Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

incepe sa arate bine lista.daca locatia si perioada sunt bune pt toata lumea,ne apucam de dat telefoane pt rezervare cazare?

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incepe sa arate bine lista.daca locatia si perioada sunt bune pt toata lumea,ne apucam de dat telefoane pt rezervare cazare?

 

Cand considerati ca lista e incheiata, ne numaram, vedem de cate camere avem nevoie si ma apuc sa sun...

Mesaj completat

Fratilor, am sunat la pensiunea unde ma gandeam sa mergem si nu prea e loc in primul w/e din septembrie.

Trebuie sa caut alta locatie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Update, Cristi a zis ca nu mai vine, iar eu s-ar putea sa plec intr-o tura mai lunga Duminica asa ca s-ar putea sa nu mai vin nici eu, ca nu vreau sa ma obosesc cu o zi inainte...daca nu se tine tura duminica insa ma bag:D keep you posted;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut,

 

Vreau sa incep prin a va spune ca sunt foarte suprata c anu am putut veni la brasov.

Din pacate, iar am probleme cu electrica.

Am fost la service honda si au zis ca trebuie schimbat rotor si stator.

In consecinta daca stiti de pe unde as putea lua unul second raman dator.

La reprezentanta, noi costa 1150 de euro, am crezut ca m-i se face rau.

 

Merci mult,

 

Vasile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si una si alta? nu inteleg, ti s-a spart rotorul si a rupt si statorul? ca altfel nu vad cum, rotorul e doar un magnet circular.

 

Am cazut mai demult cu el, si probabil ca e indoit.

Eu zic ce mi-au spus aia de la service.

Acu daca merge rotorul nu stiu ce sa zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a fost plimbarea de duminica? Ma zgariam pe ochi in ziua aia ca nu am putut veni cu voi.

Ma sincer , naspa adica nea plouat si am mers p niste gropi de am scos toate injuraturile pe care le stiu si leam auzit vreodata ;)) asa ca nu ai pierdut mare kestie, lasa ca ne int si facem o plimbare asa faina de weekend ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna fratilor, am o veste misto, in w-e ne va vizita viesparul nostru ardelean George, de sambata pana duminica, asa ca ce-ati zice de o iesire in biker's toti impreuna sambata seara?

Editat de thea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am observat ca nu mai pleaca electroventilatorul , am lasat -o sa mearga la relanti vreo zece minute si nu a vrut deloc sa plece . Sa fie firele , sa fie senzorul , habar n-am de unde sa apuc problema , ce ma sfatuiti sa fac , ca nu vreau sa o supraincing in oras ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna fratilor, am o veste misto, in w-e ne va vizita viesparul nostru ardelean George, de sambata pana duminica, asa ca ce-ati zice de o iesire in biker's toti impreuna sambata seara?

 

 

;) ;) :D pai...nu puneti voi mana ca de sambata pana duminica sa fiti prezenti la Breaza? :D

Editat de Stephon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

venim. deci bikers otopeni, sambata seara ;)

Seara buna fratilor, am o veste misto, in w-e ne va vizita viesparul nostru ardelean George, de sambata pana duminica, asa ca ce-ati zice de o iesire in biker's toti impreuna sambata seara?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok. deci mai mergem le breaza sau ramanem pe bucuresti?

 

Mesaj completat

George vine cu motoru?

 

 

Mai exista o varianta : Plecarea dis-de-dimineatza spre Targu Mures.... :D ...eu plec intr-acolo ;) maine pe la 4 dimineatza...mai exista doritori??? ;)

 

P.S. : Diseara la Comstitutiei..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok. deci mai mergem le breaza sau ramanem pe bucuresti?

 

Mesaj completat

George vine cu motoru?

 

din pacate nu vin cu motoru,ca nu mai sunt bani.vin cu trenul si ajung dimineatza sambata pe la 6.sper sa ne intalnim cat mai multi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am observat ca nu mai pleaca electroventilatorul , am lasat -o sa mearga la relanti vreo zece minute si nu a vrut deloc sa plece . Sa fie firele , sa fie senzorul , habar n-am de unde sa apuc problema , ce ma sfatuiti sa fac , ca nu vreau sa o supraincing in oras ?

 

 

ai un panou de sigurante sub sa! iar acolo ai schema cu sigurantele si este una pt "fan" vezi poate a cedat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...