Sari la conținut

accident usor


BOGDANRE
 Share

Postări Recomandate

Salut, din păcate a sosit vremea când rebuire sa acrit ai eu câteva randuri în această secțiune a domiciliu.

 

Astăzi seară veneam liniÂştit de la muncă, ajungand la o straduta de blocul în care locuiesc.

Când sa fac dreapta pentru a intra pe strada, un frumos câine comunitar se îndreaptă lătrând către picior meu stâng. Din instinct mă uit Âşi încerc sa feresc piciorul, în aceeaÂşi destine de sec intru cu motocicletă în KIRAMIK din fata mea care vroia Âşi el sa facă dreapta ca Âşi mine. Din fericire nu aveam viteză, dar m-am oprit în spoilerul omului. Eu sunt ok, fără nici o zgarietura la fel Âşi moto, mai puțin scarita din stanga care s-a rupt.

Deci ce pot spune, inc aÂşa o victima a cărnilor comunicări...

 

Asfalt uscat Âşi trăiesc capitala plină de javre...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, din păcate a sosit vremea când rebuire sa acrit ai eu câteva randuri în această secțiune a domiciliu.

 

Astăzi seară veneam liniÂştit de la muncă, ajungand la o straduta de blocul în care locuiesc.

Când sa fac dreapta pentru a intra pe strada, un frumos câine comunitar se îndreaptă lătrând către picior meu stâng. Din instinct mă uit Âşi încerc sa feresc piciorul, în aceeaÂşi destine de sec intru cu motocicletă în KIRAMIK din fata mea care vroia Âşi el sa facă dreapta ca Âşi mine. Din fericire nu aveam viteză, dar m-am oprit în spoilerul omului. Eu sunt ok, fără nici o zgarietura la fel Âşi moto, mai puțin scarita din stanga care s-a rupt.

Deci ce pot spune, inc aÂşa o victima a cărnilor comunicări...

 

Asfalt uscat Âşi trăiesc capitala plină de javre...

 

da fuga la Bagdasar ca bag seama ca ai ceva si la mansarda de la pocneala. sau invata sa folosesti telefonul si nu mai deschide topicuri la accidente cand faci buba ca berbecul ca-ti tremura chilotii cand auzi un pechinez.

 

Asfalt uscat si traiesc capitala plina de tolomaci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era omu' nevrozat de la ,,eveniment'' si-i tremura cremvushtiu' pe tastatura... :baldy:

..auzi colo, l'a atacat fiara mare si rea... e, nu-i bai, mai bine asa decat sa loveasca o javra.. fieru' se face... :baldy:

..sa-l intelegem, are doar patru postari.. cu asta de acum... :friends:

Editat de SUZIE-GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"rebuire sa acrit"

Mare adevar ai spus aici, m-i s-a intamplat si mie de vreo doua ori asta.

Foarte neplacut, zau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"

Deci ce pot spune, inc aÂşa o victima a cărnilor comunicări...

"

Ce sunt alea "carnilor comunicar " , carnea comunicarii sau ce ?

Editat de remu1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are setata functia de auto correct pe telefon! Desteptilor! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are setata functia de auto correct pe telefon! Desteptilor! :disappointed:

 

da adibasule, dar avem broblem cand functia da gres si nu opservam .

 

muarte la cainii conservari. huaaaa

 

Mi-a corectat si mie pardalnicul "Hristos a Pivotat" cand scriam mesajele de paste. Dar nu e chiar complicat de schibat ceva. Daca in schimb esti ultra-excited ca scrii si tu in sfarsit o patanie de motociclist pe forum e de inteles ca nu mai citesti.

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, din păcate a sosit vremea când rebuire sa acrit ai eu câteva randuri în această secțiune a domiciliu.

 

Astăzi seară veneam liniÂştit de la muncă, ajungand la o straduta de blocul în care locuiesc.

Când sa fac dreapta pentru a intra pe strada, un frumos câine comunitar se îndreaptă lătrând către picior meu stâng. Din instinct mă uit Âşi încerc sa feresc piciorul, în aceeaÂşi destine de sec intru cu motocicletă în KIRAMIK din fata mea care vroia Âşi el sa facă dreapta ca Âşi mine. Din fericire nu aveam viteză, dar m-am oprit în spoilerul omului. Eu sunt ok, fără nici o zgarietura la fel Âşi moto, mai puțin scarita din stanga care s-a rupt.

Deci ce pot spune, inc aÂşa o victima a cărnilor comunicări...

 

Asfalt uscat Âşi trăiesc capitala plină de javre...

 

 

GFC! Multi dubiosi pe planeta; mai scriu si altii dupa telefoane, dar nici chiar asa...(de exemplu CrazyDevil, la el intelegi fara sfortari mari (chiar daca tot zgarie))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da adibasule, dar avem broblem cand functia da gres si nu opservam .

 

muarte la cainii conservari. huaaaa

 

Mi-a corectat si mie pardalnicul "Hristos a Pivotat" cand scriam mesajele de paste. Dar nu e chiar complicat de schibat ceva.

 

mama lui de de agramat :) . numai ca ...na', ți-a scăpat și ție păsărica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar ai alergat cainele dupa accident? Sau tot el pe tine?

Editat de Ubuntu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GFC! Multi dubiosi pe planeta; mai scriu si altii dupa telefoane, dar nici chiar asa...(de exemplu CrazyDevil, la el intelegi fara sfortari mari (chiar daca tot zgarie))

lasa ma ca merge-asa, bine ca intelegi ideea. nu zic ca nu o mai iau si eu pe aratura cu scrisu, ba e tastatura, ba e telefonu cu touch screen si nu nimeresc.......da de multe ori sunt eu.

 

noi sa fim sanatosi, si moarte conservarului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...