Sari la conținut

vopsea STEALTH cea de pe F- 117


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Aloo am si eu de vanzare 500 ml de apa vie......Cine o bea devine prietan cu nemuritorul.....

Oricum cine cumpara vopseaua poate avea probleme cu rusii, aia au rachete care dau avionele invizibile radar jos..Sa nu se doteze politia cu un lansator....

Vreau eu apa vie!!! Se poate aplica folosind aceeasi scula, cu acelasi diametru al duzei, cu aceeasi camera de compresie care o face si mai vie decat este?????

Poti trimite DHL-ul de la blocul tau, pana la blocul meu, please!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreau eu apa vie!!! Se poate aplica folosind aceeasi scula, cu acelasi diametru al duzei, cu aceeasi camera de compresie care o face si mai vie decat este?????

Poti trimite DHL-ul de la blocul tau, pana la blocul meu, please!!!

Pai eu trimit dar tre sa-mi trimiti si tu un cec in alb......Banii pt tine sunt harti, daca nu ma intrebi cat costa ml de apa vie...

Ce toba are gsxf ala.Da-mi un pm te rog.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloo am si eu de vanzare 500 ml de apa vie......Cine o bea devine prietan cu nemuritorul.....

Oricum cine cumpara vopseaua poate avea probleme cu rusii, aia au rachete care dau avionele invizibile radar jos..Sa nu se doteze politia cu un lansator....

bre, mi-ai promis mie apa aia.... :cheers: macar 10 ml sa amestec in vopseala... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, mi-ai promis mie apa aia.... :cheers: macar 10 ml sa amestec in vopseala... :bounce:

La amestecare se va folosi obligatoriu lingura de lemn. Se va amesteca in sensul acelor de ceasornic, turnand putin cate putina apa vie in vopseaua stealth, niciodata invers pentru ca se taie.

La aplicare se recomanda a se unge duza cu unt pentru a nu se forma cocoloase.

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, mi-ai promis mie apa aia.... :cheers: macar 10 ml sa amestec in vopseala... :bounce:

 

nu pune d-le apa vie in vopsea stealth ptr ca invie vopseaua stealth si o ia la picior si cum e invizibila nu mai vine "ea" inapoi sa stea pe mobra...si iarasi ai mobra vizibila...daaaaa....nu mai ai "coco" in poseta

Editat de magg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Bai gata, gluma ca gluma... Ma plimbam eu ieri pe strada si vad o frumusete de R1 cu o vopsea ciudata pe el, era vopsit peste tot mai putin pe aripa fata si pe jante + cauciucuri.

 

Era omu' intr-un combinezon ultimul racnet de la Dainese cu aceeasi vopsea aplicata pe el, iar ghetele erau unele ordinare, cu vopsea originala.

 

Il salut pe om, il intreg cat baga, iar el imi spune ca baga cat vrea intrucat are NOS si nu-l prinde Politia, a mai mentionat ca are un as in maneca, dar nu a vrut sa-mi dezvaluie secretul.

 

Il rog frumos sa imi permita sa ii fac o poza cu motorul, omul aproba zambind si ia pozitia specifica de poza langa Yamaha R1.

 

Fac poza, ii multumesc si imi vad de drum.

 

Cand ajung acasa si descarc poza sa ma uit la ea, surpriza frate! ( am incercat pe cat posibil sa nu permit dezvaluirea identitatii proprietarului )

 

post-39658-1239830989_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai gata, gluma ca gluma... Ma plimbam eu ieri pe strada si vad o frumusete de R1 cu o vopsea ciudata pe el, era vopsit peste tot mai putin pe aripa fata si pe jante + cauciucuri.

 

Era omu' intr-un combinezon ultimul racnet de la Dainese cu aceeasi vopsea aplicata pe el, iar ghetele erau unele ordinare, cu vopsea originala.

 

Il salut pe om, il intreg cat baga, iar el imi spune ca baga cat vrea intrucat are NOS si nu-l prinde Politia, a mai mentionat ca are un as in maneca, dar nu a vrut sa-mi dezvaluie secretul.

 

Il rog frumos sa imi permita sa ii fac o poza cu motorul, omul aproba zambind si ia pozitia specifica de poza langa Yamaha R1.

 

Fac poza, ii multumesc si imi vad de drum.

 

Cand ajung acasa si descarc poza sa ma uit la ea, surpriza frate! ( am incercat pe cat posibil sa nu permit dezvaluirea identitatii proprietarului )

 

post-39658-1239830989_thumb.jpg

 

Interesant... vad ca a prins chiar mai bine pe costum decat pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant... vad ca a prins chiar mai bine pe costum decat pe motor.

Pai motorul a pierdut din vopsea ca s-a dat racing prin oras, asa costumul era aparat de parbriz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai motorul a pierdut din vopsea ca s-a dat racing prin oras, asa costumul era aparat de parbriz.

 

ma gandesc ca la costum a bagat prea multa apa vie si so trezit vopseaua de a plecat cu totul,costum si o parte din biker...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloo am si eu de vanzare 500 ml de apa vie......Cine o bea devine prietan cu nemuritorul.....

Oricum cine cumpara vopseaua poate avea probleme cu rusii, aia au rachete care dau avionele invizibile radar jos..Sa nu se doteze politia cu un lansator....

 

 

cu cat dai apa vie? ma intereseaza pretul pentru cei 500 ml. Nu de alta dar ma gandesc sa achizitionez acest aparat care genereaza apa vie la doar 775 ron.

 

P.S. Daca a mai folosit cineva acest aparat, rog sa posteze aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am folosit aparatul respectiv, dar poate te ajuta sa stii ce au mai cumparat oamenii pe langa aparatul in cauza

 

Cine a cumparat acest produs a mai cumparat si:

 

ANTIOXIDANT, 30 tablete/flacon

13,50 RON

 

ARTROSTOP PLUS, 30 tablete/flacon

28,20 RON

 

BETA CAROTEN, 10.000 ui, 30 capsule

10,50 RON

 

BRONTISORI, 30 tablete

9,50 RON

 

Cromdiet 66 mcg, 30 tablete

20,80 RON

 

COENZIMA Q10, 10 mg, 30 gelule

20,90 RON

 

CROM PICOLINAT, 30 tablete

10,20 RON

 

GUARANA, 30 tabblete

11,00 RON

 

MINIMARTIENI IMUN CAPSUNI, 30 tablete

17,70 RON

 

ALOE VERA, 100 capsule

48,00 RON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce se oftica una lume pe aici ... ca nu are motoru vopsit stealth :D

cine a apucat sa cumpere acum se bucura de ture la viteza maxima :D si fara stres de radar :lol:

cine nu ... cobeste ca nu e adevarat ca nu e posibil ... bla bla bla ... scuteristi ce sa le faci scooter.gif

 

 

PS. ce NU imi place la vopseaua asta ca trebuie sa dai un strat mai gros :P adica mai multa vopsea respectiv mai scumpa, dar merita fiecare euro

 

 

Man, sa inteleg ca tu ai cumparat ?

Ne dai si noua niste poze cu motorul, sa vedem lucrarea ?

Sa lasam la o partea fantezia STEALTH si sa vedem daca macar a reusit sa vopseasca cum trebuie.

Editat de shark_iulian_003@yahoo.com
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu o sa se mai fure tobe, o sa vina tiganii sa racaie cu spaclul vopsea stealth sa o topeasca si sa vopseasca scooter-ul Lifan cu xenoane si neoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La amestecare se va folosi obligatoriu lingura de lemn. Se va amesteca in sensul acelor de ceasornic, turnand putin cate putina apa vie in vopseaua stealth, niciodata invers pentru ca se taie.

La aplicare se recomanda a se unge duza cu unt pentru a nu se forma cocoloase.

 

Succes!

auzisem ca e mai indicat cu o lingura de cupru, da' cu atentzie sa n-o fure f'un balaoachesh...da' daca am ceas digital, cum i-mi dau seama? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Eu stiam ca undele sunt reflectate de forma de diamant a lui f-117 , nu de vopsea , poate joaca si vopseaua un rol special dar daca este aplicata pe motor sunt sanse mici sa reflecte ceva.

 

Oricum bafta la vanzari

 

unghiuri si vopsea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e ceva de genu!!

 

apasa de 3x ctrl+alt+del arunca calcu` pe geam da foc la casa punetzi o dorintza si cand ajung pompierii ...dorintza se implineste!! ...

Nu uita sa te gandesti la persoana iubita!

 

On-topic: Salutare! Eu am impresia ca initiatorul topicului este troll...eu nu-mi pot imagina pe cineva care sa-l creada pe tip!

Asta cu vopseaua stealth e un fel de nu ar mai fi: in niciun caz nu face ca avionul sa nu mai poata fi detectat cu ajutorul radarului! Vopseaua alaturi de forma avionului il face sa apara sub alti parametri/dimensiuni: dovada este linkul cu avionul doborat de sarbi. Si daca vreti sa adaugam un pic de exotism topicului sa stiti ca si romanii au doborat un avion "invizibil" american pentru violarea spatiului aerian romanesc, lucru intamplat cu cativa ani in urma (cam 10) si pentru aceasta s-a folosit o racheta radiotelecomandata!

 

PS: Eu tot nu cred ca tipul vorbeste serios!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca de fapt suntem iarasi in fata unei incercari marsave de manipulare! :bounce:

 

STIU DIN SURSE SIGURE ca n-au intrat in tara numai 500g de vopsea de acest tip, ci cateva butoaie de un chintal fiecare! Si proprietatile vopselei, sunt mult mai impresionante: Dai cu ea pe motor, iar acesta NU SE MAI VEDE NICI CU OCHIUL LIBER!!!

 

Dovada? Uite cate topicuri aparute in ultima vreme la sectiunea asta: /index.php?showforum=39

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...