Sari la conținut

2016 BMW R1200 GS Triple Black Unboxing


AndiOliver
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stiu ce spui si nu contest, doar ca am senzatia ca trebuie sa gust mobra asa.

 

Cat despre oras, sunt in discutii cu @FreedomFighter sa rezolvam naveta la servici intr-un mod diferit. Vedem ce iese, omul acesta nu a invatat sa spuna "Nu se poate" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, sunt absolut convins de entuziasmul vostru - tot respectul. Trebuie rezolvata si naveta, doar astept o estimare ;)

Insa toate acestea dupa echipamentele GS. Acelea sunt pentru mine acum in prim plan.

 

Multumesc pentru astazi, a fost super fain, scuze ca m-am bagat in picioarele voastre, dar eram extrem de entuziast, nu am mai realizat.

 

Keep it up Team Oradea!


» Post actualizat in 27 Jan 2016 19:39

Cutia tebuie pastrata in perioada de garantie???

:) Cu conditia ca celofanele sa ramana intacte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e una dintre cele mai frumoase senzatii: atunci cand deschizi cutia si inauntru e ceea ce iti doresti! Si e numai al tau, nimeni nu s-a mai atins de ea - visul in forma cea mai pura!

 

Sa o calaresti cat mai mult si sa ne incanti cu poze din calatorii!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Doream sa impartasesc cu voi bucuria mea si sa multumesc lui @FreedomFighter nu doar pentru noul meu companion de drum - Ulise, dar si pentru rabdarea de care a dat dovada cu mine.

 

Thanks Zsolt!

 

 

Cu ce se ocupa unii iarna. :grinbandit: Sa fie cu noroc.

Editat de kalator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine zice ca e urata habar nu are ce vorbeste.

Arata de zici ca e scoasa din SF-uri, aproape ca arata mai bine ca o vitezana contemporana.

Bafta si multi km fara probleme :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos omule si km fara numar !

 

 

Cred ca e una dintre cele mai frumoase senzatii: atunci cand deschizi cutia si inauntru e ceea ce iti doresti! Si e numai al tau, nimeni nu s-a mai atins de ea - visul in forma cea mai pura!

 

Sa o calaresti cat mai mult si sa ne incanti cu poze din calatorii!!!

Multumesc. Asa este, am insistat pe langa @FreedomFighter sa nu desfaca nimic pana nu ajungeam si eu. O parte din costul ei pentru mine a insemna experienta de ieri la desfacere.

Vara asta am de gand sa plec mult mai departe de cat eram obisnuit pana acum.

 

Cu ce se ocupa unii iarna. (...) Sa fie cu noroc.

Multumesc. Pai unii isi fac sanie vara, noi ne pregatim mobra iarna

 

OFFF::CE CHIN:::CE JAEL!!! pana o sa vina calcura si uscaciunea pe sosele!

 

sa o stapanesti sanatos...multi km...si sa va bucurati de plimbari minunate!

 

PS! apropo..ai suflat in jigler cand ai montat-o?

Multumesc. La asta ma gandeam si eu @dragoss, nu stiu... o sa ma duc in garaj de mai multe ori... sa ma uit la ea... o sa fie greu.

Sa fiu sincer am pupat-o de "cinspe" ori, si am mirosit-o efectiv peste tot... (o mobra are un miros special cand este noua)

 

Cine zice ca e urata habar nu are ce vorbeste.

Arata de zici ca e scoasa din SF-uri, aproape ca arata mai bine ca o vitezana contemporana.

Bafta si multi km fara probleme (...)

Multumesc. Nu arata ca o Hayabusa... in opinia mea, nu are genul acela de frumusete. Doar ca de asta data, am luat o mobra cu care sa plec la drumuri mai lungi. Probabil ca dupa negocierea cu @FreedomFighter, rezolvam si partea de frumusete cu a doua mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiu sincer am pupat-o de "cinspe" ori, si am mirosit-o efectiv peste tot

 

:crack: hiew...am scapat, deja ma gandeam ca ma baga lumea la "balamuc" pentru un astfel de "comportament" .

Macar acum stiu sigur ca nu sunt singurul care a reactionat asfel :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cutia tebuie pastrata in perioada de garantie???

:10:

s-a dat lege ca nu maitrebuie .....

dar totusi ar fi bine de pastrat, nu se stie niciodata :)

 

Cred ca e una dintre cele mai frumoase senzatii: atunci cand deschizi cutia si inauntru e ceea ce iti doresti! Si e numai al tau, nimeni nu s-a mai atins de ea - visul in forma cea mai pura!

100% true!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, dar din discutia cu omul mi s-a confirmat banuiala ca ai sanse bune sa pleci cu banii in buzunar de la AB si sa te duci naibii pana si in congo numai ca sa nu finantezi fumuri care nu sunt in stare sa vanda motociclete ce s-ar putea vinde si singure.

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George LeBay: My asshole brother bought her back in September '57. That's when you got your new model year, in September. Brand-new, she was. She had the smell of a brand-new car. That's just about the finest smell in the world, 'cept maybe for pussy.

 

 

...crecă mere și la mobre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot cita pe cei dinainte, sunt pe tel in drum spre casa, dar va multumesc pentru urari. Pentru mine mirosul si senzatia a fost importanta in prima zi (adica ieri) si nu am vrut sa fie alterata de cei din Bucuresti. La Oradea nu am fost tratat doar cu respect, dar chiar prieteneste. Va recomand, nu va lasati pacaliti de distanta, pentru mine sa meritat. Sunt lucruri ce nu le poti face de prea multe ori, dar atunci cand o poti face se merita sa fie perfect. JC DENTON sper ca a fost o discutie constructiva, astept sa impartasesti cu noi alegerea ta pe acest sezon. Stima tuturor si imi cer scuze pentru scrisul neingrijit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acasa cu bine si va multumesc ca ati participat cu mine la unul din cele mai frumoase momente din viata mea.

 

Acum, va doresc fiecaruia un astfel de moment in fiece an, in luna care o doriti voi :)

 

Multa sanatate, bucurie pe doua roti si numa' asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt programator :), mi-am rupt din timp si mi-am organizat o aplicatie in care urmaresc diverse aspecte ale mobrei. (Cost, amorsare, pierderi, service, carburant, reparatii, aditionale etc). Deja Ulise, asa se numeste noul meu baiat, a intrat cu primul rezervor de carburant facut direct pe remorca pana sa intre la garaj. Iar pretul lui final a fost spart pe mai multe segmente de interes.

 

Multumesc @l.u.v., cineva spunea ca viata consta in clipe de fericire. Daca doua roti, ceva ganganii in dinti si un zambet tamp pe fata ne ofera clipele respective, cine sunt eu sa nu fiu de acord cu asta. :)


» Post actualizat in 29 Jan 2016 10:05

Si aici plecarea - domnul @FreedomFighter ce nu s-a lasat pana nu mi-a prins si mobra de remorca.

 

Thanks man!

post-69762-0-52285000-1454061866_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...