Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

 

Credeam ca prin boxe, se refera la corturile alea in care incapeau 2 mobre si 2 scaune ;D Desi cred ca oamenii au venit cu ele acolo.

 

Cine vine cu cortul personal si il monteaza in paddock nu il costa nimic.

 

Multumesc Denis pentru informatie.

 

N-ai pentru ce. Este important ca cei care nu cunosc cum merg treburile pe un circuit sa cunoasca aceste informatii.

Editat de Denis_sbz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai si merge cineva de aici sambata?

da ,pt sambata sunt : 2 x honda 600 rr si 2x suzuki k5 cristilvk,gabi_papi,saian,cmd

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Multumesc Denis pentru informatie. Daca e asa, chiar mi se pare super tare. Credeam ca prin boxe, se refera la corturile alea in care incapeau 2 mobre si 2 scaune ;D Desi cred ca oamenii au venit cu ele acolo.
Sunt de acord cu tine Niko. Dupa ce am vorbit cu Marius (Kriminal) am ajuns la concluzia ca ar fi cel mai safe ca la anul sa mai merg de cateva ori la Tg. Secuiesc si cel putin de inca cateva ori la Amck. Si sa incerc sa intru un pic sub aripa lui Denis prin a "profita" de tuteluajul lui :D. Si sper ca o sa se si deschida si scoala de pilotaj de la Adancata, asa cum se zvonea la un moment-dat. Dar cert e ca la anul o sa invat de la cineva care stie :D \o/

daca nu ma insel si denis organizase ceva foarte decent la pret cand am fost la tg secuiesc!

si probabil o sa mai organizeze!

nu inteleg de ce nu va bagati?

sau voi asteptati lectii doar de la 200-300e in sus?

sincer,am vazut cum au evoluat oameni 'instruiti' de denis ca sa zic asa si am vazut si oameni cum au evoluat instruiti de prin alte parti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vroiam sa merg atunci dar am fost fortat de circumstante intre a alege intre circuit si nunta fratelui. Tocmai de asta zic ca vreau sa ma bag. Dar nu am putut. Si cand o sa pot,fii sigur ca o sa vin ;D Si sunt de acord cu tine. Si da.. Am vazut cum au evoluat oamenii care au fost sub aripa lui denis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Program TRACK DAY - sambata / 11 octombrie (luat de pe pagina de facebook Motor Park Romania)


A1 - automobile pana in 2.000 cc
A2 - automobile peste 2.000 cc
M1 - motociclete 600 cc
M2 - motociclete 1000 cc

 

Deci 6 intrari, a cate 15 minute fiecare. Daca ai GSXR 750, nu stiu unde te incadrezi :D

10403721_764087020304744_356479298545081

1958564_764087016971411_7877139613739899

Editat de Jorge Lorenzo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce in ce mai putine minute pe pista....nu e corect ..........la primul trackday cica au fost 20 min per intrare ( dar nu au fost 20) acum 15 min pe intrare ...nasol...dar acceasi bani...data viitoare vor fi 10 min per intrare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La primul trackday a fost Ionut Mistode care a organizat toata treaba. Ma gandesc ca poate de aia a fost totul impins spre limita de sus.

Oricum, asa e la inceput, pana nu incerci mai multe variante nu o sa-ti dai seama care e cea mai buna.
Normal ca pentru noi ar fi bine cat mai mult timp pentru cat mai putini bani, dar trebuie sa te pui si in locul omului care a inceput afacerea asta.

Eu zic sa nu ne impacientam, probabil se vor mai schimba multe in decursul 2014 si 2015.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot Mistode se va ocupa si de acest trackday pt moto, iar programul este unul provizoriu, nu e batut in cuie.

El face tot posibilul ca sesiunea sa fie de 20min dar nu tine numai de el, deoarece vor intra si masini.

Trebuie impacata si capra si varza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cite am inteles, de aceasta data se poate intra si pe sesiune ( 15 minute ) la pretul de 15 Euro.


» Post actualizat in 08 Oct 2014 07:15


Trebuie impacata si capra si varza :)

 

Trebuie, numai ca pot aparea discordante.

 

Daca capra va iesi in decor, nu exista posibilitatea sa sperie varza cu pamintul adus pe pista ?

 

Nu zic, intreb, si asta deoarece in ziua precedenta a weekendului de trackday i s-a spart unei capre baia de ulei chiar pe trasa. Au dat baietii cu ce trebuie insa tot nu s-a putut trece pe acolo ca si cum nu era nimic.

Editat de Denis_sbz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul de intrare mi se pare maricel, dar just, avand in vedere cererea.

Din punctul meu de vedere, m-ar interesa ceva in domeniul serviciilor integrate. Cred ca nu sunt singurul in acest sens, iar multi dispun de logistica si de know-how. Mai trebuie doar sa priveasca trendul asta de amatori/noobies ce vor sa se dea safe pe circuit ca pe o oportunitate de afaceri, un business case.

Deci... organizeaza cineva transport moto pana acolo, pneuri SH, montaj, incalzitoare, asistenta tehnica?

Monsters Garage?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e o faza nasoala ca cei cu masinile sa nu o tina pe negru si sa aduca praful/pamantul pe circuit in apexurile lor


» Post actualizat in 08 Oct 2014 07:55

cred ca trebuie sa intre masina de control a circuitului de fiecare data dupa ce termina masinile sesiunea lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...