Sari la conținut

accident mortal spre calimanesti/valcea


atillas
 Share

Postări Recomandate

Am spus mai sus ca nu avea viteza, faptul ca ai un ZX6R nu inseamna neaparat ca mergi cu 180-200, trebuie sa treci prin locul ala sa intelegi ca nu ai cum sa mergi tare...

Varianta cu intratul pe contrasens nu tine si am sa-ti fac mai jos o schema, daca era el vinovat nu avea cum sa fie proiectat acolo.

 

 

Te contrazici singur.apropo ai condus vreodata sa vezi ce curba unde te scoate????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dude are you serious?era incepator

 

1. So kawasaki zx6r cat are top speed?cred ca pe la 270 km/h ajunge cu siguranta daca nu gresesc.Deci extrem insemna mana in gaz pana la maxim corect nu?vitezist insa ce inseamna in viziunea ta? ?180- 200 km/h ??

 

2. Nu e posibil sa fi intrat el pe contrasens in curba si sa fi ajuns in aripa masinii??

 

E si asta o varianta plauzibila nu crezi?

 

 

Sa-i fie tarana usoara :rolleyes: :huh:

 

mi-am promis mie ca nu mai postez aici dar cu riscul de ban esti un infect care rascoleste ce trebuie sa fie un ultim omagiu....azi m-a trantit si pe mine unu dar si nu iti doresc asta....te rog inceteaza.....

 

 

Mesaj completat

Dude are you serious?era incepator

 

1. So kawasaki zx6r cat are top speed?cred ca pe la 270 km/h ajunge cu siguranta daca nu gresesc.Deci extrem insemna mana in gaz pana la maxim corect nu?vitezist insa ce inseamna in viziunea ta? ?180- 200 km/h ??

 

2. Nu e posibil sa fi intrat el pe contrasens in curba si sa fi ajuns in aripa masinii??

 

E si asta o varianta plauzibila nu crezi?

 

 

Sa-i fie tarana usoara :huh: :lol:

 

mi-am promis mie ca nu mai postez aici dar cu riscul de ban esti un infect care rascoleste ce trebuie sa fie un ultim omagiu....azi m-a trantit si pe mine unu dar si nu iti doresc asta....te rog inceteaza.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte pe INU! Nu l-am cunoscut, dar moartea unui copil e impresionanta indiferent de dircumstante sau de cauze. Pacat ca exista pe forumul asta PREA multe persoane cu prea multe pareri si dor de hartza, gica contra...

 

Pt cei care se gandesc ca a fost vina motociclistului:

Nu aveti de unde sa stiti asta. Chiar daca nu avea motocicleta de 100 de ani, poate ca in 3 luni invatase si el sa ia o curba. Ca mi-e greu sa cred ca iti trebuie 100 de mii de km ca sa pricepi cum se ia un viraj!! Din ce s-a scris aici, nu pare sa fi fost vreun maimutoi figurant. Si chiar daca a fost... Nu dati cu pietre pt ca la urma urmelor era un copil.

(Oare daca voua v-ar muri consoartele, la o varsta a maturitatii, nu 21 de ani, cum v-ati simti??)

 

Dar poate voi va luati dupa Nightwolf care vbeste de "inconstienta juvenila" lol pe cand el are doar 23 de ani.. Sau va spune ca tabla panourilor are 3 mm ( dar sunt de otel?? ca altfel se impatureau ca batistele de la vant) si sunt sustinute gravitational cu energie solara. De parca panoul ar fi fost de vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: Nu stiu cum sa o zic, dar eu MA BUCUR!!! Ce cadou frumos de ziua mea... Nu trebuia sa va deranjati dle Catana... Va multumesc oricum! Va astept si anul viitor, poate cu mai multe astfel de cadouri... poate si mai mari... si mai mici.... ca am o afinitate pt politistii de la circulatie :huh:) :huh:

 

apropo, vad ca in textul de ziar scrie GRAV si initiatorul topicului scrie "din fericire a scapat ok"... va bateti joc de mine?? Ma duceti cu zaharelul??? :lol:))

 

 

 

Dumnezeu sa-l ierte pe INU! Nu l-am cunoscut, dar moartea unui copil e impresionanta indiferent de dircumstante sau de cauze. Pacat ca exista pe forumul asta PREA multe persoane cu prea multe pareri si dor de hartza, gica contra...

 

Pt cei care se gandesc ca a fost vina motociclistului:

Nu aveti de unde sa stiti asta. Chiar daca nu avea motocicleta de 100 de ani, poate ca in 3 luni invatase si el sa ia o curba. Ca mi-e greu sa cred ca iti trebuie 100 de mii de km ca sa pricepi cum se ia un viraj!! Din ce s-a scris aici, nu pare sa fi fost vreun maimutoi figurant. Si chiar daca a fost... Nu dati cu pietre pt ca la urma urmelor era un copil.

(Oare daca voua v-ar muri consoartele, la o varsta a maturitatii, nu 21 de ani, cum v-ati simti??)

 

Dar poate voi va luati dupa Nightwolf care vbeste de "inconstienta juvenila" lol pe cand el are doar 23 de ani.. Sau va spune ca tabla panourilor are 3 mm ( dar sunt de otel?? ca altfel se impatureau ca batistele de la vant) si sunt sustinute gravitational cu energie solara. De parca panoul ar fi fost de vina.

 

Ti-am copiat mai sus un mesaj dat de tine acum o saptamana, doua, trei... inclin sa cred ca ori esti senila ori esti pastilata fata mosului.

 

mi-am promis mie ca nu mai postez aici dar cu riscul de ban esti un infect care rascoleste ce trebuie sa fie un ultim omagiu....azi m-a trantit si pe mine unu dar si nu iti doresc asta....te rog inceteaza.....

 

ultim omagiu? da ce-i aici, capela? asteptam toate detaliile pentru a stabili conditiile accidentului si a lua ceva aminte. Vrei comemorari cu coliva si tot tacamul?

 

Daca ai vreo opinie in legatura cu accidentul te rog sa o expui. Eu mi-am expus-o si daca o mai zic o data iarasi intinez memoria unui brav exemplar de fat frumos care oricum mergea mai bine decat tot forumul la un loc (don't they all), care oricum era un baiat cum nici la o mie nu mai gasesti (aren't they all) si care prindea experienta in 2 luni cat altii intr-un catralion de luni si care prin prisma unei drame anterioare scapa de o judecata rece.

 

Nu ma bucur ca a murit. Dar spunea cineva aici ca s-a bucurat ca au fost atat de multi la inmormantare. Eu unul m-as fi bucurat mai mult daca s-ar fi intalnit toti cu Inu si mergeau la Ranca sau unde voia sa ajunga. Tot ce mai lipsea era ceva mai putin e riscant dar trebuie sa-mi traiesc viata si mai mult nu e riscant deloc atata timp cat merg cuminte pana invat

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am copiat mai sus un mesaj dat de tine acum o saptamana, doua, trei... inclin sa cred ca ori esti senila ori esti pastilata fata mosului.

 

confunzi situatiile si datele problemei. eu inclin sa cred ca esti doar prost. ramai pe topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepator

 

 

Group: Membru

Posts: 36

Joined: 16-June 09

From: Italy

Member No.: 49.208

Moto: In cautare... :rolleyes:

Club: Not Yet

 

PS : O parere pertinenta!

 

RIP

 

Dude asa si?what is your point?Suntem pe un forum de discutii da?

 

 

Ce naiba tot incerci tu s scoti motociclistul vinovat? Eu era s fiu lovita de vreo 3-4 "d-astia la 70-80 de ani" pana acum. nush cum mai au dreptul s mai conduk knd nu sunt in stare s vada 5 metri in fata. Si cumva crezi k dc motocicleta ajunge la 270 km/h cu atat mergea si el? Nu conteaza asa mult k dc ai motor de 600 sau de 125. Ambele prind peste 100 km/h, suficient s te omoare, mai ales dc esti "ajutat" vreun sofer.

 

Era o ipoteza ok?Nu am fost acolo,asa cum nici tu nu ai fost acolo sau altcineva de pe forumul asta in momentul accidentului da?Doar bunul Dumnezeu stie cum sa intamplat accidentul.Si are dreptate Adam cand spune sa asteptam rezultatele anchetei si sa nu mai simpatizam aiurea,sau mai intamplat cazuri,sa mai discutat si pe forum cu alte ocazii/accidente... :huh: Eu nu o sa fiu atat de crud,nu o sa strig vai vezi tu doamne selectie naturala cum spun unii pe forum,da baiatul asta era incepator(ca si mine si multi altii), ,nu avea experienta sau a murit nevinovat dar poate ca asa ia fost soarta,asa a vrut bunul Dumnezeu,acum acest baiat este mort si nimic nu il mai poate aduce inapoi

Poti muri chiar si pe un scuter,nu neaparat motocicleta

Btw te invit in Italia,sa vezi aici batranei si babutze de 80 - 85+ ani care conduc masina/scuterul si nimeni nu are nimic cu ei... :huh:

 

mi-am promis mie ca nu mai postez aici dar cu riscul de ban esti un infect care rascoleste ce trebuie sa fie un ultim omagiu....azi m-a trantit si pe mine unu dar si nu iti doresc asta....te rog inceteaza.....

 

Omule chiar nu vreau sa fac un flame aici si nici nu vreau sa "pangaresc" coonstiinta acestui tanar ok?daca asta crezi ca am facut eu,atunci in mod oficial imi cer scuze in fata ta

 

Hmm vad ca ai un status interesant rasist de stereotip nu de culoare......Dar oare intelegi ce ai scris acolo?Eu nu tin minte sa te fi jignit da?Cand incepi sa ataci persoana e semnul cel mai clar ca NU POTI sa ataci ideea. Multumesc, deci, pentru confirmarea involuntara

 

Motociclism - ANOTHER WAY TO DIE © by Andrei

Editat de WickedAssHell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

confunzi situatiile si datele problemei. eu inclin sa cred ca esti doar prost. ramai pe topic.

 

Ia da tu pisi un restart poate se activeaza si al doilea neuron, poate se leaga si de vreo sinapsa slaba si explica tu cu cuvintele tale prin ce proces complex devine viata unui motociclist cu o experienta cu adevarat vasta, despre care toata lumea iti spune ca a invatat un oras intreg sa se dea pe motor, mai putin valoroasa decat a unui berbec care se dadea "sa simta viata" pe o rachetzica de 130 de caluti putere la numai doua luni dupa ce si-a luat carnetul.

 

Poate mai faci si o caracterizare scurta a expresiei folosite de un coleg "se dadea ca orice vitezist, dar nu extrem".

 

Acum deja vorbim degeaba, faptul e consumat si am ajuns sa ne dam cu parerea pe niste caracterizari facute de fiecare dupa valorile proprii. Incep sa cred ca a avut ceva dreptate ala de la inceput care a dat vina pe panou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia da tu pisi un restart poate se activeaza si al doilea neuron, poate se leaga si de vreo sinapsa slaba si explica tu cu cuvintele tale prin ce proces complex devine viata unui motociclist cu o experienta cu adevarat vasta, despre care toata lumea iti spune ca a invatat un oras intreg sa se dea pe motor, mai putin valoroasa decat a unui berbec care se dadea "sa simta viata" pe o rachetzica de 130 de caluti putere la numai doua luni dupa ce si-a luat carnetul.

 

Poate mai faci si o caracterizare scurta a expresiei folosite de un coleg "se dadea ca orice vitezist, dar nu extrem".

 

Acum deja vorbim degeaba, faptul e consumat si am ajuns sa ne dam cu parerea pe niste caracterizari facute de fiecare dupa valorile proprii. Incep sa cred ca a avut ceva dreptate ala de la inceput care a dat vina pe panou.

 

bai

te stiam cu capul pe umeri ce dracu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai

te stiam cu capul pe umeri ce dracu....

 

mai am si zile mai proaste. oi fi sub influenta cuiva care-mi povesteste care e senzatia cand strangi un accidentat de pe carosabil si trebuie sa te concentrzi sa-l iei pe tot.

 

LE: Scuze pentru cuvintele grele si pentru flame.

 

Odihneasca-se in pace si Inu si batranul.

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e riscant deloc atata timp cat merg cuminte pana invat

 

Bullshit! E loterie. Ti-o asumi sau nu!

 

Acu 2 saptamani, ma paropiam de un semafor, pe decelerare,(stopul imi functiona), vine o conserva din spate, ii vad botu in oglinda stanga, in dreapta era bordura, imi ia ghidonul (stanga) cu oglinda lui dreapta, ma da pe jos si pleaca mai departe. Dupa ce alt sofer pleaca dupa el si ii bocheaza fata, asta opreste, se da jos, si-mi spune "NU TE-AM VAZUT".

Ca sa nu va mai zic de cate ori m-am urcat pe frane vazand bizonii in depasire venind din fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bullshit! E loterie. Ti-o asumi sau nu!

 

Acu 2 saptamani, ma paropiam de un semafor, pe decelerare,(stopul imi functiona), vine o conserva din spate, ii vad botu in oglinda stanga, in dreapta era bordura, imi ia ghidonul (stanga) cu oglinda lui dreapta, ma da pe jos si pleaca mai departe. Dupa ce alt sofer pleaca dupa el si ii bocheaza fata, asta opreste, se da jos, si-mi spune "NU TE-AM VAZUT".

Ca sa nu va mai zic de cate ori m-am urcat pe frane vazand bizonii in depasire venind din fata.

 

tu ai trait destul cat sa si povestesti incidentul. Acum 3 minute eram pe balcon la o tigara si pe cheiul garlii un reisarel o frigea undeva intre 100 si 150 prin trafic. De pe margine ii zambeau pomii criminali, colegi buni cu stalpii criminali de pe Valea Oltului.

 

Vrei sa stii cum suna incidentul tau patit de el?

 

N-a fost vina lui, conservarul nenorocit nu i-a dat prioritate, l-a agatat cu oglinda si s-a izbit in pom. N-a avut zile, sa taiem pomii, hemoragie interna... Vreo doi trandafiri plus invitatia sa se stranga cat mai multi la inmormantare.

 

Intelegi diferenta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai trait destul cat sa si povestesti incidentul. Acum 3 minute eram pe balcon la o tigara si pe cheiul garlii un reisarel o frigea undeva intre 100 si 150 prin trafic. De pe margine ii zambeau pomii criminali, colegi buni cu stalpii criminali de pe Valea Oltului.

 

Vrei sa stii cum suna incidentul tau patit de el?

 

N-a fost vina lui, conservarul nenorocit nu i-a dat prioritate, l-a agatat cu oglinda si s-a izbit in pom. N-a avut zile, sa taiem pomii, hemoragie interna... Vreo doi trandafiri plus invitatia sa se stranga cat mai multi la inmormantare.

 

Intelegi diferenta?

 

Perfect de acord cu pomii tai criminali.

 

Ce vroiam eu sa spun e ca nici mama conduitei preventive nu-ti apara pielea 100%.

 

Cat despre rachetutzele de pe chei... n-au decat sa defriseze decorul cu viziera. Problema e ca ii iau si pe altii cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vroiam eu sa spun e ca nici mama conduitei preventive nu-ti apara pielea 100%.

Asta e un sofism ieftin. E ca si cum zici ca toti murim pana la urma, asa ca hai sa fumam 3 pachete de Plugaru pe zi, sa bem cate un litru de Mona si sa ne dam cu skateboardul pe autostrada.

 

Melciu are dreptate, e vorba de un pustan de bani gata pe SS la doua luni dupa ce si-a luat permisul, care a ratat o curba, scuzat pe toate partile de aplaudacii de serviciu ai jmecherasului satesc. Ok, de morti numai de bine, dar daca trepadusii lui nu se abtin sa-l mai scuze, atunci sunt normale si acuzele. Ori inchidem thread-ul, ori disecam obiectiv subiectul, sa nu se ramana incepatorii iar cu impresia ca "un ingeras motorizat ce circula regulamentar a fost ucis cu premeditare de un conservar pensionar". Ce trebuie retinut e ca inca un incepator cu SS a mierlit-o. Punct.

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un sofism ieftin. E ca si cum zici ca toti murim pana la urma, asa ca hai sa fumam 3 pachete de Plugaru pe zi, sa bem cate un litru de Mona si sa ne dam cu skateboardul pe autostrada.

 

Melciu are dreptate, e vorba de un pustan de bani gata pe SS la doua luni dupa ce si-a luat permisul, care a ratat o curba, scuzat pe toate partile de aplaudacii de serviciu ai jmecherasului satesc. Ok, de morti numai de bine, dar daca trepadusii lui nu se abtin sa-l mai scuze, atunci sunt normale si acuzele. Ori inchidem thread-ul, ori disecam obiectiv subiectul, sa nu se ramana incepatorii iar cu impresia ca "un ingeras motorizat ce circula regulamentar a fost ucis cu premeditare de un conservar pensionar". Ce trebuie retinut e ca inca un incepator cu SS a mierlit-o. Punct.

 

da.... tu esti cumva nemuritor? Nu sunt adepta "drobului de sare" da nici nu ma dau pe SS p-o roata.

 

Nici nu l-am scuzat pe baiat. Ca nu-l cunosc.

 

Se stie ca zmei sunt si pe 2 si pe 4 roti. Nu vad rostul polemicii, asa ca nu te mai ratzoi la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uauu...bravo, asta da concluzie....daca ar fi avut chopper la fel de bine ar fi murit, si atunci concluzia care ar fi fost?? ghinion??!!

Nu e nici o concluzie, e o constatare, concluziile le trage fiacare dupa ce citeste thread-urile cu morti de pe forumul asta. Statisticile sunt clare, forumul e plin de pufani care se imprastie pe SS prin intersectiii, semne rutiere, borduri sau stafii vazute doar de ei.

 

Baiatul e mort, nu are rost sa adancim discutia, dar nici "capela" nu-i.

 

 

da.... tu esti cumva nemuritor? Nu sunt adepta "drobului de sare" da nici nu ma dau pe SS p-o roata.

 

Nici nu l-am scuzat pe baiat. Ca nu-l cunosc.

 

Se stie ca zmei sunt si pe 2 si pe 4 roti. Nu vad rostul polemicii, asa ca nu te mai ratzoi la mine.

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multi dintre voi sunteti jalnici .........cum le stiti voi pe toate ...

 

Hai sa iti spun eu pe aia care o stiu. Nu vreau sa se supere nimeni si nu vreau sa imi aud una alta, vreau sa spun un singur lucru dar mai intai vreau sa explic o chestie.

 

Am avut si eu SS. Avea 6 viteze, dar spre uimirea mea m-am trezit intr-o "metropola" din frumoasa noastra tara ca...... mergeam doar cu prima viteza. Nu mai vorbim de disconfortul suspensiei rigide, de faptul ca prindea peste 100 in prima viteza, dar hey, nu cred ca e cineva in tara Romaeasca care is cumpara SS sa mearga cu 90 in viteza a trei subturata. Faptul ca ai SS, spune multe lucruri, de fapt... spune totul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa iti spun eu pe aia care o stiu. Nu vreau sa se supere nimeni si nu vreau sa imi aud una alta, vreau sa spun un singur lucru dar mai intai vreau sa explic o chestie.

 

Am avut si eu SS. Avea 6 viteze, dar spre uimirea mea m-am trezit intr-o "metropola" din frumoasa noastra tara ca...... mergeam doar cu prima viteza. Nu mai vorbim de disconfortul suspensiei rigide, de faptul ca prindea peste 100 in prima viteza, dar hey, nu cred ca e cineva in tara Romaeasca care is cumpara SS sa mearga cu 90 in viteza a trei subturata. Faptul ca ai SS, spune multe lucruri, de fapt... spune totul...

 

Suspensie rigida? Fratioare, vezi ca se poate seta acea suspensie sa fie si barca. PE INCERCATE!

 

Eu merg si cu 50 intr-a 4-a sau a 5-a cand ma duca dupa ora 12:00 noaptea acasa. Deci cade regula ta, again.

 

Faptul ca tipul respectiv a avut SS e pura coincidenta. El umbla din ce se relateaza legal - nelegal - dar era pe banda lui. Batranelul respectiv l-a atins. Putea sa fie si pe bicla si poate tot aceeasi soarta avea. Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

Si care e treaba daca am SS? Ca ce ca sunt forjator? Sunt si forjator si ala de pe magheru care o ridica pe o roata si satanistu care te trezeste pe tine noaptea, si violatorul de oglinzi ale masinilor care nu sunt folosite cum prevede legea. Care e treaba ta? Fiecare merge pe barba lui...suntem la loterie pana ne taie vreunu calea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare merge pe barba lui...suntem la loterie pana ne taie vreunu calea....

 

sunt de acord cu tine ca oricat de preventiv mergi, daca e sa fie - este!

DAR

Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga si in traista!

 

personal am fost calcat de 3 ori in ultimul an.

1. un taximetrist ce venea din fata a virat scurt stanga prin fata mea.

2. stand in coloana la trecerea de cale ferata ala din fata mea s-a gandit sa traga pe dreapta dand cu spatele.

3. auto semnalizeaza stanga, se incadreaza stanga eu depasesc prin dreapta moment in care soferul trage brusc dreapta ca a gasit loc de parcare.

+ n cazuri in care am reusit sa evit in ultima clipa.

 

m-a salvat:

a. am motor inalt - am zburat/sarit/rostogolit peste/pe/peste masina ?

b. viteza relativ mica? bine, nu am mers cu 50 la ora dar am putut frana pana la o viteza unde reflexele, echipamentul si Ingerasul meu si-au putut face treaba?

c. ambele?

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a avut un mare ghinion.Motocicleta era undeva la celalalt semn de circulatie.Curba era invers decat in desenul pus anterior.Nu a avut timp sa reactioneze,nu erau urme de franare.Batranul probabil nici nu a stiut ca l-a acrosat , el venind invartindu-se.Era echipat corespunzator ,dar cred a dat direct cu capul in stalp deoarece casca era zob.S-a sfarsit intr-o clipa fara sa sufere.

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA.

post-50564-1249558078_thumb.jpg

post-50564-1249558123_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va certati aiurea ca e incepator ca avea sau nu vechime...

baiatu a avut scuter de pe la 14-15 ani... pe la 16 ani a avut de 125 ceva gen aprilia rs 125, nu mai tin minte exact.

nu poti sa spui ca era incepator si ca habar nu avea cum sa mearga.

nu stie nimeni exact ce viteza avea si ce vina, si cel mai probail nu se va afla cu exactitate nici in urma anchetei.

si eu sunt incepator si am un cbr 600 4 si uite ca tot mi-am furat-o aiurea si nevinovat si culmea, chiar nu aveam nici 50 km/h pt ca dadusem prioriatate la niste pietoni.

cand e sa se intample se intampla.... dumnezeu stie cum....

cum s-a intamplat s-a intampat... ideea e ca asta e un topic pentru a aduce condoleante familiei si prietenilor nu pentru pareri pro si contra...

Dumnezeu Sa-l ierte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a avut un mare ghinion.Motocicleta era undeva la celalalt semn de circulatie.

 

deci localitate, iar in zona aia limitare 40, depasire interzisa, zona cu copii, etc. Adica cu mai toate bubele. Nu prea potrivita pentru "Mergea cu motocicleta ca orice vitezist, dar niciodata la extrem"

 

Intre panou si celalat semn sunt minim 40-50 m. Deci mobra s-a dus taras 50m ...

Editat de RaduI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ziceam si in titlu,culmea ironiei sa mori infipt in semnul "viteza ucide"..nimic mai adevarat..am trecut de zeci,daca nu sute de ori pe acolo,zona e virajata,trafic permanent si de obicei aglomerat..un lucru este clar,incepator sau nu,accidentul s-a intamplat din cauza vitezei excesive..

hai sa il lasam sa se odihneasca linistit..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cat de putin e afectat motorul ,clar nu avea viteza !Probabil ,la atins idiotul cu masina ,baiatul sa dezechilibrat si a zburat ,lovindu-se cu capul direct de stalpul de sustinere.Curat ghinion rip

Editat de serious sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...