Sari la conținut

Poze>sinaia Cota 1400


foxy03
 Share

Postări Recomandate

super frumos

 

uof ce mi-ati facut pofta...acum chiar ca nu imi pare rau in banii bagati in piese :bow:))

Las' ca pun eu Hondita pe picioare si atat timp cat nu e gheata ne mai dam !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost super! O chestie de notat, in spatele lu' Zidu eu nu mai stau...

 

Poze a facut gramada Radu, speram sa le puna pe acilea...a venit pe patru roti, dar sus pe platou tot a parcat 2 motoare ( inclusiv pe a mea ) din cauza picioroangelor :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super! O chestie de notat, in spatele lu' Zidu eu nu mai stau...

 

Poze a facut gramada Radu, speram sa le puna pe acilea...a venit pe patru roti, dar sus pe platou tot a parcat 2 motoare ( inclusiv pe a mea ) din cauza picioroangelor :baldy:

 

 

In spatele lui Zidu nu mai stau nici eu....doar daca pune in ulei esenta de pin sau portocale :bow: doar asa se poate sta in spatele lui. :bow: :bow: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahaa, credeam ca tu ai condus motorul, pai vezi mai fatuco ca eu am depus dosarul, se mai primesc, am fost programat pe 03.01.2007! si daca e vreme buna o sa dau si poligon !!!

 

P.S : eu am facut la domnul Adrian, baiatul cu Aro acela galben si cu MZ-ul rosu... cred ca ma stii din vedere

:bow:

 

Misto rau ce a iesit la excursia asta !

 

face cu Marius pt ca eu am sfatuit-o ! iar de invatat .. .a invatat de la ..instructor totul cum trebe :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey

eu am lasat dara de fum pt ca am crezut ca nu stiati drumul si sa nu va ratacititi :bow:

 

 

draku avea reflexe bune - cum il depaseam, cum ziceai ca a vazut baubaul si o taia in fatza

 

 

baiazidule - - nu ai vazut ca erau locuri de pasageri? dece nu ai facut semn ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa iesire :lol: la multi ani sarbatoritilor si multa bafta inspre cat mai multe iesiri...cu cat mai multi bikeri :lol: :bow:

 

 

te-am sunat pe cosmote si cosmin pe conex ca sa vi si tu, dar nimic :bow:

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezule te invatz eu sa mergi pe zapada si poate bem un suc pe la slanic, sau ceva de genul asta

 

Tine de cateva chestii iesirea asta. Oricum vreau dar nu stiu daca se poate.

:bow:

 

PS. Doamne ce salivam la palinca aia :bow: , a fost chinul de pe lume dar am rezistat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. Doamne ce salivam la palinca aia :bow: , a fost chinul de pe lume dar am rezistat.

ce buna ar fi fost daca nu eram cu mobra :lol: ............................

ar trebui o seara de stat pe undeva, eventual in ianuarie, cand sunt preturi miiiici la cazare sa studiem :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tine de cateva chestii iesirea asta. Oricum vreau dar nu stiu daca se poate.

:bow:

 

PS. Doamne ce salivam la palinca aia :bow: , a fost chinul de pe lume dar am rezistat.

 

io am baut palinca o gura mica da ma incalzit :lol: cand am ajuns in buc , m-am dus in club si sa intamplat..deee... ziua mea... am plecat baut pe motor am mers cu 50 :lol: da parca eram treaz

motoristi satanisti :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai cu mai multe poze!!!!

Dezu-le daca mergi iarna si mai iei si pasager clar trb sa mergi cu alt moto! :lol: :lol: :baldy:

 

Lasa mai ca il fac eu pana atunci daca e sa merg. Dar tre sa vad de unde scot 250e pt reparatii :bow: .

Oricum, multumesc pentru ajutorul acordat. :bow: Dau o bere cu prima ocazie (sper ca de data asta sa fie cu alcool :bow: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...