Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

este ok pollu , tractoristii prefera sa-si mute lutu la deal.

 

adica stai asa, astia cu enduro, recte moto neatractive, sunt pidosnici sau cum?bine naiba ca mi-ai zis ca am avut si eu din asta si nu stiam ca sunt poponar. ai o poza cu tine la indemana?

lasa, hai mai bine ca iti dau FBul pe privat si discutam acolo mai multe. Ce bere iti place?

 

eu am un tricou roz, de fapt e culoarea tuna dar am zis roz sa fie mai generic pt astia straight, dar nu cred ca imi stirbeste din masculinitate ca am un mers mai hotarat, tu ce parere ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica stai asa, astia cu enduro, recte moto neatractive, sunt pidosnici sau cum?bine naiba ca mi-ai zis ca am avut si eu din asta si nu stiam ca sunt poponar. ai o poza cu tine la indemana?

lasa, hai mai bine ca iti dau FBul pe privat si discutam acolo mai multe. Ce bere iti place?

 

eu am un tricou roz, de fapt e culoarea tuna dar am zis roz sa fie mai generic pt astia straight, dar nu cred ca imi stirbeste din masculinitate ca am un mers mai hotarat, tu ce parere ai?

eu n-am transalp, canta la masa din fund...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am transalp, canta la masa din fund...

 

hai poate te razgandesti. mama m-a invatat sa nu zici la nimic nu pana nu incerci macar o data.

o mvie e o mvie, pe intuneric nici nu-ti dai seama cine e sub masa, ce conteaza? eu sunt brunet, tu?

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buei frățîcilor, mai lasati ma dreaq avioanele si etc. Zici ca e iarna inca. :) Sau s-a transformat si ăsta in facebook?

Si avand in vedere prima postare cred ca topicul trebuia sa se cheme "cata benzina sa dau la curve" si nu "ass, grass..." :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul e ca eram curios doar cate femei se pot tufe cu un plin. Ca cica se practica, is sarace si n-au bani, da ar vrea si ele sarmanele (imi vine-n minte imaginea insectelor atrase de lumina, noaptea)...

 

Acum descrierea autorului, ca este meltaul de dorobanti, magheru sau mai stiu eu ce bulevarde renuminte, ca si-a luat motor sa-l pazeasca la un suc, ca altfel e student si nu prea are nici el bani de benzina decat de-un plin maxim pe luna, ca n-a iesit niciodata din oras, ca doar carenele is "noul" de pe motor iar mecanica e praf, ca iarna e cu badoo-ul pe telefon... toate astea is irelevante

 

Ne limitam doar la tufut ;)

 

Razvane, ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt casatorit asa ca, nu ma bag. Dar o bere as bea cu colegul apriliacluj.

:)

 

Edit: in plus, daca e sa ma iau dupa capacitatea rezervorului meu (12 litri), nu cred ca pot tufe de toate.

Editat de pitesti2010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta de 30A, se pot face mult peste 50 femei, trebuie sa fie noapte sa ai la tine o batista pe care sa o inmoi in benzina din rezervor...si sa stai la panda evident :))))

 

Nu siluite!!! Numa' cu acceptul lor...

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta de 30A, se pot face mult peste 50 femei, trebuie sa fie noapte sa ai la tine o batista pe care sa o inmoi in benzina din rezervor...si sa stai la panda evident :))))

 

 

nu mai e calitatea aia la benzina....basca faptul ca is invatate cu alcoale mult mai tari...

 

asta cu batista si cu benzina e ca si cum ai incerca sa imbeti o rusoaica cu 50 ml de vodca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul e ca eram curios doar cate femei se pot tufe cu un plin. Ca cica se practica, is sarace si n-au bani, da ar vrea si ele sarmanele (imi vine-n minte imaginea insectelor atrase de lumina, noaptea)...

 

Adica tu crezi ca aici iti iei motor lucios si pe urma dai iama pe Magheru' pui tinta pe aia cu fusta cea mai scurta si te duci si o intrebi: auzi, cati km de motoreta ma costa un scurt? sau cum?

tu esti si nebun, pai cu banii de motor fvti la curve profi de ti se toceste ciucurelu' si-ti ramani si bani. de curve pe cash am auzit dar pe km de plimbat pe motoret nu.

 

tot ii dai inainte cu tufutul asta, ai impresia ca noi suntem prosti si ca nu ne dam seama ca tu vrei sa zici fvtut de fapt, nu-ti merge, eu unul m-am prins.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te duci tu la ele, vin ele la tine ;)

 


ai impresia ca noi suntem prosti si ca nu ne dam seama ca tu vrei sa zici fvtut de fapt, nu-ti merge, eu unul m-am prins.

 

:10:

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul e ca eram curios doar cate femei se pot tufe cu un plin. C

 

Ne limitam doar la tufut

bai, tu nu esti casatorit?

...sau doar asa, pt cultura ta generala vrei sa stii o medie?? :crack:

revenind on-topic, depinde de distanta de la terasa (sau cofetarie, sau facultate, sau cinematograf, sau bar/birt, etc) pana acasa!!

daca cu un plin se fac aproximativ 300km si luam o distanta medie de 5km, hai 10km ca o duci si acasa dupa eveniment, ar iesi un 30 de bife pe lista personala

 

............... Dar o bere as bea cu colegul apriliacluj.

......apoi tu bei de aia fara alcool..... :alcy:

 

ca si cum ai incerca sa imbeti o rusoaica cu 50 ml de vodca

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau eu mai mult, si zic fara numar. Dati-mi voie sa dezvolt: eu stau langa un camin de studente, foarte aproape, 2 blocuri mai incolo de mine e caminul asta. Si mai stau si la parter, o pun cu capu pe pervaz inspre motoret si aia e. daca vrea neaparat plimbare iau motoreta de coarne si o imping un pic prin parcare din spatele blocului, e si frumos acum cum au inflorit corcodusii, miroase frumos.

si peste strada am nu una, nu doua, ci trei facultati particulare, in linie, ca de aia e caminul aproape. stau la Timpuri Noi

 

ce-am castigat? as vrea un prajitor de paine daca se poate.

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca avem doar 2 categorii de oameni. Prima care plimba in medie 27-30 km, pana la tot rezervorul pt a tufe o fufa, si a doua care plimba cel mult 6 km pt aceeasi nevoie.

 

Primii probabil vor s-o ia de nevasta, bag de seama, ultimii economisesc pana la ultimul banut... probabil studenti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...