Sari la conținut

Grupul vesel de la "9"


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 666
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In primul rand....multumesc ca ai raspuns intr-un mod FRUMOS si ti-ai spus

parerea ta,sincer apreciez.

Nu ne-am supara daca TOATA lumea si-ar spune parerea in modul in care ai facut-o tu. De restul este mult de vorbit....cate grupuri s-au format , cati au fost in fiecare grup si cum ne regrupam.....este o poveste , dar recunosc....este riscant , dar NU ORICINE poate face asta...organizarea si plimbarea. Bafta

 

Nu oricine poate organiza 53 de motoare... Dar toti pot organiza 3-4 motoare :crack:

 

@ buggy

 

S-au impartit in mai multe grupuri. Fiecare grup mergea in stilul lui. Nu era o ingramadeala si o dezorganizare totala. Stilul de mers in grup il site fiecare, este unic.

Ai totusi un ''+'' pentru modul in care te-ai exprimat. Daca s-ar exprima toti ca tine, s-ar reduce scandalurile de pe forum.

 

@justin_alex2002

 

Gata Justine, nu tipa :peace:

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am dat trezirea la ora 8:30. :crack: Cheauni toti.

 

Dar de ce te dai mare? M-ai trezit aiurea din somn sa-ti spun cat sa apelezi la interfon, apoi am atipit instant si ai mai avut si tupeul sa suni la el. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ LucianU

 

Am postat cam in acelas timp...

 

Dar de ce te dai mare? M-ai trezit aiurea din somn sa-ti spun cat sa apelezi la interfon, apoi am atipit instant si ai mai avut si tupeul sa suni la el. :(

 

Nu ma mai tachina. Dupa ce ca sunt, vai de capu' meu, zilele astea, te-ai gasit si tu acu.

 

-----------------------------------------------------------------

Pentru a nu mai vedea posturile celor invidiosi, recomand folosirea optiunii ''Ingore'', cu incredere.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu oricine poate organiza 53 de motoare... Dar toti pot organiza 3-4 motoare crackup.gif

 

@ buggy

 

S-au impartit in mai multe grupuri. Fiecare grup mergea in stilul lui. Nu era o ingramadeala si o dezorganizare totala. Stilul de mers in grup il site fiecare, este unic.

Ai totusi un ''+'' pentru modul in care te-ai exprimat. Daca s-ar exprima toti ca tine, s-ar reduce scandalurile de pe forum.

 

@justin_alex2002

 

Gata Justine, nu tipa 67.gif

 

cu toate ca o sa va suparati dar ultima replica (totusi este un forum unde toata lumea are dreptul sa intre si sa isi spuna o parere buna sau rea nu conteaza)...mai putin jicnirile

acum...nu fi asa sigur de acel mers in grup unic tocmai dasta ziceam ca de obicei e bine sa mergi cu oameni cu care ai mai mers si pe care ii cunosti...

si sa stii ca oricine poate sa adune 50 de motoristi insa nu oricine isi doreste a se incurca cu astfel de organizari e destul de riscant... sunt sau nu incepatori sunt mai multi factori... iar intr o situatie neplacuta (ex. accident) ca "organizator" devii responsabil intr un fel sau altul ...asta o zic dupa cateva experiente mai putin placute si parerea asta o au motociclisti muult mai experimentati decat multi de pe aici inclusiv eu care nici nu intra pe aici....dasta zic ca o plimbare de genul se poate transforma intr un calvar...si inca ceva o plimbare in mai putini este mai relaxanta...ok deacord te imparti in grupuri e ok asa dar mai raman altele ...in fine pana la urma fiecare vrea ce face...bafta

 

PS ...nu trebuie sa imi multumiti ptr felul in care vb ...este un lucru normal ....ok gata am incheiat...

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M..da... Deja incep atitudinile de romanasi cu simtul atotstiintei si proprietatii.

 

 

OFF topic:

*****************

Stiu ca unii sunt extraordinar de destepti, cu resurse "infinite" si altii, chiar daca nu ating culmile inteligentei/culturii, se pot dovedi mai de incredere si mai de ajutor decat primii mentionati.

Cred ca nu are rost sa mai mentionez ca acesta e un forum in care una peste alta, ne cunoastem (mai mult sau mai putin "face to face") si de aici putem incepe in a ne "manifesta" iubirea pe 2 roti, iubirea de libertatea pe care o ofera, de apartenenta "undeva" ...

Inca suntem destul de "prost intelesi/perceputi" pe "drumurile" din RO, chiar mai e nevoie sa ne batjocorim intre noi ?!!? (rusine tuturor care nu s-au abtinut din asa ceva, de ambele parti ale taberelor...)

Le precizez si celor "destepti" ca totdeauna din 2, 3 cuvinte, scapate de oricine, poti invata, asta daca stii sa de uiti, sa asculti, sa intelegi, sa ai rabdare. Daca ne gandim putin, cred ca sfaturile bune pot fi repetate si nu au "ucis", inca, pe nimeni.

Asa cum ziceam, le multumesc celor ca Buggy, fox... si altii, pentru sfaturi (mai bine sau mai prost exprimate/scrise, etc. >> nu conteaza asta). Cred, totusi, ca nu ar trebui aruncat cu noroi in orice este impotriva (sau care ocolesc finutz) regulilor (regulile).

Chiar daca o plimbare s-a putut face in 53 motoare (ca s-a spart in x grupuri etc..), ca s-au scris xxx pagini pe aceasta tema, putem invata ceva daca reusim sa ne tinem gura si sa avem rabdare pana la capat (sa citim, sa ne informam...).

 

Atata timp cat un forum are o sectiune libera de discutii si impresii/ povestiri atunci, riscul ca nu vei obtine intotdeauna ceva palpabil este numai al tau, cel care citeste (tu, singur, vrei/alegi sa citesti o sectiune).

Poate nu sunt la fel de batran ca unii de aici dar, intotdeauna dintr-o societate/grup variat ai ce invata, ai ce vedea, ai ce exprima si ai unde te raporta ca individ.

 

Imi puteti zice orice... de obicei incerc sa inteleg pe toata lumea...chiar daca unii uita sa fie "oameni", sa imparta o pasiune...

Editat de JohnyGabe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este si problema Ionut.....ca nu am fost intelesi si au aruncat cu noroi in noi.

Noi am deschis acest topic pt "ale noastre" si altii sau bagat in seama si au facut misto-uri fara sa stie ce si cum sa petrecut.

Invatam daca are cine sa ne invete intr-un mod OK.

Niko a fost cu noi si ne-a invatat si ne-a certat....dar super om...nu a dat cu pietre..\

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, ignore merge excelent. pe langa asta as mai baga una, sa-i elimine automat de pe forum pe toti aia, indiferent de varsta si sex, care au semnaturi cu ingeru pazitor & shit.

 

care fura pozele de profil, si se dau altcineva.

Daca nu iti pace semnatura mea, du-te si goneste cu 200+ pe autostrada. :plsdie:

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, ignore merge excelent. pe langa asta as mai baga una, sa-i elimine automat de pe forum pe toti aia, indiferent de varsta si sex, care au semnaturi cu ingeru pazitor & shit.

 

hei, ma bucur sa te vad, ce mai zici ? :) mai varaderiecesti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine este Sonya ?????

Vezi daca-ai stat afara la gratar in loc sa te joci pe Xbox?

 

Gagica asta e Sonya:

post-48785-0-66385300-1353322678_thumb.jpg

Cand isi lua bataie i se rupea cate putin maioul, dar n-am reusit sa i-l rupem de tot. Inca. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei, ma bucur sa te vad, ce mai zici ? :) mai varaderiecesti ?

 

salut foxule, am bagat vaca la subteran ca incepuse sa nu-i mai placa :)

la primavara ii pregatesc o revizie temeinica, ma pun si eu la punct si poate cu cauciucuri nou-noute ma bag la niste ture de-astea de 2 - hai 3 sute de km pe weekend. stii ce ma gandeam azi? sa pandim odata pe accuweather o sambata cu ploaie si sa facem un drum pana la Ploiesti...vreau sa vad si eu ce se intampla!? am tot auzit ca-ti fuge curu, ca nu poti sa iei curbele decat cu 30 la ora din ghidon si cu tot echipamentul din lume tot te uda pan' la piele. singur nu ma duc, n-am chef sa se strice te miri ce si sa imping la vaca.

 

hai, bafto delo-delo :peace: si te sun eu prin aprilie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionut....am inghetat pt ca nu au fost decat 2 pahare de vin fiert si atat. Dan ce mai dadea cu tuica dar noi..... Lasa ca data viitoare facem schimb. Cine a stat pe xbox sta la gratar si noi stam la caldurica in casa....

Cel mai bine iese un gratar cand este zapada afara..... Asa ca asteptam zapada ca sa planificam ceva.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut foxule, am bagat vaca la subteran ca incepuse sa nu-i mai placa :)

la primavara ii pregatesc o revizie temeinica, ma pun si eu la punct si poate cu cauciucuri nou-noute ma bag la niste ture de-astea de 2 - hai 3 sute de km pe weekend. stii ce ma gandeam azi? sa pandim odata pe accuweather o sambata cu ploaie si sa facem un drum pana la Ploiesti...vreau sa vad si eu ce se intampla!? am tot auzit ca-ti fuge curu, ca nu poti sa iei curbele decat cu 30 la ora din ghidon si cu tot echipamentul din lume tot te uda pan' la piele. singur nu ma duc, n-am chef sa se strice te miri ce si sa imping la vaca.

 

hai, bafto delo-delo :peace: si te sun eu prin aprilie!

Bai, tu nu plecai in Thailanda dupa Rebelion?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane.....mai ai vin din ala bun ???

Sambata seara mai era , dar nu stiu ce ati facut voi Duminica dim.

lasati aici nr de tel ale voastre sa va transfer "neste" credit sa vb in grup.

poate asa nu mai poluati in mod inutil sectiunea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa-i intelegi, unii au orgasme cerebrale cand posteaza contra cuiva =))))))))))))))))))))))

E si asta un sport extrem: postatul ampwlea, forjarea keyboard-ului (ma gandesc cum o fi asta), pedofili de tastatura etc

Sa fim mandri ca exista specia si NU este pe cale de disparitie =))))))))))

 

Mama ce m-am excitat, primim si credit, mi-o sculasi de sub birou; ma vad colegii, pacat ca sunt ghei...am scula mica si postez pe unde apuc.

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...