Sari la conținut

Vand Kilometri de Povesti


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

@Ionutz2000: Cu siguranta Mihai se va ghida dupa orele de info ca sa faca mai repede kilometrii. Si @copylotto la fel va face ca sa puna update-urile in grafic. Te rugam sa postezi aici orarul tau pentru ca este absolut esential, atat pentru Mihai cat si pentru noi ceilalti. O sa vezi ca si soarele o sa rasara mai repede sau mai tarziu in functie de orarul tau. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 842
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De un update cand mai avem si noi parte?

Incearca sa le pui seara te rog ca asa dimineata sunt la scoala si e greu sa intru de la informatica si sa citesc ca am intrat si s-au prins profu si acum nu mai am acces decat in orele de info...

Man, etuziasmul tau este demn de salutat dar...

Ca sa nu il "superi" pe profu' de info, si nici pe alti forumisti :D, poti sa faci urmatoarele:

 

1. Save page:

- deschizi site-ul mongolia cu browser-ul din dotare (i.e, firefox, etc);

- file=> save page as (web page complete) => desktop sau unde iti place tie;

- salvezi frumos fisierele pe ce mediu de stocare vrei si le deschizi acasa.

 

2. RSS-uri:

- de pe calculatorul de acasa subscrii matale la RSS-ul site-ului mongolia;

- asa vei putea sa vezi imediat ce un nou articol este publicat (reload bookmark), fara sa accesezi forumul ca sa vezi daca a aparut update-ul.

 

3. Subscrii pe forum la postul acesta si alegi sa fii anuntat prin e-mail cand apar noutati.

 

Peace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Check this out : Mongolian Madness and the Gobi Desert, un thread de pe Advrider unde apare si Mihai,probabil s-au intalnit si i-au facut o poza poza nr. 15 de pe prima pagina.... :D

 

Si Mihai are poze cu ei. Uita-te la episodul in Ulan Bataar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andreea,

 

[…] Ma tot uit in jur, si-mi tot fac curaj sa pun cortul. La linistea si pustiul in care ma gasesc aici, daca il nimeresc pe ala care nu ma vrea, sau are ceva cu mine, ala despre care auzi la stiri, am pus-o. Nici nu vreau sa ma gandesc. Ooof… Si s-a facut si frig pe deasupra. Gata, trei si. Desfac cortul, dar ma opresc repede, ca rasare luna peste noi si e frumoasa rau-rau de tot. Am pus cortul. Acuma ce fac? Ca-mi vine sa-l strang si s-o iau la fuga. […]

 

post-18350-1254240667_thumb.jpg

 

 

update maine dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si Mihai are poze cu ei. Uita-te la episodul in Ulan Bataar.

Da,asa e,nu mi-am dat seama la prima vedere,am postat repede aici :D am citit mai demult despre cei doi.......oricum faina treaba pt ca poza apare si pe site-ul lor oficial.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

update maine dimineata? foarte relativ.. este 2 si ceva, si as spune ca e 2 dimineta, in nici un caz doua noaptea. dau refresh acolo si degeaba. hai ca in ceva ore soarele e sus si tre sa incep ziua bine.

 

maine la 11 dimineata eliberez camera si ma asteapta doua saptamani fara net acasa. dar ma duc pe la prieteni :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mongolia updated.

Mesaj completat

Draga Oana,

 

[...]Ma dau jos din pat si-mi fac vant pe usa, cu pasaportul in buzunar, sa ma duc sa-mi inregistrez viza asta. Cica e simplu, ghidul cel putin asa zice, si o am de partea mea si pe tanti de la receptie, care ieri a promis ca ma ajuta. Doar ca uite, nu numai ca iarna nu-i ca vara dar nici ieri nu e azi, iar la receptie ma asteapta alta domisoara, care nici macar nu vorbeste engleza. E primul semn cum ca situatia are sa se imputa grav.[...]

 

post-18350-1254498075_thumb.jpg

 

update in seara asta, in jur de 12.

Mesaj completat

mongolia updated.

Mesaj completat

Draga Amalia,

 

[...] Mai merg putin si iara trebuie sa opresc, ca de data asta e groasa. Mi-am petrecut ultimii kilometri incercand sa pricep ce naiba e cu norii aia din departare. Acum m-am prins: nu sunt nori. Sunt varfurile inzapezite ale muntilor. Dar sunt la hat mama naibii in cer. [...]

 

post-18350-1254683194_thumb.jpg

 

update maine dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mai avem si noi parte de un update???

Acum pot sa citesc si de la scoala fiindca i-am aratat profului de info ce citeam si a fost fascinat de ultima poveste a lui Mihai si a inceput si el sa citeasca adica acum e la zi fiindca a citit fiecare poveste...

Editat de Ionutz2oo0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mai avem si noi parte de un update???

Acum pot sa citesc si de la scoala fiindca i-am aratat profului de info ce citeam si a fost fascinat de ultima poveste a lui Mihai si a inceput si el sa citeasca adica acum e la zi fiindca a citit fiecare poveste...

bai,dar esti enervant deja,puii mei...numai ce citisi si gata vrei altul,ori nu judeci ori esti disperat,ce naiba,parca nu stii cum si cand se pune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Bogdan,

 

[...]

Zece minute imi petrec cu mainile in buzunar, contempland frumusetea asta de vama, cand deodata – «Mihail?» Da. Sedinta.

- Sponsor?

- Ce sponsor?

- CINE sponsor?

- Aaa… eu sponsor.

- Aaa… money?

Opaa, hai c-am reusit s-o dam in sinceritati.

- No money.

- Pai du-te inapoi in oras si ia money.

- Nu prea.

- Du-te…

- Nu, serios..

[...]

 

post-18350-1254898228_thumb.jpg

 

update in dupa-masa asta

Mesaj completat

mongolia updated.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voua va merge site-ul mongolia.ro?

Mesaj completat

Check this out : Mongolian Madness and the Gobi Desert, un thread de pe Advrider unde apare si Mihai,probabil s-au intalnit si i-au facut o poza poza nr. 15 de pe prima pagina.... :)

"Mihai, a great guy who'd ridden from Rommania."

 

Stiau ei ce stiau, dar e RRomania. Strainii astia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...