Sari la conținut

Dacie 1310 - 1 <-> Gs - 0


Thomas
 Share

Postări Recomandate

Bafta multa si ai grija de tine :crack: ...ca de ala... are soarta!!!(toate intimplarile,evenimentele au o logica undeva...si tot pe acolo un raspuns)

 

 

si asta e foarte adevarat.dar si atentia poate sa ne salveze :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, count me in. Sunt de acord si cu ce zice Baiazid, ca am patit pe pielea mea. Hit'n'run stim si noi, nu e problema.

 

INALTATI SEMILUNA! JIHAD! JIHAD! JIHAD! :crack: :crack: :crack:

 

ups... m-am lasat dus de val, dar vin pana in panzele albe pentru o petrecere cu strigaturi. U all know what I mean...

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate bine ca ai scapat. Adevaru' e ca majoritatea soferilor astora din Patria Hotilor sunt niste idioti si ar trebui inchisi in casa si legati cu lantu' de calorifer sau eventual montate anti-aeriene cand ies din casa ca ne omoara pe toti. Dilaii dreaq!!!

Sanatate multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l inregistratzi pe fraier cum plange ca o fetitza cand il calcatzi pe gat, sa vedem si noi si sa savuram.

astia merita linshatzi incet pana se taraie ca niste viermi si-si cer iertare !

 

d-aia port eu protectiile full si cand ma duc pana la paine cu motoru...

 

sanatate si bulan exagerat in continuare Thomase !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thomas, ma bucur ca esti bine. :crack: Offf... numai peste nenorociti d-astia dai. :D Bafta cu revansa, indiferent ca e pe cale legala sau "personala". Sustinatori ai destui, ai vazut. :crack:

 

Ai grija de tine! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dat fiind faptul ca azi stateam pe loc la semafor, asteptand sa se puna verde la baneasa a intrat unu in mine am pikat, zgariat moto unu prieten ca deh momentan eu nu am si ala cu politistul in intersectie care a vazut toata faza a zis: 'eu nu am atins-o, a picat singura' nu pot spune decat...

 

gizas

 

ps: traiasca protectiile! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol frate...Bine ca esti intreg si ok...Aia mica se face ea :crack:....

Cand o fi de "petrecere" dai un tzar la Scorpio-AZ :crack: :crack:...

 

Bafta multa si sa te apere Dumnezeu in continuare cum te-a aparat de sifilis ala imputit !

See u at work ! :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thx tuturor pt urari si intrebari de sanatate (aici si la tel). In afara de vanataile care or sa tina ceva-ceva, in rest totul e bine. "Petrecerea" se va tine curand, multumiri S. pt ajutor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.. 2 petreceri.. una in PH si una DJ ... dar din pacate as dori cat mai putine petreceri d'astea... insa .. daca suntem fortati.. trebuie sa fim.. petrecareti , daca altfel nu se poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

This inf*ckin'credible ce specimene exista pe sosea.

 

Thomas, inainte de "petrecere", intereseaza-te macar ce sanse ai pe cai legale ... desi nu stiu ce sa zic.

 

 

Apropo: detaliaza-ne si noua echipamentul de protectie pe care l-ai avut pe tine in acea zi. Si niste poze n-ar strica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai m-am interesat: atata timp cat nu a existat un contact fizic (faza cu oglinda nu se pune, ca oricum si-a luat probabil alta oglinda din targ imediat) degeaba vin cu martori & stuff: el poate sa zica ca nici nu a fost acolo si apare faza cu "martorii mai credibili". Adik el sau eu care ii avem mai de incredere si care vor impresiona judecatorul. Si se lungeste tarasenia la nesfarsit. Plus ca atunci ar sti si cine sunt, numele, eventual adresa, tel. Asa, mai simplu: nu stie cine sunt, de unde sunt, cum arat, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca n-ai patit (mai) nimic.

Ai grija totusi cu cotul ala, sa n-ai vreo fisura pe undeva.

 

Sunt mari sanse ca ala cu dacia sa nu fi fost proprietarul din acte, ca se practica lucrurile astea. Adica daca te afli adresa si te duci peste ala poti afla ca de fapt el a vandut masina acum 5 ani si nu stiu unde a ajuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mari sanse ca ala cu dacia sa nu fi fost proprietarul din acte, ca se practica lucrurile astea. Adica daca te afli adresa si te duci peste ala poti afla ca de fapt el a vandut masina acum 5 ani si nu stiu unde a ajuns.

Daca e simplu sa afli cine e proprietarul masinii pe acte, acuma, dupa ce dai de urma lui, nu o fi greu sa stai putin cu ochii pe el sa vezi daca el e cel ce merge cu masina respectiva, nu? Eu sunt sigur ca cine o sa-l arda va fi sigur ca e posesorul masinii. Asa ca... ardeti-l pe ticalos!!!

Editat de Dan_EOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l ierta. Executa-l cat de repede poti, pentru ca o merita. Putea sa fie mult mai rau si el nici macar sa se opreasca sa vada daca te poti ridica. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma asteptam sa o patesti si tu. Imi pare bine ca esti intreg. Faza cu "petrecerea" este de inteles. Cat de partea legala, cum bine ai sesizat, ar fi de luuunga durata si nu stiu ce ai scoate bun din ea.

 

Ca un sfat... eu, de fiecare data cand am patit ceva de genul taiat fata, strans la bordura si alte nesimtiri (inclusiv a taximetristului care mi-a taiat fata si am dat cu motorul de asfalt iar eu m-am proptit intr-un camion), singurul lucru pe care il fac este... sa astept. Poate odata o sa il revad in alte ciscumstante pe individ. Ma hranesc cu gandul ca odata si odata tot ne vom intalni. Si... dupa un timp uit si totul devine o poveste (banala pentru unii) din trecut. Cu eu am fentat moartea si cum un (cuvant urat) mi-a taiat calea. (punct)

 

Sunt o gramada de idioti si cretini pe lumea asta (si prea multi care sufera de smecherie in tara asta) si nu cred ca merita sa iti pui mintea la contributie pentru a le face rau. Nu sunt credincios dar stiu ca roata se intoarce si cel care face rau cuiva (om sau animal) va avea parte de rau de 10 ori mai mult. Ma linisteste gandul asta!

 

Iti urez toate cele bune, grija mare si bafta in continuare.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l inregistratzi pe fraier cum plange ca o fetitza cand il calcatzi pe gat, sa vedem si noi si sa savuram.

astia merita linshatzi incet pana se taraie ca niste viermi si-si cer iertare !

 

d-aia port eu protectiile full si cand ma duc pana la paine cu motoru...

 

sanatate si bulan exagerat in continuare Thomase !

 

 

da-ti-mi nr de masina si il gasesc io...e mic orasu..salutari la lume! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...