Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hi all

 

Condoleantze familiei si prietenilor,

Nu l am cunoscut,dar dupa poza parea

un tip de treaba !

 

Lizu-ka uite aici

 

BLAJ CRISTIAN

XH 287439

 

sunt din SALONTA-jud BIHOR,deci nu ajung la Bucureshti!

SEMNATI VA ROG IN LOCUL MEU ...

ms !

 

PEACE ALL

Editat de Vince Black
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

notat.

imi pare rau, dar cei ce nu vor semna personal, nu sunt trecuti pe lista. asa e legea, asa facem

pregatim o "parada" mitingeala, cum vreti sa ii spuneti. am sunat la primarie, acum mai trebuie satbilit traseul. va rog mult, astept sugestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

notat.

imi pare rau, dar cei ce nu vor semna personal, nu sunt trecuti pe lista. asa e legea, asa facem

pregatim o "parada" mitingeala, cum vreti sa ii spuneti. am sunat la primarie, acum mai trebuie satbilit traseul. va rog mult, astept sugestii.

Salutare!Acum am vazut topicul si ma voi ocupa de stringerea unor semnaturi,din partea clubului Road Riders MC Pitesti!Te rog sa ma anunti si pe mine cind va fi ,,revolta'' si in functie de program poate ajung si poate mai trag si cativa dupa mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun sa plecam de la Alex de acasa,trecem pe la Cotroceni, M.A.I. , Politia Capitalei(nu cea rutiera,e mai bine sa le aratam ca au si sefi,si ca nu sunt ei buricul pamantului),si dupa asta in p-ta Victoriei ! Ce zici Luiza ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

notat.

imi pare rau, dar cei ce nu vor semna personal, nu sunt trecuti pe lista. asa e legea, asa facem

pregatim o "parada" mitingeala, cum vreti sa ii spuneti. am sunat la primarie, acum mai trebuie satbilit traseul. va rog mult, astept sugestii.

 

 

Am o intrebare-sugestie:

 

Fiindca tot sunt destui care nu pot semna personal, nu se poate face un template atastat pe forum gen " Cu semnatura si datele mele declar ca sprijin miscarea de protest organizata ...etc" care sa fie descarcat, printat, semnat iar apoi trimis prin posta la cei ce le centralizeaza?

Nu de alta, dar tare mi-e ca o sa fie iar prea putini oameni ->prea putine semnaturi.

 

Se poate? Legea ce spune exact? (fiindca nu stiu, doar o idee am oferit si eu...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uffff nu am cuvinte...condoleantele sunt mult prea tarzii...sper sa se poata rezolva ceva si sa nu fie in zadar asa cum a fost si cu teo.....bafta si ce pot sa spun..reduceti viteza..romania nu stie ce inseamna atentia si constienta

sa ne vedem cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CLAR . CRED CA-L SCAPA DE AMENZI SI D-ALEA. FRATILOR DIN BUCURESTI: de unde gura masii e demirel asta? nu se poate sa-i facem o manevra?

 

 

e gabor pe radar la Udriste :cheers:

vrea cineva sa-i facem o urmarire??

K K a tu..dreacu , poponar infect !!

 

damn....totusi, nu-l stie nimeni pe cehul ala motociclist? as avea cateva sa ii spun.

Pe mine m-a impresionat mama lui, pt persoane ca ea l-as calca in picioare pe dobitocul ala de militian.

Newsflash- e vinovat si a murit pt ca nu avea voie sa conduca moto asa mari.....( probabil limita de KW nu CMC, dar pe acolo....). Ar fi ceva sambure de adevar aici, dar nu asta e cauza mortii....in ce lume traim :D.

 

 

nu ai voie sa conduci motociclete asa puternice doar daca ai luat categoria 'A' si ai sub 21 ani..mai cititi si voi legislatia!!! daca ai luat categoria A si ai peste 21 de ani poti sa conduci si motoare de 6000cm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lizucoooo! Azi, ora 10.30- Razna Motors, usha mare obla galbena, lacat mare galben pe usha... :cheers: Eu sint pe lista, venisem sa semnez...

Zi shi tu cand stai pe acolo shi cand nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine ca banner-ul cu Alex, sa fie direct spre link unde trebuie sa semnam.

Este dificil sa citesti 30 de pagini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...