Sari la conținut

Accident spre Adancata


littlekriminal
 Share

Postări Recomandate

Care ai fost? Nu am vazut bine ce motoreta era, am inteles ca s-a infipt intr-un gard(nu rau), s-a ridicat, a plecat mai departe si in prima curba a sarit in balarii/copaci(motoreta praf), apoi am vazut motoreta pe platforma la Adancata(janta rupta, telescoapele indoite).
Ceea ce voiam sa spun esta ca, probabil, e cel mai mare fan. Sa patesti atatea si totusi sa vii cu tot cu motoreta pana acolo, hahahahahaha(rad de situatie, nu de om). Nu ma pot abtine, hahahahahahaha.

Sunt curios, totusi, ce s-a intamplat? Avea permis? Mai mersese cu motocicleta? :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 88
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am trecut imediat dupa pe acolo, am vazut niste bikeri care s-au intors, era prima curba dupa iesirea din Cosereni? Oricum, nu am vazut unde era bikerul cazut...


» Post actualizat in 06 Oct 2014 07:17

Nuuu, sa mor, Alexe, am fost cu masina. :D Am mai luat 2 fete cu mine, dintre care una era mahmura si nu putea sa mearga cu motoru'.

Ce om,domne'!Samaritean! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu, Niko, parca dupa Fierbinti Targ, chiar nu mai tin minte, am stat de vorba tot drumul si nu mai stiu pe unde eram, a doua cazatura a fost in afara localitatii.

Ca a cazut omu' de 2 ori mai e cum mai e(adica funny :)))) ), dar cand il vezi la circuit cu motoru' pe platforma, aia le-a intrecut pe toate :))))) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa apara pe Super One :))))) .

Am oprit un pic acolo, dar oprisera toti, n-aveam cu ce sa ajutam, am plecat mai departe. De asta eram curios, ca erau multi motociclisti, speram sa aiba cineva mai multe informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu, Niko, parca dupa Fierbinti Targ, chiar nu mai tin minte, am stat de vorba tot drumul si nu mai stiu pe unde eram, a doua cazatura a fost in afara localitatii.

Ca a cazut omu' de 2 ori mai e cum mai e(adica funny :)))) ), dar cand il vezi la circuit cu motoru' pe platforma, aia le-a intrecut pe toate :))))) .

 

Pai acum daca o iei logic, poate nu se ducea chiar sa se dea pe circuit, si poate l-a pescuit vreo platforma de pe drum care se ducea spre circuit, urmand sa ii aduca si lui motorul acasa ulterior. In plus, poate era si el mahmur... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accident se cheama in general cand implica alt vehicul. aia se incadreaza la cazatura :) acu serios, tu ce vrei sa faca un pas inainte pozitia ghiocel sa zica, da, am fost un bou? asa se invata, facand dude, pacat ca in loc sa invete fiecare de capul lui merg multi in grup, unde ai mai multe sanse de bucurie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca le stii tu pe toate, ca un om mare!

Daa, asa as vrea sa faca, eu mereu mi le recunosc pe ale mele :))) .

Sunt chiar curios, daca era mahmur, sau n-avea permis, sau wtf happened?


» Post actualizat in 06 Oct 2014 07:33

Plus ca mi se pare amuzanta treaba cu platforma. Alex, nu ma gandisem la posibilitatea aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai imi place si mie carcoteala :D. Se ne mai si amuzam la rubrica asta, eu sunt fericit ca omu' n-a patit nimic, eram doar curios/amuzat :D . Haideti cu ciripeala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau cumva intr-un viraj la dreapta? daca da, am trecut si noi pe langa ei, erau mai multi adunati, cred ca scosesera mobra din coceni, ca ne-au facut semn sa nu oprim, ca sunt ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau cumva intr-un viraj la dreapta? daca da, am trecut si noi pe langa ei, erau mai multi adunati, cred ca scosesera mobra din coceni, ca ne-au facut semn sa nu oprim, ca sunt ok.

v-au facut semn sa mergeti mai departe si sa nu faceti poze de fapt :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut si eu pe langa un grup de motoare oprite in curba aia, si dupa 500 de metri am depasit Toyota cu motoru in spate. Tipul era in masina si parea ok. Motorul era un GSX-R negru. Am si filmarea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-au facut semn sa mergeti mai departe si sa nu faceti poze de fapt :))

am remarcat ca aproape toti din grupul ala aveau slick-uri pe spate (pe fata nu am vazut), deci probabil oamenii se dadeau tare :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Bine ca le stii tu pe toate, ca un om mare!

Daa, asa as vrea sa faca, eu mereu mi le recunosc pe ale mele :))) .

Sunt chiar curios, daca era mahmur, sau n-avea permis, sau wtf happened?

» Post actualizat in 06 Oct 2014 07:33

Plus ca mi se pare amuzanta treaba cu platforma. Alex, nu ma gandisem la posibilitatea aia.

i-auzi aici..pai tre sa ai permis sa stii sa pilotezi o motoreta ? sau cum vine asta, ca nu pot sa te inteleg .

razi aiurea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi place sa rad mai tot timpul, acum ca mai rad si aiurea, na, nobody's perfect :)).

Glumim si noi, nu trebuie sa se supere nimeni.
Era o curba la stanga(sensul spre Adancata).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un k1 750 negru,omu este bine eu cand lam vazut avea ciulini in cap,se mai intampla.El este mai,camicaze sa mai infipt in cateva masini, a mai luat cateva refugii de autobuz dar asta,le intrece pe toate.il cunoasteti,sub numele de Barbaru.

Editat de cristi_d4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...