Sari la conținut

Suzuki Sv 650s/1000


Delia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum am zis, I'm in si in august :D (la alea 40 de grade) :P. Daca ar fi dupa mine as merge in fiecare luna la cate o intalnire din asta :eek:.

 

@dihania: parca era motoru tau (vazusem o poza mai veche tot pe aici p eundeva). e fain tare, sper sa iasa la fel dupa chirurgia estetica de care are nevoie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dihania: acela e motorul tau? :)

 

cred ca o sa am concurenta serioasa la SV meetingul din august (daca va fii) :D

 

 

:P da, el e!! de ce crezi ca ziceam ca am cea mai frumoasa carenata 2 tipe?? am cu ce ma lauda.... :P si arata si mai bine cu capacul monopost in loc de saua pasagerului. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca pentru unul ca al tau ma apucam si eu de munca si nu mai stateam pe banii statului :eek: :) :D

 

studentii din ziua de azi..... motorul meu merita fiecare banut pe care il bag in codita lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mare, la munte , eu sunt intotdeauna prezent.

Of, daca m-as supara un pic...ce-ar iesi din buburuza mea.... dar sunt calm :P

 

Ma , parca erau suzete.Acum sunt buburuze ? :eek: :)

 

Sunt si eu de acord cu inca un drum , dar daca se poate "doresc" cel putin o luna de refacere :D

 

PS : Chiar a tinut schimbatorul ala. Merci Vic :P Si sa te refaci miraculos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit .

 

De azi ma numar si eu printre fericitii posesori ai unui Suzuki SV650 S din 2003. Azi am luat-o si mai am putin de lucru cu actele la ea dar sunt foarte entuziasmat. Imi place la nebunie. Promit si poze intr-un post viitor.

Va doresc asfalt uscat si abia astept sa va cunosc, la Arc sau la urmatoarea intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit .

 

De azi ma numar si eu printre fericitii posesori ai unui Suzuki SV650 S din 2003. Azi am luat-o si mai am putin de lucru cu actele la ea dar sunt foarte entuziasmat. Imi place la nebunie. Promit si poze intr-un post viitor.

Va doresc asfalt uscat si abia astept sa va cunosc, la Arc sau la urmatoarea intalnire.

va doresc prietenie lunga...sa n.o superi ca e pacat. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multzam fain baieti si fete pentru poze, le-am luat si eu pe toate, foarte faine. O experienta de neuitat a fost.

In legatura cu a doua adunare la mine cred ca depinde ce voi face la bac, deci sa imi tineti pumnii. Oricum nu concep sa nu imi fac prezenta, ma dau peste cap de cinci ori, ma trantesc de pamant de zece ori dar tot vin :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija cu trantitu de pamant, sa nu o iei ad literam, ca-i pacat de motor :P

 

Doamne fereste sa ma trantesc de pamant cu motoru. Dupa cum ziceam sunt cel la tanar SV-ist prezent la intrunire :eek: si inca depind de altii financiar....si deaia zic ca tre sa ma trantesc de pamant (evident echipat in combinezon :) ) ca sa ii dovedesc lu' mami cat de mult imi doresc ca ajung la intrunirea nr.2 ( sper sa nu fie nevoie de astfel de practici necurate :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste sa ma trantesc de pamant cu motoru. Dupa cum ziceam sunt cel la tanar SV-ist prezent la intrunire :eek: si inca depind de altii financiar....si deaia zic ca tre sa ma trantesc de pamant (evident echipat in combinezon :) ) ca sa ii dovedesc lu' mami cat de mult imi doresc ca ajung la intrunirea nr.2 ( sper sa nu fie nevoie de astfel de practici necurate :D )

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma , parca erau suzete.Acum sunt buburuze ? :eek: :)

 

Sunt si eu de acord cu inca un drum , dar daca se poate "doresc" cel putin o luna de refacere :D

 

PS : Chiar a tinut schimbatorul ala. Merci Vic :P Si sa te refaci miraculos

 

cu placere ,cand vine vorba de "carperli" nu dau inapoi

Editat de avic71
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la naiba...pe mine nu ma lasa sa deschid pagina, netu de la serviciu ... :P dar votez diseara de acasa :D

 

Asa iti trebuie.Sa vezi cum e. :)

 

Radeai de mine ca nu pot sa deschid ala de transfer de fisiere. (glumesc)

 

Daca vrei votez eu si pentru tine :P

 

Ma , care ai votat ca nu ti-a placut prima intalnire ??? :eek:

 

Cred ca e unu care a stat acasa si nu a venit (de oftica) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well, am votat de doua ori . :eek: pentru ca pot hahahah. O data la munte, apoi la mare. Cum va fi, numai sa fie.

Aseara m-am intalnit cu un sv-ist pe mosilor-obor... nu stiam cine e. Asadar, multe SV-uri in Bucurestiul asta . Avea B-xx-GJI . Il demascam, il prindem la colt si il informam de actiunile noastre. Ce rau sunt !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Citesc topicul acesta de ceva vreme , dar scriu abia acum pentru ca de vineri sunt proaspata posesoare de SV 650 s - an 2000, o minunatie albastra care mi-a luat mintile de la primul drum impreuna. Saptamana trecuta mi-am vandut Aprilia Pegaso care mi-a fost tovarasa de drum timp de 1 an, si acum "invat" din nou sa merg pe motoreta...sunt ceva diferente destul de importante fata de un enduro-touring...

IN curand voi pune si poze cu XENA (asa o cheama ) ,si la urmatoarea intrunire de SV-uri voi participa cu siguranta, si voi aduce cu mine si un miar , tot S ( fostul proprietar al XENEI tocmai face un up-grade la SV 1000). Pana atunci, ne-om vedea la ARC :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...