de catre unii, care asculta de ordine sau din egoism, opozantii neavand un rol determinant in ecuatie, de catre altii.

Ori organizarea este cheia.

Repet : un kg de lucerna si un kg de carne de om, arse, dau aceleasi elemente, in procente ce difera nesemnificativ. Deosebirea consta in organizare.

 

In multimea motociclistilor, daca fiecare este independent, avem cazul unei culturi de celule. Cat timp primesc hrana, celulele traiesc.Altfel, mor! Dar un grup de celule organizat formeaza un tesut, mai multe tesuturi organizate formeaza un organ si mai multe organe formeaza un organism. Acesta se misca singur in mediu si isi asigura hrana! O comunitate moto organizata este un organism!

 

Am scris cele de mai sus in ideea ca opozantii organizarii motociclistilor, mai bine zis o parte dintre ei, vor intelege ce rol nefast au in comunitatea moto!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Constantin, eu am intrebat doar asta:

Da pentru cei din afara granitelor se pune sculatul asta la ora 9 si plecat la marea adunare nationala, sau trebuie sa ne trezim mai devreme cu o ora doua, fiind mai departe si pe alt fus orar?

Va rog sa fiti mai explicit.

De ce sunt luat la pwla de catre mister Bunu' nu inteleg. Intrebarea mea nu era la misto.

 

Sa presupunem ca Raliul Anual National ar fi pe 1 iulie 2013, ora de sosire 17.00 la Poiana Brasov.

Startul, indiferent de judet, tip de motor si capacitate cilindrica, la ora 10 in aceeasi dimineata.

"Amanuntele" stabilite prin vot majoritar.

 

Mai simplu, specatculos si in sprijinul comunitatii moto nu se poate!

 

@ozn... Probleme, Gogule?!

 

In loc sa troluiti aiurea pe aicisa... mai bine puneti-va mintea la contributie

si faceti ceva... moto... de tinut minte!!

 

Da, vreau sa-mi explici mie cum fac asta cei din afara tarii.

Si vreau sa-mi explici care e scopul intrunirii.

 

Daca bunu zice ca i s-au udat chilotii cand a vazut 12.000 de motoristi marsaluind intr-un clip, daca e sa fie cum zici matale aveti o problema. Venind din N directii diferite motociclistii nu vor putea fi vazuti impreuna.

Apoi, mai e o problema, daca sa zicem ca s-ar mobiliza chiar toti, n-ar fi loc in Poiana Brasov, te-ai gandit la o locatie care sa cuprinda, sa zicem, 25.000 de motociclisti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt idei de genul al xx lea congres al partdului pcr...in care 2 3 4 membrii trebuiesc ridicati pe piedestal iar restul tre sa asculte cam asta este gandirea unora ca dan nastase membrii amr etc...care in afara sa se bata cu pumnul in piept ca ei fac si ca ei dreg nimic deosebit...pai domule Honda San stiti cati oameni din ro au permis de 62` si inca merg si cati au fost isi inainte si nu se bat cu pumnul in piept si nu au aroganta asta...plus ca imi dau seama de cultura voastra generala si motocilistica din replicile pe care le dati pe aici ...ce sa zic mie greata se presupune ca cei mai tineri au ce invatat de la cei mai batrani dar in cazul acesta este este total exclus...de la voi nu putem decat sa invatam cum asa ne batem cu pumnu`in piept ca facem ca dregem si rezultate 0 da stiu mam repetat...astept improscaiala cu noroi de mai marii motoristi ai natiunii...sanatate

 

 

PS: il dati exemplu pe T Troia :)))...se reflecta clar niveleul dansului prin exprimarea care o are cand comenteaza o cursa plus ca nu prea este informat si de

2Xplus de asta nic macar nu a invatat sa monteze un amortizor de ghidon cum trebuie la "experienta" sa....sa fim seriosi

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"...toata discutia de pana acum nu dovedeste decat faptul ca daca cineva spune ca 'Ana are mere'

o sa se gaseasca 10 forumisti care sa spuna ca Ana e urata, ca merele nu sunt bune,

ca de fapt nu sunt mere si sunt pere etc."

 

Sa demonstram, totusi, ca motociclismul in Romania este o stare de spirit care ne uneste

si o pasiune frumoasa.

Pentru prostovani aceasta adunare generala moto anuala nu este obligatorie.

Deci considera ca nu te oblig la nimic. Daca atata ai inteles din postul meu asta esti.

Impiedecarea organizarii se face comandat, de catre unii, care asculta de ordine sau din egoism,

opozantii neavand un rol determinant in ecuatie...

Organizarea este cheia.

 

In multimea motociclistilor, daca fiecare este independent, avem cazul unei culturi de celule.

Dar un grup de celule organizat formeaza un tesut, mai multe tesuturi organizate formeaza un organ

si mai multe organe formeaza un organism.

O comunitate moto organizata este un organism!

 

Am scris cele de mai sus in ideea ca opozantii organizarii motociclistilor,

mai bine zis o parte dintre ei, vor intelege ce rol nefast au in comunitatea moto!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia dracu' un manual de limba romana din ciclul gimnazial de preferinta si invata in plm sa scrii. Asa va invata aia la Latrina 3? Sau te-au dat afara si de acolo?

PS: am carnet din 2012. Te fac prastie pe orice drum , cu orice capra. Sunt bun.

Se vede ca te-ai identificat cu prostii din plastilina Asta e.asa-i lumea facuta .Si cu prosti al caror singur argument este rasul.Prostesc.

Si sa sti ca am citit si cartea.Special pentru tine musiu buda;cartea este un dispozitiv compus dintr-un cotor,niste coperti si niste foi de hartie,conceput special pentru transmiterea de informatie ,de orice fel.daca la abuzurile parentale se mai adauga si lipsa cartilor din domiciliul de abuz, e de inteles dece te porti ca un p..c.

Nu te supara dar chestia cu facutu ti se trage de la viata din Olanda ,unde se stie ca a face "prostioare" cu persoane de acelasi sex este o practica frecventa.Treaba ta cu orientarile tale sexuale.Fa-ti prietenii din Olanda cum vrei tu.Si daca char esti asa defect,desi io nu prea cred,bine ai facut de ai plecat.Facaturi sanatoase.Ai grije la sida.

 

astea sunt idei de genul al xx lea congres al partdului pcr...in care 2 3 4 membrii trebuiesc ridicati pe piedestal iar restul tre sa asculte cam asta este gandirea unora ca dan nastase membrii amr etc...care in afara sa se bata cu pumnul in piept ca ei fac si ca ei dreg nimic deosebit...pai domule Honda San stiti cati oameni din ro au permis de 62` si inca merg si cati au fost isi inainte si nu se bat cu pumnul in piept si nu au aroganta asta...plus ca imi dau seama de cultura voastra generala si motocilistica din replicile pe care le dati pe aici ...ce sa zic mie greata se presupune ca cei mai tineri au ce invatat de la cei mai batrani dar in cazul acesta este este total exclus...de la voi nu putem decat sa invatam cum asa ne batem cu pumnu`in piept ca facem ca dregem si rezultate 0 da stiu mam repetat...astept improscaiala cu noroi de mai marii motoristi ai natiunii...sanatate

 

 

PS: il dati exemplu pe T Troia :)))...se reflecta clar niveleul dansului prin exprimarea care o are cand comenteaza o cursa plus ca nu prea este informat si de

2Xplus de asta nic macar nu a invatat sa monteze un amortizor de ghidon cum trebuie la "experienta" sa....sa fim seriosi

Belbodica nu mai vorbi de Tibi Troia.Stii dece nu intra pe nicaieri?N-ai de unde sti.O sa ta zic io.Din cauza unora ca tine si ca buda (closet) si a inca vreo doi trei.Comparatia pe care am facut-o cu filmuletul de plastilina animata a fost foarte plastica.Si pentru ca sunt sigur ca nu ai inteles care-i morala iata.Decata ori cineva incearca sa iasa din tipare,incearca sa fac ceva nou,de tot atatea ori se rade de el,este aratat cu degetu,este marginalizat.In aceste conditii marea majoritate se lasa pagubasi.Numai putini au taria sa treaca peste marea de prostie.

Ai bagat si PPDD?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cer scuze da ma confundati ...mai bine ca nu intra ca sar face de ras odata cu voi ...ce limbaj de lemn aveti exact ca politicenii care ne conduc...se vede gradul de cultura si inteligenta mai ales....abea astept sa dispara cei ca voi si cei ca din frm care ocupa niste pozitii doar sa isi indoape matzul si sa traga in jos motretismul in ro...urat f urat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca am raspuns lui belbodica citand din greseala pe bughi.

Si pentru buggy

1.n-am carnet din 62

2.daca ai vazut la mine aroganta esti ultraclarvazator.

3.speram sa remarci ca de fapt iau apararea camaradului Dan Nastase pe care o hoarda de jeguri il fac cum le vine la gura si nu se simte nimeni sa-l apere.

4.speram sa remarci ca apar o idee.ideea unei mega- intruniri a motociclistilor din romania si nunumai,desi nici eu nu prea cred ca se poate in conditiile actuale.

Asa ,de incheiere,cei ce citesc pot face corecturile de rigoare la eroarea de adresare.iar tu Buggy sa observi ca titlul topicului este Veteranii, Adunarea si se vorbeste in prezent despre oportunitatea unei Megaintruniri a motociclistilor in Romania.

 

cer scuze da ma confundati ...mai bine ca nu intra ca sar face de ras odata cu voi ...ce limbaj de lemn aveti exact ca politicenii care ne conduc...se vede gradul de cultura si inteligenta mai ales....abea astept sa dispara cei ca voi si cei ca din frm care ocupa niste pozitii doar sa isi indoape matzul si sa traga in jos motretismul in ro...urat f urat

Frumoase cuvinte.Nu uita ca odata cu noi vor pleca si parinti tai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ma refeream sa dispareti din scena moto nu de tot cum ai inerpretat tu(nu doresc asta ptr nimeni idiferent de ce se intampla) ...da inca o data dovada de gandire ...daca ar vedea si parintii mei ce fel de caractere aveti cu siguranta vor dori sa dispara din peisaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca te-ai identificat cu prostii din plastilina Asta e.asa-i lumea facuta .Si cu prosti al caror singur argument este rasul.Prostesc.

Si sa sti ca am citit si cartea.Special pentru tine musiu buda;cartea este un dispozitiv compus dintr-un cotor,niste coperti si niste foi de hartie,conceput special pentru transmiterea de informatie ,de orice fel.daca la abuzurile parentale se mai adauga si lipsa cartilor din domiciliul de abuz, e de inteles dece te porti ca un p..c.

Nu te supara dar chestia cu facutu ti se trage de la viata din Olanda ,unde se stie ca a face "prostioare" cu persoane de acelasi sex este o practica frecventa.Treaba ta cu orientarile tale sexuale.Fa-ti prietenii din Olanda cum vrei tu.Si daca char esti asa defect,desi io nu prea cred,bine ai facut de ai plecat.Facaturi sanatoase.Ai grije la sida.

 

Pentru o fosila stii cam multe despre viata in Olanda :wink:

PS: (tu) sa stii. Asa scriem corect in limba romana. Analfabetule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am studiat problema cu cei fo trei insi care fac urat pe aici.Buda (closet),belbodica si ultimul venit buggy.Buda e plecat de fo cativa ani buni in Olanda.Belbody e plecat de fo cativa ani buni in Cehia,Buggy e plecat de anul asta din vara pe undeva pe la Munchen.Deci niciunul nu motocicleste in Romania.Am studiat problema ca sa vad de unde aversiunea asta morbida impotriva lui Dan Nastase si nunumai a lui.Impotriva tuturor motociclistilor trecuti de o anumita varsta ba chiar impotriva tututror locuitorilor Romaniei trecuti de o anumita varsta.M-am intrebat ce-i uneste pe acesti baieti.Sunt prieteni?Sunt din acelasi club?sunt din aceeasi localitate.Care-i numitorul lor comun?Raspunsul este;locuiesc in strainatate.Bun .Si pentru ce sunt asa inversunati,asa dusmanosi cu persoane care nu le-au facut nimic niciodata?Raspunsul este foarte greu de dat.Trebuie sa ai studii de sociologie,de psihologie,de psihiatrie.Pentru un biet analfabet ce ma aflu este aproape imposibil de raspun.Am zis aproape.Deci am o bucatica de 1 % unde sa-mi dau cu presupusu.Acolo in strainatate sunt multe motive care sa inacreasca un om.Sa zicem ca omul nostru de afara are un loc de munca ,permanent sau pasager.Pai acolo se scoate dintr-un amploaiat 150% din potentialul lui de 100%.Asta-i sistemul capitalist adevarat.E salbatic.Este obositor si frustrant .Din punctul asta de vedere am toata intelegerea pentru cei plecati sa munceasca printre straini.S-ar putea ca aceste frustrari sa -i faca pe uni,nu pe toti,sa caute si sa-si gaseasca locuri unde sa dea pe dinafara,sa se razbune pe cineva,sa umilesca pe cineva,sa-i vorbeasca urat,sa-l injoseasca.De obicei unu fara aparare.Atunci cand apare o opozitie ,pac,clacheaza.

Alta varianta.Nu-i de lucru,nu are servici prietenul nostru care a emigrat.Pai frustrarea e si mai mare.Daca am ajuns la cuvantul frustrare e valabila toata teoria de mai sus.Personal am toata compasiunea pentru oamenii aflati in dificultate.Acesta este si unul din motivele pentru care am sarit in ajutorul lui Dan Nastase.

Si ar mai fi o parere.Intra si asta in bucata de 1% unde s-ar putea sa am dreptate.Multi dintre cei plecati prin alte tari au plecat din considerente economice iar uni,putini la numar,au plecat considerand amarata asta de tara ca o tara de rahat si locuitorii ei niste handicapati si demni de tratat ca atare ,loc ce nu-i merita.Atunci cand vad ca ceva misca,se ridica din rahatul de rigoare,iese din tiparul inteles de acesti foarte putini,ii apuca pandaliile.Trebuie cu orice chip sa distruga,sa manjeasca cu noroi ,sa inabuse din fase orice initiativa.

Am incercat sa dau o explicatie la furia acestor domni tineri,fara pretentia ca am reusit.

 

Fosila Dan Nastase:motociclist de 100 de ani,a mers cu multe ,foarte multe tipuri de motociclete si a facut km fara numar pan Europa si America.A fost redactor la revistele despre si cu motociclete scriind articole citite cu nesat inclusiv de catre cei care azi il injura de mama focului.Fost alergator pe circuite de viteza unde ,zic gurile rele,nu excela la tehnica da avea motor bun.Azi ,amaratu,abia se taraie cu un BMW 1200 RRR de ultima generatie.fosila .De.

 

Fosila Constantin.Aici avem de a face cu o adevarata fosila.72 ani.Abia se taraie.Abia ridica piciorul drept peste saua inalta a lu FJR 1300 de 140 cp.La ce i-o fi trebuind ditai vaporu?S-a plimbat si el (Constantin) ,pe la Gibraltar,Cap Nord ,toate dus intors si retur si de fo trei ori si asta nu acum 30 ani sau 50 de cand are carnet,nu,asta in ultimii ani.Anu asta si-a rupt piciorul in 5 parti zapacind linistea deltei dunarii cu crosul din dotare.Face anual 10-20.000 km.

 

Fosila si analfabet je.Nu vreau sa scriu nimic despre mine.Atata zic.Numai cu PanEuropeanul din dotare am facut in ultimi 4 ani 50.000 km.Atat.

 

Si lista-i lunga de Motoveterani care marg si azi mult mai mult decat este sau va fi in stare vreodata musiu buda.Daca dau prin Olanda(oricum merg luna ce vine in Belgia ca sa cumpar o salupa) ,sa stii ca te caut musiu buda.Vreau sa te vad la fata,sa vad si eu pe unu care nu are nimic sfant pe lume.

Nu o sa o mai lungesc.Si asa am pierdut prea mult timp cu niste tampenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca dau prin Olanda(oricum merg luna ce vine in Belgia ca sa cumpar o salupa) ,sa stii ca te caut musiu buda.Vreau sa te vad la fata,sa vad si eu pe unu care nu are nimic sfant pe lume.

Te astept, koae. Sa-mi dai pemeu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...