Sari la conținut

Nicu Profesoru' Si S1r1nx


Kali
 Share

Postări Recomandate

Cel mai simplu e sa povesteasca fiecare ce a patit. Am vrut sa va anunt de accidentele lor, pt ca au venit amandoua intr-o zi, amandoua din manevre cretine ale soferilor care s-au soldat cu pagube si "asfaltite"...

 

Despre Nicu profesoru' va spun eu, pentru ca el nu intra pe net. Era pe banda a treia, in dreptul unui refugiu de tramvai. Abia plecase de la semafor. Masini fata, spate, dreapta... In stanga - refugiul... Unul de pe banda a doua a vrut sa croseteze, intrand pe banda a treia, si, cu toata experienta lui, Nicky n-a mai putut evita accidentul... VN-ul este relativ ok, furca e "haita" putin... El este julit tot, pt ca, pt prima data, nu avea geaca pe el... Doarme ca "Tutankhamon", dupa cum s-a exprimat el razand. Eu ma bucur ca a scapat doar cu atat pt ca, in circumstantele povestite de el, exista un risc foarte mare sa dea cu capul de bordura refugiului... Dar a scapat :crack: :D

 

s1r1nx este cazul clasic de taiat fatza, dupa ce conserva a intrat in intersectie pe rosu... Un chishior in ghips. Poate ca n-as fi stiut de el, daca nu ma suna sa-mi spuna ca mai are doua calculatoare de donat pentru scoala de la tzara si ca nu le poate aduce el personal. S1r1nx, mii de multumiri si insanatosire grabnica, esti cu adevarat om, daca dupa incident ai mai gasit putere sa te gandesti la binele celorlalti.. :crack: :burnout: Stim cu totii ca doare, dar o sa te faci bine si iar o sa ma chinui sa ma tin de coada ta pe sosele :cheers:

 

Le doresc amandurora insanatosire grabnica :crack: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica la amindoi! :cheers:

Haideti ca mai ramane cava din sezonul asta. :burnout:

De pot ajuta cu conserva, sa nu dati bani la taxi, nu ezitati in a da un semn..

:burnout: :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El este julit tot, pt ca, pt prima data, nu avea geaca pe el

 

INSANATOSIRE GRABNICA AMANDORURA . LA FEL CA MINE PT 1 DATA FARA GEACA SI ACUM SUNT PLIN DE JULITURI ABEA POT SA DORM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda .... hai ca am mai bifat 2 pe lista Sa faca cineva o lista cu cei accidentati sa vedem daca avem sansa sa dam de cineva care nu a patit nimic da a mers cu motorul (km nu jucarie) in acest sezon

SANATATE MAXIMA

Editat de apasu77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...