Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

Am o mare rugaminte: daca (cumva...) inca nu v-ati facut planuri de concediu, as vrea sa amanam iesirea cu o saptamana sau doua. Altfel eu nu cred ca pot ajunge din cauza mutarii la Sibiu si a accidentului care momentan ma tine cu mana in gips :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Cu cat te-au luat ?

Eu singura amenda de viteza cu mobra am luat-o acum vreo 2 ani - 72 la ora pe kiseleff. Mi-a fost si rusine sa ma duc cu ea acasa. I-am zis organului sa puna macar un 180 pe PV ca rade muierea de mine, dar nu a vrut... :D

 

92 km /ora , iar in martie cand veneam din Bulgaria dupa Giurgiu ( Calugareni )64 km /ora ,tot cu SV-ul

De retinut ca pentru 5 luni atata timp cat nu se pronunta instanta , datorita contestatiei , sunt "curat"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Bine v-am gasit, posesori de SV...! Cu permisiunea voastra , doresc sa va cunosc si daca ne vom accepta reciproc sa iesim chiar impreuna la cate-o tura.

 

Poate ne vedem in weekend , eu voi incerca sa ma sincronizez cu planificarea voastra, dar numai de sambata dupa ora 14.00 cand ies de la munca.

 

Am vazut ca puneti la cale deja un tur pe Transalpina si sunt interesat, daca se va potrivi si cu programul meu la momentul respectiv. Asfalt uscat !:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tija: deci pana la urma te-au lasat cu ghips... Pune in calcul si recuperarea, ca vei avea cotul blocat cand dai jos ghipsul. Cat trebuie sa stai cu el?

 

Cu amanarea ar fi ori weekendul 24-25-26 iunie, ori 1-2-3 iulie. Well, cum am zis intr-un post anterior, eu doar weekendul cu 11-12 iunie il am ocupat, in rest tine de cum vreti/puteti cei care doriti sa veniti, iar eu ma conformez :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gips mi-au pus din prima zi. Trebuie sa stau pana pe la sfarsitul saptamanii viitoare cu el pe mana. Apoi tre sa ma recuperez...si undeva inainte de 21-22 sa vin in TM sa dau disertatia. Atunci sper sa pot sa iau mobra din tm si in weekendul 24-26 sa fiu pe picioare. Dar...daca e sa fie nasol cand dau gipsul jos cred ca mai bine zic pas si va las sa beti fara mine de data asta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. De cateva zile fac si eu parte din clanul SV-istilor. Bine v-am gasit.

Bine ai venit, si sa nu faci prostii ca si mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi deocamdata a ramas 17-18-19, ca in afara de mine nu a mai zis nimeni ca ar putea merge in una din celelalte postate mai sus :) Sper sa se pronunte lumea sa stim exact ce si cum se face, macar sa facem o rezervare ceva pe acolo. Cu toate ca @TIja a fost acolo si stie ce si cum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

eu zic sa o lasam undeva in iulie sa isi revina si Tija.

poate daca devansam o rezolvam si cu tricourile, poate ne vedem si cu omuletii mai noi in ale sv-urilor...

:thanks: :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce face baietii ??? :)

Hai ca am intrat si eu pe forum , ha , sa moara dusmanii :)))

Merg si eu , dar poate va hotarati cu data aia.

Heero(Alex) merge bre mobra ? :))) Hai ca om o cheie originala cu numele tau pe ea :)))))))

Cand mai merem la o bere ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@paul: poi man ce sa zic vad ca pana acuma cei care au scris sunt de acorc cu amanarea deci probabil se amana :)

 

@mishu: si eu vreau, dar inca nu am ales modelul. Poate o sa abia lumea timp sa o faca si pe asta. Desigur ar fi minunat sa mai fie cineva cu vreo idee noua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io's de acord cu decalarea intalnirii. Oricum, deoarece jobul meu este flexibil intr-un mod ciudat, nu pot face promisiuni sau planuri clare in ceea ce ma priveste ca nu vreau sa incurc lumea.

Bun venit noilor sositi in "club" :)

 

Bagam maine o ieseala ? Ca vrea sa ma laud cu noile semnalele si suport de nr, chestii care mi-au luat 4 zile sa le montez din motive de ploaie si ajuns tarziu acasa :D

post-40715-0-77945700-1307231683_thumb.jpg

post-40715-0-08095500-1307231690_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io's de acord cu decalarea intalnirii. Oricum, deoarece jobul meu este flexibil intr-un mod ciudat, nu pot face promisiuni sau planuri clare in ceea ce ma priveste ca nu vreau sa incurc lumea.

Bun venit noilor sositi in "club" :)

 

Bagam maine o ieseala ? Ca vrea sa ma laud cu noile semnalele si suport de nr, chestii care mi-au luat 4 zile sa le montez din motive de ploaie si ajuns tarziu acasa :D

 

 

scula tati bv !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bagam maine o ieseala ? Ca vrea sa ma laud cu noile semnalele si suport de nr, chestii care mi-au luat 4 zile sa le montez din motive de ploaie si ajuns tarziu acasa :D

hai sa ne iesim ca si io vreau sa ma laud ca o mai misc din loc :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi vrem sa iesim.

La 18 trebuie sa fim la opera, daca se poate undeva inainte sau dupa cu cea mai mare placere. Imi permit sa fac si o sugestie..fostul ursu, liniste si preturi decente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ne vedem atunci la un 18:30 unde ne vazuram și ultima oara ?

Eu o sa ies oricum pe la 4 sa ma dau oleacă reising pă magheru :06Biker:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...