Sari la conținut

Accident Stefan cel Mare


ya-ma-ha
 Share

Postări Recomandate

Offtopic -cum a fost montata toba aia de pe CBR-ul 600 este cel mai mare accident , daca ma intrebati pe mine ( nu o lua personal daca ai montat-o tu Fludor :cheers: )

Ontopic - sanatate calaretilor .

Editat de dami3n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

poate nu ar mai fi haos daca politaii in romania ar fi stimulati sa faca ordine in trafic si sa aiba macar 20-30% cota parte din valoarea totala a amenzilor sau salarii care sa-i motiveze sa lucreze cum trebuie iar, din pdv legal, amenzi aliniate ca si valoare macar celor din Ungaria.

 

Politaii iau SALARIU pentru a face ordine in trafic. Asta e jobul lor. Nu inteleg ce stimulente le mai trebuie.

 

Cota din amenzi? :cheers: Asa era inainte de'89. Sa-i vezi ce trageau de toate alea, poate-poate te gaseau cu ceva in off-side. Sa nu cadem dintr-o extrema in alta. Eu zic deocamdata sa-si faca treaba pentru care sunt platiti.Iar daca li se pare ca au salarii de mizerie, sa-si dea demisia. Nu i-a obligat nimeni sa se faca politisti.

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, si nici nu intentionez sa vin vreodata cu motocicleta in bucuresti.

stiu insa cum se circula pe bulevarde cu 4 benzi fiindca am fost la Budapesta deseori. nu stiu insa cum este la voi, doar incercam sa imi fac o idee mai generala. ce spui se pare insa ca imi depaseste cu mult puterea de imaginatie.

 

 

bine ca am mai aflat ceva nou si de pe topicul acesta: sa evit si turcia (desi nu cred ca am sa ajung pe acolo in veci)

10x for the tip!

 

oricine se pricepe sa ii dea gaz pe o sosea dreapta, goala si fara gropi.

 

Trebuie motivat sa aplice legea, nu sa dea amenzi doar ca sa primeasca un procent din ea! :D

 

:( :cheers: din pacate este un ideal extrem de indepartat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...