Sari la conținut

mai crapa si manelarii ...


nervOptik
 Share

Postări Recomandate

Cel mai tare comentariu pt filmul ala!

 

"- Ma intreb cine a postat filmuletul?Soferul camionului ?

- dap cred ca i l-a trimis prin bluetooth "

 

 

;)

 

Acu' nu suntem siguri daca e in Romania, dar daca ar fi fost, cu siguranta cel care ar fi postat filmuletul era cel care s-a ales cu telefon mobil gratis in urma acelui accident. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acu' nu suntem siguri daca e in Romania, dar daca ar fi fost, cu siguranta cel care ar fi postat filmuletul era cel care s-a ales cu telefon mobil gratis in urma acelui accident. :angryfire:

Eu chiar as vrea sa stiu ... ce telefon e ala. Mi-as lua si eu unul, ca tot le scap pe jos si se distrug ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi de ala cu card

 

OFF - faina pancarda cu "drum bun" ... este una asemanatoare, dar necompletata corespunzator pe ocolitoarea Clujului ... legatura intre directia BH si drectia SM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in semnatura lu' nervoptic ... ceva despre vedere banuiesc :angryfire:

Poate ca Dacia era in drum spre Remat si nu avea numar ... deci vinovat e ala cu Dacia, nu avea ce cauta acolo... va fi anchetat penal in acest sens

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, din pacate pretul pt disparitia lor a fost platit scump - in viata nevinovata a celui din TIR (sau 2 vite- a celor din TIR- zicea cineva mai sus).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar poate vreun baiat destept reuseste sa faca din video asta un gif sa-l punem avatar... :angryfire:

Pacat de volvo dar mie imi pare mai mult betoniera decat cisterna.

 

post-39658-1292270596.gif

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-39658-1292270596.gif

Scoate ultimul frame care e negru, si da-i loop direct, fara freez "tt seconds" pe ultimul frame :angryfire:

Lol ... ce-a iesit ;) niste manelari pe ffwd

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, din pacate pretul pt disparitia lor a fost platit scump - in viata nevinovata a celui din TIR (sau 2 vite- a celor din TIR- zicea cineva mai sus).

La accidentul în discuție nu se Âştie nimic despre cei din TIR, eu ziceam doar de cel postat de @Falkenberg, care e alt accident foarte asemănător.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa zic ca ma bucur ... dar nici ca mi-e mila de ei ...

Din pacate, astfel de specimene pun in pericol si alte vieti, ca de exemplu a celor din Dacia Break pe care au depasit-o ... asa ca probabil merita sa crape.

Asa se intampla cand cobori dintr-o carutza cu 2 cai frumosi, iti iei permisul pe 100 de euro si te urci intr-o masina ...

http://www.vplay.ro/watch/j2yuxtw9/

 

O chestie asemanatoare am vazut acu un an..un moto manelar..a depasit pe dreapta dar a reusit sa evite la mustata coleziunea cu un tir de pe contrasens..a avut loc printre masini..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O chestie asemanatoare am vazut acu un an..un moto manelar..a depasit pe dreapta dar a reusit sa evite la mustata coleziunea cu un tir de pe contrasens..a avut loc printre masini..

Propun sa fie audagat la DEX cuvantul motomanelar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa fie audagat la DEX cuvantul motomanelar.

Eu propun sa fie exterminata aceasta clasa ... iar cuvantul sa nu fie in DEX, ci in cartea de istorie ... la rubrica "fail"

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...