Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

Salut!

 

Ma bucur pentru voi ca ati reusit si ca a fost o iesire frumoasa! Eu cum am zis candva mai demult, daca nu a venit nimeni cu mine din Timisoara, nu am mai venit :eek:. Asta e, poate data viitoare combin pe cineva :)).

 

Am totusi o intrebare...daca dezmembreaza cineva un naked '99-'02...sau daca are cumva pe-acasa? ... caut un jug superior de la varianta naked, ca vreau sa pun pe al meu ghidon "normal" si un kit superbike costa ridicol de mult.

 

Numai bine!

La urmatoarea te astept eu.......dupa Orastie, la vreo 220 km de tm.

Daca nu gasesti jug de naked uite ce am facut eu:post-15613-1242053196_thumb.jpgpost-15613-1242053241_thumb.jpg

doua gauri si se prinde ghidonul..........acum depinde cat de ieftin gasesti suportii de ghidon !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

intalnirea a fost super,mult peste asteptari,ma bucur ca v.am cunoscut in carne si oase,numa oameni faini,fara nici o exceptie.cat despre niste trasee eu sunt pro.

@redpik nu am carene

aekhenon@yahoo.com care imi trimite.ti niste poze..multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am totusi o intrebare...daca dezmembreaza cineva un naked '99-'02...sau daca are cumva pe-acasa? ... caut un jug superior de la varianta naked, ca vreau sa pun pe al meu ghidon "normal" si un kit superbike costa ridicol de mult.

 

Numai bine!

Jugul superior de naked il am eu, dar nu mai are riserele.. Alea au plecat repejor. Daca te intereseaza, astept un PM :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune si tu toate pozele, toate...te rog mult... :)

 

mai greu cu uploadu' la adsl,dar promit ca vei avea TOATE pozele chiar daca unele nu merita nici macar o privire

 

redpik,

cum stai cu raceala caci eu dupa cat vant am "inghitit" am luat-o de la inceput :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca toate pozele merita vazute. Pana si cele cu un fir de iarba sau altceva. Pentru ca stim ca am fost acolo :eek:

 

La mine a cam trecut. Cel putin nu se mai resimt decat efectele "ascunse" : ameteala, pe ici pe colo. Imi pare rau sa aud asta. Sper sa treaca repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca toate pozele merita vazute. Pana si cele cu un fir de iarba sau altceva. Pentru ca stim ca am fost acolo :eek:

 

uite cu fire de iarba:Pfacuta acolo si nu glumesc,am incercat sa fac poza la motoare dar a iesit doar iarba :)

post-42111-1242071355_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca toate pozele merita vazute. Pana si cele cu un fir de iarba sau altceva. Pentru ca stim ca am fost acolo

 

nu e vorba de compozitie ci de calitate,

am sa las la noapte sa uploadeze si pun linku maine dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"The VIN Number (Frame Number) is on the RHS of the frame at the steering head. The Engine number is on the underside left below the drive sprocket."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

O intrebare am. Unde trebuie sa fie seria pe cadru pe sv modelul 2003?

 

Multumesc

 

este trecuta pe partea din fata a cadrului , acolo unde se prinde jugul ...uite aici..sper sa fi nimerit-o.. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...