Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumos din ce am vazut.Tare as fi vrut sa fiu si eu acolo, dar ma bucur macar de poze.

Este cineva interesat de un schimb!!!!! Dau un sv 650s pe un sv 650n. Ma gasiti cel mai bine pe tel 0729163321 pe net intru mai rar si de scris si mai rar. Nu va feriti sa sunati pt info. Assssssteeeeept!!!!!!!

 

am pus comentariul inaite sa vad ultimile poze.Sper sa nu fi fost ceva grav.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

va rog mult mult, cei care ati facut poze, faceti o arhiva si intrati pe www.transfer.ro si dati si mie pe mail.

 

dyana_micu@yahoo.com

 

cine le vrea pe cele facute de mine , lasati-mi adresele voastre pe pm. astept....

 

ce frumos a fost.... :angry: sper ca a ajuns toata lumea cu bine acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog mult mult, cei care ati facut poze, faceti o arhiva si intrati pe www.transfer.ro si dati si mie pe mail.

 

dyana_micu@yahoo.com

 

cine le vrea pe cele facute de mine , lasati-mi adresele voastre pe pm. astept....

 

ce frumos a fost.... :angry: sper ca a ajuns toata lumea cu bine acasa.

 

 

Eu nu pot sa intru pe www.transfer.ro :blink:)

 

Mi-au taiat site-ul asta la munca ;))

 

Ex :Accesul la aceasta pagina este restrictionat!

 

The access to this page is restricted!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca stau asa ganditor ....ca-n ultima poza de la Paul C . A fost foarte foarte tare . Mi-a placut drumul, mi-au placut oamenii. Gratarul facut de m4v3rick a fost delicios . Sper din tot sufletul ca v-ati simtit bine cu totii, iar daca e ceva vorbim ca la anu sa fie si mai si :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca stau asa ganditor ....ca-n ultima poza de la Paul C . A fost foarte foarte tare . Mi-a placut drumul, mi-au placut oamenii. Gratarul facut de m4v3rick a fost delicios . Sper din tot sufletul ca v-ati simtit bine cu totii, iar daca e ceva vorbim ca la anu sa fie si mai si :angry:

 

stati asa, ca yo numai am invartit carnea de pe-o parte pe alta, restul care s-au ocupat de transat, taiat si pus condimente ii(le) gasiti aici

 

Da intradevar a fost excelent; cu ocazia asta am mai mers pe un drum nou, nefacut pana acum (sighisoara-Medias-Sibiu) sper ca nu m-ati injurat prea tare ca am ramas in spate, dar, mai ales dupa intalnirea cu asfaltu' din noiembrie anu trecut, am devenit mult mai precaut cu virajele mai ales pe drumuri pe care nu le stiu; scuze, dar aplic principiu better safe then sorry.

 

Revenind, 1st step was made, acum nu mai ramane decat sa planificam urmatoarele intalniri :blink: poate mai facem una anu asta, mai spre toamna, mai ales daca vom avea parte de o toamna mai calduroasa.

 

Nice 2 meet U all.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu, imi cer scuze domnisoarele ! Ati fost super. :blink: la starea mea, atat vedeam gratar+m4v3rick = love :angry:)) .No, stiu ca am fost mai multi pe la gratar, ma scuzati de tulbureala . O sa ma bag sa pun cateva si la sectiunea aia, daca nu e deja

Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati asa, ca yo numai am invartit carnea de pe-o parte pe alta, restul care s-au ocupat de transat, taiat si pus condimente ii(le) gasiti aici

 

Da intradevar a fost excelent; cu ocazia asta am mai mers pe un drum nou, nefacut pana acum (sighisoara-Medias-Sibiu) sper ca nu m-ati injurat prea tare ca am ramas in spate, dar, mai ales dupa intalnirea cu asfaltu' din noiembrie anu trecut, am devenit mult mai precaut cu virajele mai ales pe drumuri pe care nu le stiu; scuze, dar aplic principiu better safe then sorry.

 

Revenind, 1st step was made, acum nu mai ramane decat sa planificam urmatoarele intalniri :blink: poate mai facem una anu asta, mai spre toamna, mai ales daca vom avea parte de o toamna mai calduroasa.

 

Nice 2 meet U all.

 

hai nu mai fi asa modest...noi , fetele, le-am transat si condimentat, dar grataragiul face toata treaba... ca daca nu stie sa le intoarca...s-a terminat. ;)

 

ar fi frumos sa ne vedem si la toamna , mai ales ca pana atunci , cei care avem mobrele troznite, le reparam, ceilalti care sunt in covalescenta se vor "repara" si ei...si sunt sigura ca vom fi mai multi data viitoare.

 

si mie mi-a facut mare placere sa va cunosc si abia astept sa ne revedem. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So, discutam cu Pepsi despre o urmatoare posibila intalnire . Se pare ca prinde bine. Prin august daca e , tot un weekend. Prin Cheile Bicazului sau Piatra Neamt. Sau amandoua. Ce ziceti ? Sunteti pofticiosi ? Timp e pentru reparatii (cei care au nevoie) , strans bani si planificat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumoasa treaba dar acum nu o mai putem numi intrunire,dao incolo vreti sa devenim primii din tara cu 2 intruniri pe an:)))deja vad.....SV MEETING ROUND II sau SV MEETING RELOADED :angry:

 

 

PS:multumesc si eu fetelor pentru pulpa naked:) si ca v-am cunoscut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi frumoasa treaba dar acum nu o mai putem numi intrunire,dao incolo vreti sa devenim primii din tara cu 2 intruniri pe an:)))deja vad.....SV MEETING ROUND II sau SV MEETING RELOADED :angry:

 

 

PS:multumesc si eu fetelor pentru pulpa naked:) si ca v-am cunoscut

 

doamne...si cat m-am mai chinuit sa o dezpielitez..mama ei de pulpa!! sa-ti fie de bine. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Ma bucur pentru voi ca ati reusit si ca a fost o iesire frumoasa! Eu cum am zis candva mai demult, daca nu a venit nimeni cu mine din Timisoara, nu am mai venit :eek:. Asta e, poate data viitoare combin pe cineva :)).

 

Am totusi o intrebare...daca dezmembreaza cineva un naked '99-'02...sau daca are cumva pe-acasa? ... caut un jug superior de la varianta naked, ca vreau sa pun pe al meu ghidon "normal" si un kit superbike costa ridicol de mult.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moaaama cata activitate aici :) Am ajuns si eu in buc in cele din urma dupa un mic ocol. s-a luat un tigan de mine, dar prea exact nu stiu ce i-am facut si timp de vreo 10 minute am trait cu impresia ca vrea sa dea peste mine, pe urma s-a mai calmat si s-a dus in treaba lui.

Cu pozele inca nu stiu cum fac sa le pun ca nu prea am experienta la share-uit pe net. sper s aa descurc sa le iau pe astea deja postate.

 

 

Si acu: grataru excelent !!!!

mandrele care s-au "jucat" cu carnea au ales dozajul perfect de condimente :D

compania ireprosabila, pacat ca a fost atat de scurt timpul.

 

@maverik: bine ca ai mers mai incet ca altfel trebuia sa merg singur :eek:.

 

 

eu unu sunt de acord cu o intalnire undeva prin august ca lunile trec repede, deci sa se dea drumul la poll :P

 

 

 

Sapt asta inca sunt cu motoreta prin buc, asa ca daca se mai iese la suc sau ceva pls let me know. Multumesc

Editat de radu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tija , in locul tau veneam singur. Data viitoare nu se mai accepta :D.

@amimagz avea piese de Sv naked. incearca la el.

 

@torqu3 : spuneai ca al tau era carenat. Ai pastrat carenele ? :eek: ar merge o combinatie de galben cu rosu :)

Editat de Redpik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca-ai ajuns cu bine, ca am uitat sa iti zic atunci cand ne-am despartit ca drumu' pana la Sf. Gehorghe e cam praf, dar cred ca-i simtit treaba asta. Oricum drumul de la Sibiu la Brasov (acum ca-i cat de cat gata) a fost brici :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...