Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

Am impresia ca nu va fi cursa de B dar sa o sa aflam cind se va anunta programul.

 

Indiferent daca va fi sau nu, ma voi da in cursa/curse asa ca pregatiti bannerele cu `To Fast To Furios`, `Gerovital Power`, `Fast Tuono` si altele de gen :D

Editat de Denis_sbz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti-am zis ca inchiriez niste fete, le desenam cate o litera in fata, D E N I S, deci ne trebuie 5 fete :))) .

Sau vrei mai bine GO DENIS !!!!!!!!!!! (si cate semne de exclamare, atatea fete)??? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca nu va fi cursa de B dar sa o sa aflam cind se va anunta programul.

 

Indiferent daca va fi sau nu, ma voi da in cursa/curse asa ca pregatiti bannerele cu `To Fast To Furios`, `Gerovital Power`, `Fast Tuono` si altele de gen :D

Crazy Teddybear! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca nu va fi cursa de B dar sa o sa aflam cind se va anunta programul.

 

Indiferent daca va fi sau nu, ma voi da in cursa/curse asa ca pregatiti bannerele cu `To Fast To Furios`, `Gerovital Power`, `Fast Tuono` si altele de gen :D

Cum e cu ghidoanele ? Rezisti 19 ture?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis ca inchiriez niste fete, le desenam cate o litera in fata, D E N I S, deci ne trebuie 5 fete :))) .

Sau vrei mai bine GO DENIS !!!!!!!!!!! (si cate semne de exclamare, atatea fete)??? :D

 

Mai aproape de adevar ar fi sa scri GO DENIS !!! pe un inhalator profesional :))

 

Fetele alea au nevoie de atentie dupa cursa, eu voi avea nevoie de ajutor.

» Post actualizat in 30 Sep 2014 08:06

Cum e cu ghidoanele ? Rezisti 19 ture?

 

La cit merg acum, 1:61/tur, rezist si un rezervor intreg.

Editat de Denis_sbz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In poza e o iluzie, avand in vedere ca e dat zoom, si motocicleta pare mare, iar sute de metri de pista sunt compacte in cativa cm de poza. Si vezi practic toate denivelarile, dar in realitate acele cateva movile care se vad pe linia alba, sunt defapt intinse pe distanta de sute de metri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Denis! :D

 

Eu una, cu cat am avut viteza mai mare cu atat nu am simtit "denivelarile" de aici de la final.... Mai tare ma incurca denivelarea de la inceputul liniei drepte...unde esti pe gaz de la o viteza mai mica...

Oricum in primavara va fi mult mai bine! :D

Editat de crisU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Cris, mergi foarte bine, felicitari !

 

Deabea astept sa vina ziua de joi acum :)

» Post actualizat in 30 Sep 2014 17:59

attachicon.gif10631314_853076401392203_8891138639394668974_o.jpgIar poza asta este superba ...

Nu e prea bun ce se vede acolo. Chiar daca este o iluzie optica datorita unghiului de fotografiere, la o privire mai atenta se observa ca galmele, sunt defapt niste adanciri ale asfaltului, si se accentueaza pe partea stanga a circuitului. Ceva nu a fost executat bine in zona respectiva, incepand de la fundatie, sau nu s-a acordat atentia necesara la apele pluviale. E foarte posibil ca in primavara sa fie nevoie de o reparatie majora acolo. Sper sa nu fie asa. O sa vedem dupa sezonul rece cum sta treaba.

» Post actualizat in 01 Oct 2014 08:37

PS: imi pare rau ca va stric topicul cu astfel de observatii, dar sper sa fie bine venite si sa ajte la rezolvarea problemelor din timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu una, cu cat am avut viteza mai mare cu atat nu am simtit "denivelarile" de aici de la final....

 

Cum viteza n-am avut. Probabil de la ansamblu baban ( eu + motoreta = muuulte kg ) nu simt acele denivelari :)

 

Mai tare ma incurca denivelarea de la inceputul liniei drepte...unde esti pe gaz de la o viteza mai mica...

 

Probabil e o problema de setare a motoretei.

 

Mie, initial, imi vobla foarte periculos de la iesirea in linia dreapta pina prin dreptul boxelor.

Editat de Denis_sbz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Circuitul arata bine, chiar daca nu e finalizat.

Asa ca pasionatii de circuit ar face bine sa produca bani sau sa caute sponsori pentru motoare, echipamente si taxe, pentru ca acum exista loc bun de dat.

Bafta!

Editat de Proxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...