Sari la conținut

Detinatori de Aprilia RSV


freeman
 Share

Postări Recomandate

Mah băieți.. Am măritat Tuono! Userul Paulynos m'a luat ca din oala și în mai puțin de 48 de ore a devenit noul proprietar. Iar eu am fost și mai deosebit.. Mi'am luat un K1200R în mai puțin de 12 ore. O zi de pomina..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah băieți.. Am măritat Tuono! Userul Paulynos m'a luat ca din oala și în mai puțin de 48 de ore a devenit noul proprietar. Iar eu am fost și mai deosebit.. Mi'am luat un K1200R în mai puțin de 12 ore. O zi de pomina..

 

Da varu', lata am facut-o. Si cand te gandesti ca nici macar nu o aveai la vanzare si a tabarat olteanu' cu prazu' peste tine...

 

Haha...bravos bai! Bine ca a luat-o ala ca incepusem sa ma gandesc la ea acum in prag de debarcare mai mult ca la nevasta ☺ felicitari amandurora!

 

Danke bro', sa fie primit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da varu', lata am facut-o. Si cand te gandesti ca nici macar nu o aveai la vanzare si a tabarat olteanu' cu prazu' peste tine...

 

 

Danke bro', sa fie primit.

 

Pai si tu ce facusi, renuntasi la 848? Sau le tii pe amandoua?

» Post actualizat in 07 May 2017 16:55

Mah băieți.. Am măritat Tuono! Userul Paulynos m'a luat ca din oala și în mai puțin de 48 de ore a devenit noul proprietar. Iar eu am fost și mai deosebit.. Mi'am luat un K1200R în mai puțin de 12 ore. O zi de pomina..

Bravo domnule! Hai ca s-au legat toate: ai vandut si Fazerul, acum ai dat-o si p'asta... Hai cu poze cu K-ul. Si da si matale mai multe detalii - de unde, cu cat, a cui... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am Le-am dat un mail. Sper să răspundă acolo.

 

Merci.

 

Update, poate interesează pe cineva, cumva. Mi-au răspuns:

 

Hi bud, unfortunately we tend to steer away from these bikes a bit, so we have not got and development for remaps on these bikes.

 

E dracu SXV-ul ăsta de nici specialiștii Aprilia nu se bagă ^_^

 

Mah băieți.. Am măritat Tuono! Userul Paulynos m'a luat ca din oala și în mai puțin de 48 de ore a devenit noul proprietar. Iar eu am fost și mai deosebit.. Mi'am luat un K1200R în mai puțin de 12 ore. O zi de pomina..

 

Să-ți fie de folos la distracție :) Domnișoara sigur îți va mulțumi, iar motoreta are stabilitate, cuplu și top-end serios. Și ai scăpat de grija lanțului.

 

Da varu', lata am facut-o. Si cand te gandesti ca nici macar nu o aveai la vanzare si a tabarat olteanu' cu prazu' peste tine...

 

Kudos! Te va face să uiți repede de L2 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat K'ul de la Adrian45. Nici el nu îl avea la vânzare.. Dar din vorba în vorba.. S'au aliniat planetele. E din 2007,6020km, halatul 6200e.

post-47493-0-09801000-1494180790_thumb.jpg

post-47493-0-22700000-1494180835_thumb.jpg

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Whoa! 6000km în 10 ani?! N-are cum! Sigur e dat înapoi!

 

</joke>

 

Am vrut să fiu în asentimentul general al forumului, care devine invariabil suspicios când apare la vânzare o motocicletă care prezintă un kilometraj sub un anumit prag (validat științific) de km/sezon :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) si eu stiu din mosi strămoși ca avem pragul psihologic sub 20.000km și pragul psihiatric sub 5.000km

Asta inseamna ca-s psihopat,daca Shiver-ul meu l-am luat la 5.431 km din Constanta de la primul propitar. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SyDemon, sunt curios de ce ai optat pt K1200R in defavoarea Tuono-ului. Confort? mers mai des cu pasager + bagaj?

Motivul principal determinant a fost ca eu merg destul de mult și în majoritatea timpului sunt cu nevasta. Iar pe Tuono era tortura pt amândoi orice drum mai lung de 200-300km.

Pe locul 2.. Simțeam nevoia unui top case solid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare are nevoie cv de amortizor spate pt rsv factory? stare impecabila,aproape nou.. cred ca se potriveste si la modelele mai vechi de 04.. il vand sau il schimb cu o guma fata 120 noua!

post-68579-0-15843800-1494767290_thumb.jpg

post-68579-0-03844000-1494767300_thumb.jpg

post-68579-0-61874800-1494767308_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă are acei km și se pot verifica, da!

 

În primul rând nu este RSV Mille, ci RSV 1000 R (sau RSV2) Factory. Este din 2007, moment în care cam rezolvaseră cam toate problemele modelului (care a apărut în 2003). Pare 100% originală, deci dacă și merge cum trebuie, își merită banii. Pregătește-te doar să pierzi ceva bani la revânzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...