Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

Nr 6 intradevar,contine exact ce vroiam si eu de la inceput.Numai ca avem si alte locuri de lipit,nu trebuie sa le suprapunem neaparat peste sigla originala.Pina la urma nu se numeste motocicleta Suzuki V-stromania.Dar ,ma rog,fiecare face cum stie.Azi la ce ora la Arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor ! Eu tocmai am facut o tura de peste 2000 km ca sa testez motorul . Este exceptional. Ma bucur sa vad ca este multa activitate pe aici. Am avut de citit 35 pagini noi de cand am plecat. Excelenta ideea cu forumul si stickerele. Felicitari initiatorilor. Votez si eu pentru nr. 6 .

Cu respect, Gigel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e , :) hai cu tricourile si sepcile !!! prima pentru cei ce vor tricouri albe si a treia (cea cu scrisul alb) pentru tricouri negre .parerea mea. :P bine domnu' cu cuiele

Mesaj completat

salutari

poftiti varianta 6

 

post-22815-1271234881_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta ca am terminat cu sigla.......si foarte frumoasa varianta 6

Felicitari D3LeiCuie ca ne-ai scos din belea....................

 

Si cred ca asa o sa-i si ramana numele VARIANTA 6

:)

 

Intrebare: Ce sigla folositi voi la club?

Raspuns: Varinata 6 :P

Editat de Edutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu votez pentru varianta 6!!! O sa dea bine pe motor!

 

Salutare,

 

Va rog sa atasati sigla pe forum in varianta vectoriala, daca nu va e cu suparare.

 

Multumesc frumos!

Editat de R600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Va rog sa atasati sigla pe forum in varianta vectoriala, daca nu va e cu suparare.

Multumesc frumos!

 

sa traiti

 

o pun pdf pentru ca nu ma lasa altceva... este vectorial inauntru si se poate importa in orice program de profil...

 

V_Stromania.pdf

 

i-am comunicat si lui vlad si as dori sa discutam cu totii asta

eu personal nu as vrea neaparat tricou alb sau negru... putem sa mergem si pe combinatii (tricou/scris: maro/negru, galben/portocaliu, galben/verde, rosu/portocaliu, sa). sa mai fac eu niste propuneri si cu astea. din pacate nu va ajung astazi la arc sa mai deZbatem problema live dar cred ca o putem rezolva si aici pe forum. daca apare vlad cu tricou azi.. pls bagati si una poza (merci).

alta propunere ar fi sa inlocuim sapca cu caciula (de asemenea brodata)... mi se pare mai practica mai usor de bagat in buzunare/sub sa... pt caciula ori negru cu broderie ori albastru de la motogp si broderie

 

va multumesc tuturor pt aprecierile legate de sigla

s.

 

traiasca "varianta 6"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am comunicat si lui vlad si as dori sa discutam cu totii asta

...

alta propunere ar fi sa inlocuim sapca cu caciula (de asemenea brodata)... mi se pare mai practica mai usor de bagat in buzunare/sub sa... pt caciula ori negru cu broderie ori albastru de la motogp si broderie

 

va multumesc tuturor pt aprecierile legate de sigla

s.

 

traiasca "varianta 6"!

 

Eu cred ca putem avea de amandoua: si caciula si sapca (personal, prefer sapca)...

 

In pricipiu cam orice furnizor de asa ceva le poate furniza pe ambele.

Plus ca si cei care aplica broderia pot aplica pe ambele.

 

Parerea mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste poze cu motoarele de azi de la Arc,din pacate in poze nu apar inca doua,una nu ajunsese inca si celalalta era parcata mai departe.In afara de asta a lipsit Iustys si motoreta lui Fabio.In restul de poze il puteti admira pe modelul nostru Vlad cu tricourile si sapca inscriptionate cu sigla 6.

post-1424-1271271093_thumb.jpg

post-1424-1271271120_thumb.jpg

post-1424-1271271135_thumb.jpg

post-1424-1271271169_thumb.jpg

post-1424-1271271181_thumb.jpg

post-1424-1271271221_thumb.jpg

post-1424-1271271237_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar i-am umilit pe toti. :) Am fost cei mai multi!!! Comanda ferma pt Vlad: tricou L negru 1 buc, tricou negru S 1 buc si inca unul XL, evident inscriptionate As lua si sepci dar numai daca gasesti unele mai bune, tot culoare inchisa negru sau bleumarin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Si eu vreau tricouri(model ca cel alb-maneca scurata).. 2 NEGRE un XL si M..tot ferma comanda :) !! cine este cu 'miarul 'galben?..care este user name-ul lui? Editat de rul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fiu prezent cat mai des la intalnirile intre v-stroame. Mi-a facut placere sa va cunosc in seara asta.

 

Doua tricouri si la mine, ambele negre: 1 x XL, 1 x M.

Editat de andumi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...