Sari la conținut

Expeditia solitara "EuroAsia Tour TransSiberia 2010"


Dan Popescu
 Share

Postări Recomandate

cam bombastici termenii. pan' la urma de unde atata dezamagire? aveai asteptari marete? iti facuse DePe vreo promisiune?

 

Na ca am gasit vinovatul!!

Din tot topicul asta.. tsunami e BOMBASTIC. ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cam bombastici termenii. pan' la urma de unde atata dezamagire? aveai asteptari marete? iti facuse DePe vreo promisiune?

 

 

cand intalnesc un om, ii acord foarte mult credit, mai ales unu care conduce alti oameni

 

apoi:

 

Imaginile video deja au fost cerute de mai multe televiziuni (gratis fireste, ei nu dau bani). Poze in limita posibilitatilor de trafic video (in Siberia este foarte rar internetul, si roaming-ul este foarte scump), dar vor fi disponibile la intoarcere.

 

Ca orice actiune AMR, si acesta expeditie este facuta din suflet si cu suflet (si cu chin foarte mare) pentru toti motociclistii romani, fie membri sau nu, ai AMR sau ai altor cluburi sau entitati ale motociclistilor. Mesajul de prietenie al tuturor motociclistilor va fi purtat cu mandrie, si transmis tuturor motociclistilor, asociatiilor sau entitatilor lor.

 

apoi minciunelele prin textele scrise cu miros de zeama de varza,

 

da, sunt mahnit, sunt dezamagit. dar nu este primul lucru si nu va fi ultimuls a ma dezamageasca in romania, in fat el se amesteca foarte usor in mocirla romaneasca.

vrem sau nu s-o recunoastem, este reprezentativ pentru romania.

acu intelegi cum vine treaba cu dezamagirea?

si guvernul ma dezamageste, presedintele, ala de m-a buzunarit la restaurant si mi-a furat portofelul, cel care fumeaza in lift etc etc etc

 

 

 

Na ca am gasit vinovatul!!

Din tot topicul asta.. tsunami e BOMBASTIC. ;) :P

 

:)

Editat de Tsunami
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare individ are importanta pe care i-o acordam.

tu mai multa, io mai putina.

pana nu demult daca-ntrebai cine-i DP ca-n who the f**k is Alice?habar n-avea vreunul, acu au ajuns sa vuiasca muntii, vaile si forumu ;) de faima lui.

Mesaj completat

vrem sau nu s-o recunoastem, este reprezentativ pentru romania.

 

corect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare individ are importanta pe care i-o acordam.

tu mai multa, io mai putina.

pana nu demult daca-ntrebai cine-i DP ca-n who the f**k is Alice?habar n-avea vreunul, acu au ajuns sa vuiasca muntii, vaile si forumu ;) de faima lui.

Mesaj completat

 

 

corect

 

 

can't agree more, mate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na ca am gasit vinovatul!!

Din tot topicul asta.. tsunami e BOMBASTIC. :) :P

 

* ba tu esti de vina! din cauza ta nu avem poze...

 

cineva trebuie sa-si asume responsabilitatea, eeeeeeeei!

 

si eu sunt dezamagita si nu e vina mea, da?

:D :P ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E fantastic cum maneaua si subiectul de 2 lei face in continuare trafic.

Cine va dezamagit? Este/era vre-un campion sau vreo persoana cu mari performante? Un idol?

Omul e bolnav psihic.

Subiectul imi aminteste intr-adevar de OTV sau de Vadim Tudor.

Voi sunteti fraieri ca in continuare dati curs unui dialog stupid. Va pierdeti timpul dar pun pariu ca va place. Aveti subiect de polemica si DP il alimenteaza ca deh are mintea odihnita, e in spirala lui...

Masochistilor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmaresc de ceva vreme toata povestea asta siropoasa;siropoasa datorita celor care se cred mai destepti decat sunt si pot mai mult decat in realitate.

 

Nu il cunosc pe dl Popescu, cum nici altii de aici nu il stiu;altii il stiu foarte bine - ceea ce vreau sa spun e un singur lucru - suntem inconjurati de foarte multi

 

impotenti , iar printre ei nu se numara si D P.

 

E vai de capul nostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E fantastic cum maneaua si subiectul de 2 lei face in continuare trafic.

Cine va dezamagit? Este/era vre-un campion sau vreo persoana cu mari performante? Un idol?

Omul e bolnav psihic.

Subiectul imi aminteste intr-adevar de OTV sau de Vadim Tudor.

Voi sunteti fraieri ca in continuare dati curs unui dialog stupid. Va pierdeti timpul dar pun pariu ca va place. Aveti subiect de polemica si DP il alimenteaza ca deh are mintea odihnita, e in spirala lui...

Masochistilor ;)

 

* Inteleptule...!

 

in loc sa ne lauzi ca facem trafic aici si din cauza noastra nu moare forumul comunitatii.... :)

eh, cu masochismul nu m-ai nimeri, eu sunt total pe invers.

 

stii ce cred eu? e foarte adevarat ce spui, cu dezamagirea si celelalte. insa, personal, am urmarit toate topicurile de calatorii, ca asta ma pasioneaza (d-aia mi-am luat BMW :D ), asa am facut si cu asta, cu Siberia (wow! exiting!...). deci, nu mi se pare subiect de 2 lei. daca ma gandesc bine, acum cateva luni, parea sa fie subiectul anului. eu asa as fi vrut... da' cum zice si Expeditionarul, life sucks!

asa ca, despe manea, ce sa zic? ...eu m-am ghidat in viata dupa proverbele bulgaresti. iar aici se aplica unul bun: decat sa ne suparam (ofticam), mai bine un cantec vesel sa cantam. s-a nimenrit sa fie manea, de data asta. dar e vesel! :P

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat graiesti, ca doar de asta rromanu s-a nascut poiet mârlan.

 

nu este de ras. Omul este bolnav....

 

omul nu este deloc bolnav, este sanatos ca un taur si perfid ca un sarpe.

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/to...post__p__386794

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit o parte din topicul ăsta și am fost aseară la marea prezentare, așa că mă simt dator să intervin.

 

Și mie mi s-a părut inițial, ca multora de aici, de altfel, că prea erau sforăitoare declarațiile și comunicatele dinainte de plecare. Și că expediția nu prea are șanse de succes, având în vedere condițiile. Și că unele dintre relatările de pe drum erau parcă exagerate.

 

Aseară am fost la prezentare, unde am stat de la 6 până pe la 10 jumate-11 fără un sfert. Domnul Popescu încă nu terminase de povestit. Am rezistat atât pentru că mi s-a părut super interesant cam tot ce a povestit omul acolo, mai ales partea despre Siberia. Am plecat pentru că mă dăduse consoarta în consemn la graniță, că aș mai fi stat. ;) Într-adevăr, după cum spune colegul de pe forumul vecin, în primele două ore nu a povestit nimic ieșit din comun și nu a arătat cine știe ce poze. Dar, după aceea, am văzut foarte multe filme de pe on-board cam, de pe drumurile de prin Rusia, multe de pe Drumul Oaselor (toate cu el pe motoretă, niciun camion pe niciunde), de prin muzeele și orășelele siberiene, din Magadan și de prin preajma Magadanului. Multe relatări super interesante, susținute de poze. Omul a și povestit foarte frumos, a avut o grămadă de istorioare amuzante și are simțul umorului. Din câte am văzut eu, chiar a trăit o aventură superbă și îl invidiez pentru asta.

 

Acum, eu nu îl cunosc foarte bine și nici nu am citit toate controversele de pe forum. Nici nu am insider information despre ce a făcut el când nu filma. Adică nu pot să bag mâna în foc că nu a mers și cu camionul, cu tancul sau mai știu eu ce. Dar, din câte am văzut eu la fața locului și din povestirile omului, tind să îl cred. Că o fi antipatic pentru mulți, că o fi comis cine știe ce fapte reprobabile, se poate. Dar drumul ăsta chiar l-a făcut și are poze, filme și povestiri "to back it up".

 

Deci, în ce mă privește pe mine, Dan Popescu - 1, detractori - 0.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit o parte din topicul ăsta și am fost aseară la marea prezentare, așa că mă simt dator să intervin.

 

Și mie mi s-a părut inițial, ca multora de aici, de altfel, că prea erau sforăitoare declarațiile și comunicatele dinainte de plecare. Și că expediția nu prea are șanse de succes, având în vedere condițiile. Și că unele dintre relatările de pe drum erau parcă exagerate.

 

Aseară am fost la prezentare, unde am stat de la 6 până pe la 10 jumate-11 fără un sfert. Domnul Popescu încă nu terminase de povestit. Am rezistat atât pentru că mi s-a părut super interesant cam tot ce a povestit omul acolo, mai ales partea despre Siberia. Am plecat pentru că mă dăduse consoarta în consemn la graniță, că aș mai fi stat. ;) Într-adevăr, după cum spune colegul de pe forumul vecin, în primele două ore nu a povestit nimic ieșit din comun și nu a arătat cine știe ce poze. Dar, după aceea, am văzut foarte multe filme de pe on-board cam, de pe drumurile de prin Rusia, multe de pe Drumul Oaselor (toate cu el pe motoretă, niciun camion pe niciunde), de prin muzeele și orășelele siberiene, din Magadan și de prin preajma Magadanului. Multe relatări super interesante, susținute de poze. Omul a și povestit foarte frumos, a avut o grămadă de istorioare amuzante și are simțul umorului. Din câte am văzut eu, chiar a trăit o aventură superbă și îl invidiez pentru asta.

 

Acum, eu nu îl cunosc foarte bine și nici nu am citit toate controversele de pe forum. Nici nu am insider information despre ce a făcut el când nu filma. Adică nu pot să bag mâna în foc că nu a mers și cu camionul, cu tancul sau mai știu eu ce. Dar, din câte am văzut eu la fața locului și din povestirile omului, tind să îl cred. Că o fi antipatic pentru mulți, că o fi comis cine știe ce fapte reprobabile, se poate. Dar drumul ăsta chiar l-a făcut și are poze, filme și povestiri "to back it up".

 

Deci, în ce mă privește pe mine, Dan Popescu - 1, detractori - 0.

 

am citit io o poveste ca dupa ora 8 se transforma din nesuferit in print cenusares, si din laptop se face imax, dar nici astea nu le-am crezut.

acum ma simt foarte naspa ca i-am pus la indoiala cuvantul.

traiasca dan popescu, capo di tutti capi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit o parte din topicul ăsta și am fost aseară la marea prezentare, așa că mă simt dator să intervin.

 

Și mie mi s-a părut inițial, ca multora de aici, de altfel, că prea erau sforăitoare declarațiile și comunicatele dinainte de plecare. Și că expediția nu prea are șanse de succes, având în vedere condițiile. Și că unele dintre relatările de pe drum erau parcă exagerate.

 

Aseară am fost la prezentare, unde am stat de la 6 până pe la 10 jumate-11 fără un sfert. Domnul Popescu încă nu terminase de povestit. Am rezistat atât pentru că mi s-a părut super interesant cam tot ce a povestit omul acolo, mai ales partea despre Siberia. Am plecat pentru că mă dăduse consoarta în consemn la graniță, că aș mai fi stat. ;) Într-adevăr, după cum spune colegul de pe forumul vecin, în primele două ore nu a povestit nimic ieșit din comun și nu a arătat cine știe ce poze. Dar, după aceea, am văzut foarte multe filme de pe on-board cam, de pe drumurile de prin Rusia, multe de pe Drumul Oaselor (toate cu el pe motoretă, niciun camion pe niciunde), de prin muzeele și orășelele siberiene, din Magadan și de prin preajma Magadanului. Multe relatări super interesante, susținute de poze. Omul a și povestit foarte frumos, a avut o grămadă de istorioare amuzante și are simțul umorului. Din câte am văzut eu, chiar a trăit o aventură superbă și îl invidiez pentru asta.

 

Acum, eu nu îl cunosc foarte bine și nici nu am citit toate controversele de pe forum. Nici nu am insider information despre ce a făcut el când nu filma. Adică nu pot să bag mâna în foc că nu a mers și cu camionul, cu tancul sau mai știu eu ce. Dar, din câte am văzut eu la fața locului și din povestirile omului, tind să îl cred. Că o fi antipatic pentru mulți, că o fi comis cine știe ce fapte reprobabile, se poate. Dar drumul ăsta chiar l-a făcut și are poze, filme și povestiri "to back it up".

 

Deci, în ce mă privește pe mine, Dan Popescu - 1, detractori - 0.

Fashion TV

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat graiesti, ca doar de asta rromanu s-a nascut poiet.

Si mai ales s-a nascut saritor. Cind vede rromanu ca unu' e jos si-l bat 3 insi se simte dator sa sara si el si sa-i mai dea aluia cazut 2 picioare in gura, chiar daca nu stie despre ce vorba. clown.gif

 

* hai ca nu merge cu veselia cu tine, tre'sa ma fac serioasa. ok.

asa, romanul s-a nascut poet, asta-i adevarat. ma uit la alte popoare (cum sunt nemtii, ca p-astia ii am acum la indemana), care sunt total insipizi si n-au niciodata inspiratie ptr. ..ceva. lor trebuie sa le spuna tot timpul cineva cum sa faca, ce si cum sa simta, etc. functioneaza dupa instructiuni. deci, prefer sa fiu romanca. si sa fac poezii ;)

ca scrii "rroman" cu doi de "rr", nu stiu ce vrei sa insinuezi, ca si rromi sunt poeti? ca si ei sunt romani? ambele sunt adevarate. deci n-am sa te contrazic.

romanul sare, asta-i drept. ca e bataie, ca e de dat ajutor, ca e de primit pomana, sare! dar prefer sa fie saritor, decat sa fie indiferent. indiferenta omoara.

cine-i cazut in "propozitia" asta? eu nu am vazut pe nimeni jos. dimpotriva, atitudinea lui DP ne arata ca el e sus, mult deasupra noastra, a motociclistilor pe care i-a reprezentat cu atata pompa. mi-ar fi placut sa fie altfel, ...dar nu e.

 

gata! ca mi s-a terminat pauza de cafea :)

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu aseara la povestirea calatoriei (un titlu mult mai ok decat "Raport pe seama Expeditiei" bla bla bla"). Am ajuns pe la 7:15-7:30 (deh, serviciul...) si am plecat pe la 8:30 (deh, familia...). Va marturisesc cu mana pe inima ca as fi vrut sa mai stau si ca nu am plecat deloc de plictiseala! Dan Popescu se descurca mult mai bine la povestitul prin viu grai decat la scris, dar asta e, fiecare cu talentul sau. (Ca nota personala, daca eram intr-o camera cu 66 de ochi atintiti spre mine + 2 obiective de camera de filmat, cred ca nu scoteam niciun cuvintel)

 

Au fost cam 33 de insi, incluzandu-ma pe mine. Ma rog, cameramanul venise si cu sotia si cu copilul si au plecat toti trei, deci hai sa zicem 30 de insi. Am fost placut surprins sa vad ca Dan Popescu are simtul umorului (lumea radea sau zambea, iar eu nu ma exclud de aici!), ca era in verva (la plecare am stat vreo 5 minute in picioare facandu-i semne timid cu mana ca plec, dar nici pomeneala sa ma vada, atat de prins era de ce povestea!).

 

Nu am vazut imagini cu ursi si biciclisti sfartecati (posibil sa fi fost mai tarziu si posibil sa fi fost un "carlig" cu care sa agate lumea sa vina la prezentare), dar am vazut imagini filmate de dansul cu momentul ajungerii la lacul Baikal. Si le-a descris frumos si cu suflet, deci... se poate!

 

Cineva a zis ca a povestit numai banalitati. Posibil, dar va spun eu din marunta mea experienta de intors din calatorie: cand ti se cere sa povestesti, zau ca nu-ti vine mare lucru in cap. Si zau ca unele lucruri povestite pot parea banale pentru cine sta pe scaun si le aude, dar cand le experimentezi in sa, sunt cu mult mai... altfel. Si chiar daca nu ti se intampla nimic extraordinar in excursie, simplul fapt de a fi in sa, de a merge mii de kilometri, de a avea o destinatie, de a o atinge, de a cunoaste diversi oameni e in sine deosebit si frumos!

 

Ce-am vazut eu la povestirea asta (si aici ma refer la Dan Popescu strict) a fost pur si simplu un calator care-si povesteste cu placere calatoria si nimic mai mult. Nu am vazut deloc Presedintele, aviatorul, juristul, vanatorul, militarul [...] si alte zorzoane pe care si le atarna cu pomposenie. Si oricum, daca le vedeam, faceam abstractie de ele, pentru ca m-am dus acolo interesat de calatorie in sine, nu de altceva! Au fost si cateva derapaje (in opinia mea!) care nu mi-au placut, dar o sa i le comunic personal cand voi avea ocazia.

 

Asocierea cu ACR este, din pacate, nefericita, dar presupun ca a primit ceva sprijin din partea lor si a trebuit sa le returneze cumva favoarea. Poftim, cad si eu in pacatul speculatiei: poate un Carnet de Passage gratis (desi nu era util pentru Rusia)? Pentru ca stiu cum e cand pleci intr-o calatorie mare si te zbati sa obtii cat mai mult sprijin si orice sprijin, oricat de mic, conteaza. Din nefericire, insa, vine si momentul scadentei... (parerea mea personala despre ACR este foarte proasta, dar incerc s-o izolez de omul Dan Popescu)

 

Ca sa trag o concluzie: da, omul are niste probleme, da, este agresiv si artagos uneori, da, are niste accese de superioritate nesuferite, dar daca m-as duce pe motocicleta la Magadan (ca numarul 2, 3 sau, de ce nu, 100; nu cifra da valoare drumului) eu l-as intreba ce si cum si as asculta sfaturile sale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, apropo. Am văzut imagini (deloc plăcute) cu biciclist mâncat pe jumătate de urs. . Pozele nu erau făcute de Dan Popescu, le primise de la autorită?ile care investigau moartea omului. Am văzut ?i poze cu ursul vinovat, împu?cat de autorită?i. Huge motherfucker. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na, eu ma bucur sincer ca Expeditionarul are si o fata umana pe care o arata cu astfel de ocazii cand e in centrul atentiei, inseamna ca poate are o problema de comunicare.. in scris.

Dar stii vorba ceea.. vorbele sunt vorbe in vant, ce e scris scris ramane.

 

Ma bucur ca v-a placut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu aseara la povestirea calatoriei (un titlu mult mai ok decat "Raport pe seama Expeditiei" bla bla bla"). Am ajuns pe la 7:15-7:30 (deh, serviciul...) si am plecat pe la 8:30 (deh, familia...). Va marturisesc cu mana pe inima ca as fi vrut sa mai stau si ca nu am plecat deloc de plictiseala! Dan Popescu se descurca mult mai bine la povestitul prin viu grai decat la scris, dar asta e, fiecare cu talentul sau. (Ca nota personala, daca eram intr-o camera cu 66 de ochi atintiti spre mine + 2 obiective de camera de filmat, cred ca nu scoteam niciun cuvintel)

 

Au fost cam 33 de insi, incluzandu-ma pe mine. Ma rog, cameramanul venise si cu sotia si cu copilul si au plecat toti trei, deci hai sa zicem 30 de insi. Am fost placut surprins sa vad ca Dan Popescu are simtul umorului (lumea radea sau zambea, iar eu nu ma exclud de aici!), ca era in verva (la plecare am stat vreo 5 minute in picioare facandu-i semne timid cu mana ca plec, dar nici pomeneala sa ma vada, atat de prins era de ce povestea!).

 

Nu am vazut imagini cu ursi si biciclisti sfartecati (posibil sa fi fost mai tarziu si posibil sa fi fost un "carlig" cu care sa agate lumea sa vina la prezentare), dar am vazut imagini filmate de dansul cu momentul ajungerii la lacul Baikal. Si le-a descris frumos si cu suflet, deci... se poate!

 

Cineva a zis ca a povestit numai banalitati. Posibil, dar va spun eu din marunta mea experienta de intors din calatorie: cand ti se cere sa povestesti, zau ca nu-ti vine mare lucru in cap. Si zau ca unele lucruri povestite pot parea banale pentru cine sta pe scaun si le aude, dar cand le experimentezi in sa, sunt cu mult mai... altfel. Si chiar daca nu ti se intampla nimic extraordinar in excursie, simplul fapt de a fi in sa, de a merge mii de kilometri, de a avea o destinatie, de a o atinge, de a cunoaste diversi oameni e in sine deosebit si frumos!

 

Ce-am vazut eu la povestirea asta (si aici ma refer la Dan Popescu strict) a fost pur si simplu un calator care-si povesteste cu placere calatoria si nimic mai mult. Nu am vazut deloc Presedintele, aviatorul, juristul, vanatorul, militarul [...] si alte zorzoane pe care si le atarna cu pomposenie. Si oricum, daca le vedeam, faceam abstractie de ele, pentru ca m-am dus acolo interesat de calatorie in sine, nu de altceva! Au fost si cateva derapaje (in opinia mea!) care nu mi-au placut, dar o sa i le comunic personal cand voi avea ocazia.

 

Asocierea cu ACR este, din pacate, nefericita, dar presupun ca a primit ceva sprijin din partea lor si a trebuit sa le returneze cumva favoarea. Poftim, cad si eu in pacatul speculatiei: poate un Carnet de Passage gratis (desi nu era util pentru Rusia)? Pentru ca stiu cum e cand pleci intr-o calatorie mare si te zbati sa obtii cat mai mult sprijin si orice sprijin, oricat de mic, conteaza. Din nefericire, insa, vine si momentul scadentei... (parerea mea personala despre ACR este foarte proasta, dar incerc s-o izolez de omul Dan Popescu)

 

Ca sa trag o concluzie: da, omul are niste probleme, da, este agresiv si artagos uneori, da, are niste accese de superioritate nesuferite, dar daca m-as duce pe motocicleta la Magadan (ca numarul 2, 3 sau, de ce nu, 100; nu cifra da valoare drumului) eu l-as intreba ce si cum si as asculta sfaturile sale.

 

sunt mai fericit acum

 

 

A, apropo. Am văzut imagini (deloc plăcute) cu biciclist mâncat pe jumătate de urs. . Pozele nu erau făcute de Dan Popescu, le primise de la autorită?ile care investigau moartea omului. Am văzut ?i poze cu ursul vinovat, împu?cat de autorită?i. Huge motherfucker. ;)

 

grizzly sau black bear?, daca stii diferenta...

totusi urat lucru din partea rusilor sa imparta poza cu necunoscuti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na, eu ma bucur sincer ca Expeditionarul are si o fata umana pe care o arata cu astfel de ocazii cand e in centrul atentiei, inseamna ca poate are o problema de comunicare.. in scris.

Dar stii vorba ceea.. vorbele sunt vorbe in vant, ce e scris scris ramane.

 

Ma bucur ca v-a placut.

 

off topic: stiu destui care contureaza o anume personalitate in spatele ecranului si in realitate sunt foarte diferiti.

Batmanu formului era de fapt un Gicu incolor si insipid.

Mesaj completat

E fantastic cum maneaua si subiectul de 2 lei face in continuare trafic.

Cine va dezamagit? Este/era vre-un campion sau vreo persoana cu mari performante? Un idol?

 

yep, plescoi rulz indeed

Editat de speedyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar daca m-as duce pe motocicleta la Magadan (ca numarul 2, 3 sau, de ce nu, 100;

 

Nu am vrut sa fiu aspru cu voi dar prin ce vad ca spuneti ma obligati sa iau atitudine.

@BlackDirt si cei care mai considerati ca va puteti aroga numarul de clasament pentru sosirea pe motocicleta la Magadan,va atentionez ca ocup locul 1,locul 2,locul 3, locul 4,locul 5,locul 6 .

Urmatorului din Romania ii las placerea sa ocupe locul 7.

Nu mai repetati ideea cu numarul 2. Nu ma obligati sa fiu dur ca sa intelegeti.

Editat de Aran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vrut sa fiu aspru cu voi dar prin ce vad ca spuneti ma obligati sa iau atitudine.

@BlackDirt si cei care mai considerati ca va puteti aroga numarul de clasament pentru sosirea pe motocicleta la Magadan,va atentionez ca ocup locul 1,locul 2,locul 3, locul 4,locul 5,locul 6 .

Urmatorului din Romania ii las placerea sa ocupe locul 7.

Nu mai repetati ideea cu numarul 2. Nu ma obligati sa fiu dur ca sa intelegeti.

 

WTF?! :P ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, gata, la intoarcerea din urmatoarea tura fac si eu conferinta de presa ca sa povestesc ce si cum a fost... Si pe forum nu mai pun nicio vorbulita si nicio poza; cine nu vine la conferinta de presa sa asculte raportul de calatorie inseamna ca nu merita sa ii impartasesc din experienta acumulata. Voi fi aspru, dar sever! Am zis!

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...