Sari la conținut

Ture pe MotorPark Adancata


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

investiti in iarna in motocicletele voastre daca vreti sa mergeti pe circuit safe ,in sezon e foarte greu sa te si dai sa si investesti in mobra/tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai subtire cu vopsit carene OEM, Rizome, semnale, oglinzi, suport de GPS pt supersporturi. Luati carene de fibra, e 300euro un set CRC, puneti un proiector si un stop de frina, si aveti motoreta si de strada si de circuit.


» Post actualizat in 03 Oct 2014 09:39

PS: Pleaca cineva in dupaamiaza asta spre circuit? As merge si eu, 0763 681 602, 0735 131 844.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sper Theo iti dai seama ,mai e un filmulet cu un zx6 dar tot asa nu se vede mare lucru,sa speram ca a tras doar drept,Doamne ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iti calculezi costurile pana la alt circuit, nu e mare...

pune benzina pana la tg secueisc, remorca + cazare si mancare si ajungi poate mai scump

 

pt romania e cam mult, dar decat sa te duci pana la serres, mai bine te duci pana la adancata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca si pret mi se pare foarte bine. Pe mine ma ducea la aproape 1000 de lei un weekend la Tg. Secuiesc cu : cazare, benzina, manacare buna continuu, sucuri etc. Ce nu-mi place e pretul de 450 pt boxa. Dar se poate imparti la mai multi deci tot e ok :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va sfatuiesc pe toti care doriti sa va apropiati de fenomenul circuite moto sa o luati gradual, intai la Amckart, apoi Secuiesc si doar cand aveti si un pic de skill si bani de mers pe circuit mare sa treceti la next level. Nu sunt hater, asta cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si merge cineva de aici sambata?

 

Eu am sa merg, inca nu stiu daca voi intra in pista sau ca spectator.

 

 

Ce nu-mi place e pretul de 450 pt boxa. Dar se poate imparti la mai multi deci tot e ok :D

 

Boxele sunt mari ( nu cunosc exact dimensiunile ), pot intra peste 10 motorete lejer.

 

 

Va sfatuiesc pe toti care doriti sa va apropiati de fenomenul circuite moto sa o luati gradual, intai la Amckart, apoi Secuiesc si doar cand aveti si un pic de skill si bani de mers pe circuit mare sa treceti la next level. Nu sunt hater, asta cred.

 

Foarte bine spus Niko.

 

Ma gindesc a scrie un tutorial detaliat in acest sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Denis pentru informatie. Daca e asa, chiar mi se pare super tare. Credeam ca prin boxe, se refera la corturile alea in care incapeau 2 mobre si 2 scaune ;D Desi cred ca oamenii au venit cu ele acolo.


Sunt de acord cu tine Niko. Dupa ce am vorbit cu Marius (Kriminal) am ajuns la concluzia ca ar fi cel mai safe ca la anul sa mai merg de cateva ori la Tg. Secuiesc si cel putin de inca cateva ori la Amck. Si sa incerc sa intru un pic sub aripa lui Denis prin a "profita" de tuteluajul lui :D. Si sper ca o sa se si deschida si scoala de pilotaj de la Adancata, asa cum se zvonea la un moment-dat. Dar cert e ca la anul o sa invat de la cineva care stie :D \o/

Editat de Kinkey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...